Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1852396 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #11580 u: Lipanj 23, 2018, 01:11:56 »
Povod je cijela ova ŠUGAVA, USRANA DRŽAVA!!
Kojoj jedino sportaši davaju priliku da sw vesele!

Ništa drug!

Ali ajmo malo realno ---- Sanaderu se sudilo za milione, bla bla bla....
ON IMA JEBENU VIP ULAZNICU U RUSIJI I GLEDA UTAKMICE!!!
A UZ TO "NAVIJAČI" SE SLIKAJU SA NJIME!!


Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #11581 u: Lipanj 23, 2018, 01:15:06 »
Neznam, recite da sam ovakav, onakav, ali jebo te tvoj Bog čovjek je iz proračuna izvadio cca 550 miliona kuna i on je u JEBENOJ VIP LOŽI U RUSIJI!!!!
O čemu pričamo!


Isus te jebo da nam bar benzin budew 19 kuna!

Hoćemo se dotaknut HOrvatičića i "sinkope"!!!!!!!!!

Dabog nas napalmom zapalili!

Offline riviera_kid

Odg: Birtija
« Odgovori #11582 u: Lipanj 23, 2018, 01:20:13 »
Puno se sekiraš, malo možeš utjecat. sve što radiš napravit ćeš na kraju sebi.
Dao si otkaz, zakinio si sebe za poziciju, radno mjesto, plaću. Otvorio si nekom novom njegovu priliku.
Opet, gledaj pozitivno jer i da bi išao igdje moraš se pomaknut.. pogotovo ako je bilo nešto što nisi mogao trpit.

što se sanadera tiće, nitko ti ne brani (ni meni jel) da se učalniš i napraviš određene korake da završiš gdje i kako je on završio. Ako si karakter za to. Ja nisam pa me bk za njega.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #11583 u: Lipanj 23, 2018, 01:23:43 »
Dao si otkaz, zakinio si sebe za poziciju, radno mjesto, plaću.

Dao sam otkazm šef je reko da ne nego moramo razgovarat!!

Aii šta je to nnačin; da moraš dat otkaz a jedan si od dvoje najboljih radnika da šef sa tobom popriča!!!!

Zašto ne kada vidi da je vrijeme popričat sa tim djelatnikom.... Nego on mora dat otkaz da dobije bolji ugovor!!!

Offline riviera_kid

Odg: Birtija
« Odgovori #11584 u: Lipanj 23, 2018, 01:39:15 »
Dao sam otkazm šef je reko da ne nego moramo razgovarat!!

Aii šta je to nnačin; da moraš dat otkaz a jedan si od dvoje najboljih radnika da šef sa tobom popriča!!!!

Zašto ne kada vidi da je vrijeme popričat sa tim djelatnikom.... Nego on mora dat otkaz da dobije bolji ugovor!!!

Trebalo mi je da dešifriram  fpalm1 beš me glupu.

Ako sam shvatila šef je izreagirao tek kad si dao otkaz, a ovo - da dobije bolji ugovor - ti da ga dobiješ?

Ako će ti se tako okrenuti, super

Nadam se da si svom dovoljno drag da te ipak privoli. Ja sam samo jednom dala otkaz zbog takvih stvari i to zato što su nas ladno slagali za plaću. rekli su da nam se povecala, a ono mauna. Dale nas dvije tamo otkaz, a u firmi kaos. Toliko su gorili s poslom da nije bilo humano, al jok.. reakcija nula. Ladno su nas pustili da odemo. Ajd mene, ali ova druga cura je bila odrađivala ogroman dio posla.


Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #11585 u: Lipanj 23, 2018, 07:02:09 »
Realnost nažalost...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #11586 u: Lipanj 23, 2018, 10:58:16 »


CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #11587 u: Lipanj 23, 2018, 11:05:14 »
Da, retardacija je!
Nakon godinu dana je svima digo plaće jer eto, prošla je godina dana...
Evo me u trećoj godini i dobio sam samo kurac u usta! Ni jebeni regres neću dobit jer imamo manjka 2500 kuna i to šef siroti mora plati!
Već sam piso o tome da radimo 0:24 u samom centru Rjeke i nemamo kamere!! NEMAMO KAMERE!
END

I da, reko sam da dajem otkaz i gotovo! Tada kreću priče "kako možemo popravit situaciju"...

A najiskrenije se nadam da šugava INA propadne, a debilčina šugava koja smišlja kako poslovati na benziskim a samo je završila fakultet i sjela u uredsku stolicu da dobije rak kao i cijela njegova poridica i djeca!

Jer to je na benziskim pumpama postao mobing, teški mobing i maltretiranje! A to su smislili mulci koje su zaposlili jer "imamu faks" i niti 2 mjeseca radnog staža!

Dabog pocrkavali svi!

Toliko!
« Zadnja izmjena: Lipanj 23, 2018, 11:07:46 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #11588 u: Lipanj 23, 2018, 15:57:47 »
Ja i dalje nemogu isčitat iz tvojih gfrvgfdšbfgdsbš jebo gfdgsdfšsfd majku dsgšdsgfdsf svima, postova zašto daješ otkaz.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #11589 u: Lipanj 23, 2018, 16:43:39 »
pa zato kaj nemre dobit povišicu, bolju plaću, bolji ugovor, bolje uvjete a od boljih radnika je tamo. nemre dobit regres jer je "firma" u manjku i takve stvar

EDIT: i u potpunosti razumijem njegovu frustraciju... mi imamo sličnu situaciju u firmi kava1
kad je minimalac išao gore, dobili smo povišicu za 150kn po nekoj računici, a skinuli su nam 250kn prijevoza.
Uskrsnicu smo dobili 2mj kasnije uz  objašnjenje da se zakon  mijenjao i da sad oni ne mogu to isplaćivati bla bla bla
daj me nemoj jebat sa zakonom o uskrsnicama
« Zadnja izmjena: Lipanj 23, 2018, 16:45:57 od Wulf »

Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #11590 u: Lipanj 23, 2018, 16:54:34 »
Firma u manjku? Ne ne, i mi cekamo regres i nije jos stigao, a firma je sve samo u manjku nije.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Hrv4tin4

Odg: Birtija
« Odgovori #11591 u: Lipanj 23, 2018, 17:08:09 »
Ja ni ne znam kaj je regres i uskrsnica... A za Božić ak se kaj dobije dobije (ne više od 500kn) i to je to...

Al da je sranje u državi što se tiče plaća i radnika - je i to ogroman. Svi bi htjeli da im radnik bude na raspolaganju od 0-24h za 3000-3500kn i misle daje to super plaća.
Uz sve to najbolje je kad ti poslodavac napiše da je "prednost" zaposlenja plaća na vrijeme...
Pa to je obveza, a ne prednost.
Kao da ja kažem kako je prednost što dođem na posao na vrijeme i odem nakon 8h...  ave1 ave1 ave1

Sve nam je naopako i onaj koji najviše radi uvijek ispadne budala. Drugi se zafrkavaju, odmaraju i rade na pola dok se ti ubiješ...
Iskreno i ja sam sve više za to da odem van s familijom. Jednostavno ovdje se naradiš ko konj, a dobiješ kikiriki i još radiš više od ostalih.
Vani se isto naradiš ko konj, vjerujem da se većina naradi, a ne samo jedan ili dva radnika + dobiješ normalnu plaću.

Jbt, hvale se kako su nam cijene hrane i ostalih pizdarija u razini EU, informatički proizvodi i bijela tehnika među najskupljima u EU, a plaće praktički najmanje...
Pa sad ti živi i budi normalan.
Svi ili kradu ili su na poziciji zbog nekog rođe i debilizma i nemaju pojma kako se vodi posao ili pravilno radi. Bitno je pobrat lovu u svoj džep i davat hrpu obećanja radnicima...

Kod nas je bauk kad netko ima 5000-6000kn plaću i ono šuti super je, a realno bi to trebao biti minimalac za pristojan život.

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #11592 u: Lipanj 24, 2018, 19:35:53 »
Koji se vrag ovo dešava ? Od danas mi svako malo izbacuje ovaj ekran. I otkad je to stranica "dangerous" ?




Offline Hrv4tin4

Odg: Birtija
« Odgovori #11593 u: Lipanj 24, 2018, 19:41:54 »
A realno i je opasno kakvi sve dolaze ovamo  cer1njo

No šalu na stranu, mislim da su polako počeli sve stranice koje sadrže login, dakle tvoj mail, username, password, itt, označavati opasnima ukoliko se ne koristi https sigurnosni protokol, a ovo je sve http dakle port 80 i sve e otvoreno za berbu...

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #11594 u: Lipanj 24, 2018, 20:37:05 »
raptr kolko ja znam više ne funkcionira. oni su se ugasili...
meni normalno otvor csr, ali mi ostane ulogiran pa mi ništa ne baca