Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1876592 vremena)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline bartul_9

Odg: Birtija
« Odgovori #11850 u: Studeni 14, 2018, 21:33:57 »
Tako je i ona glupaca iz Splita bila 4,5 puta uhvacena kako vozi pijana, jedan ili dva puta je imala sudar u alkoholiziranom stanju. Na kraju je zgazila mladu djevojku od 17 godina dok je ova prelazila preko zebre, a gospoda koja je vozila se utrkivala sa taksijem. Znaci jadna drzava sta joj nije nakon drugog prekrsaja dala par godina zatvora, lijecenje od alkoholizma ili nesto jer se vidi da je bolesna i neodgovorna, nego svaki put vozacka natrag i nakon par mjeseci opet isto. Sigurno gospodicna ima neke veze ili je dobro pus.. kur.. pa su je pustali, sve u svemu sada ce izac za 4,5 godina ili prije i opet ce vozit. Jadan nas sistem.

Lijepo odes vanka, nazoves Uber doveze te ispred kuce za jebenih 100kn, mislim da bi svaki normalan covjek to trebao napravit.

Doduse ja sam jednom vozio pijan i kad sam dosao sebi i shvatio sta se sve moglo dogodit nisam se mogao pogledat u ogledalo kad sam shvatio koja sam budala. Zato sada kad znam da idem negdje gdje pijem, kljuci doma, ja sa uberom.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #11851 u: Studeni 14, 2018, 22:06:56 »
Ne znam što reći na ovo. I još se lik hvali s time!  fpalm1

Imaš jebeni problem šta sam to napiso?

Malo odjebi od mene u troskocima...

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #11852 u: Studeni 14, 2018, 22:21:19 »
Ma ja sam za to da se ljudima zapljenjuju auti pa nek se jebu i oni i pijana vožnja.

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #11853 u: Studeni 15, 2018, 00:40:10 »
Doktore vidimo se za deset dana.  thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #11854 u: Studeni 15, 2018, 10:54:24 »
Kroz 2-3 mjeseca namjeravam kupiti gaming laptop.
Trenutno su mi zapela dva ista modela od Asus-a. Jedan je 15" sa 1070 8Gb vs 17" sa 1060 6Gb. Performanse su uvijek bitne kad je gaming u pitanju, ali veci ekran mi je gotovo must have.
Desktop trenutno nije u planu posto mi sadašnja životna i radna lokacija sigurno nije zadnja ako bude zdravlja.
Laptop je stvarno cool, tezak 2.5 kg, i po nekim recenzijama 17" ima nize radne temperature i pritom stabilnije performanse.
Postoji jos opcija od Acera koji je 17" sa 1070 8Gb sa G sync, sa boljim radnim temp. ; doduse tezak 4kg, nezgrapan, debel (ne znam u kakvom bi stanju bio karpalni zglob nakon mjesec dana).

Mišljenja? :)

Offline bartul_9

Odg: Birtija
« Odgovori #11855 u: Studeni 15, 2018, 11:18:11 »
Ja bi gledao 17" i 1070 ako je ikako moguće, tako nešto i ja sebi mislim za par mjeseci, sada imam 15" i 1050ti al to mi je sitno. Ja ne gledam da mi bude lagan jer nije da ga nosim svaki dan, ili na brod ili doma, a i mogu iz kreveta igrat.

Linkaj ih da vidim o čemu se radi m
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Iceman

« Zadnja izmjena: Studeni 15, 2018, 11:24:02 od Iceman »

Offline bartul_9

Odg: Birtija
« Odgovori #11857 u: Studeni 15, 2018, 17:04:31 »
Ovaj ROG je top i lagan i lijep je i ima dobre performanse, al opet ako zelis igrat igre kako spada, da iskoristis ta 144 hz vise bi ti pasao Acer radi jace graficke. Sve ovisi sta zelis, ako su ti performanse jako bitne gledao bi Acer i zanemario bi sto je tezi jer bi igre na njemu izgledale i vrtjele se dosta bolje.

Al opet ako dosta putujes i ako nosis laptop cesto sa sobom zrtvovao bi performanse i uzeo bi ROG.

Ako ti je dobar gaming najbitniji svakako Acer i jaci je, a i ima veci ekran, sto je dosta bitno.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #11858 u: Studeni 15, 2018, 17:07:17 »
Meni je Asus puno ljepši od Acera, glede ostalih stvari ne bi opće dvojil - Acer. Još k tome kad su oba ekrana 144hz, G-Sync je must (a i ko se nauči na G ili FreeSync - nema povratka više). Opet - ovisi kaj bi igral - ako bi više nekaj tipa Witcher - lock na 60 i v-sync je dosta - ali kak velim - jednom dok se G-Sync proba nema povratka, puno je fluidnije sve. Ako bi i p00cal, onda je no brainer 1070 i G-Sync. 144hz bez G-Synca = veliki ne. I 1060 mi se čini preslaba za poštenih 144hz.

Glede zgloba, možda bi bila dobra opcija ovak nekaj - Amazon.com : Aelfox Memory Foam Keyboard Wrist Rest&Gaming Mouse Pad Wrist Support, Ergonomic Design for Office, Home Office, Laptop, Desktop

Naravno, ako nije problem za prenošenje.
« Zadnja izmjena: Studeni 15, 2018, 17:16:36 od ManTheRamparts »

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #11859 u: Studeni 15, 2018, 18:24:51 »
Brijem da bum čekao koji mjesec; ak bum izdržao naravno  ;D . Nisam gejmao sigurno 5 godina, tak da želim kupiti pravu stvar.
Mislim da ću ići na 1070, a našao sam i neke komentare da bi mogla doći verzija Asus 17" 1070.
Acer mi je nezgrapan i još kad vidim kod Asusa thin bezel zaslon reko zaje....
Inače me zanimaju strategije, simulacije, racing i tps. Fps jedino COD WW2 single player kampanja i evenutalno far cry franšiza.
Budem promatrao tržište pa kaj bi uleti po volji uzet ću.
Hvala ekipa.  thumbs1

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #11860 u: Studeni 15, 2018, 18:26:15 »
Brijem da bum čekao koji mjesec; ak bum izdržao naravno  ;D . Nisam gejmao sigurno 5 godina, tak da želim kupiti pravu stvar.
Mislim da ću ići na 1070, a našao sam i neke komentare da bi mogla doći verzija Asus 17" 1070.
Acer mi je nezgrapan i još kad vidim kod Asusa thin bezel zaslon reko zaje....
Inače me zanimaju strategije, simulacije, racing, tps, rpg (witcher 3). Fps jedino COD WW2 single player kampanja i evenutalno far cry franšiza.
Budem promatrao tržište pa kaj bi uleti po volji uzet ću.
Hvala ekipa.  thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #11861 u: Studeni 15, 2018, 18:57:38 »
Malo pripazi sad i na Black Friday dealove, a i božićni popusti budu. thumbs1

Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #11862 u: Studeni 17, 2018, 00:26:56 »
A da, pljačka.


::STORY TIME::

Dolaze djevojke platit gorivo i uzet tri napolitanke, kolega ih je čekao u autu dok su to obavili, one odlaze do auta a ja do svog kolega nazad sjedit i lajat crnu zemlju zasto nemamo posla, mislim kupaca dovoljno.

Kad su djevojke upalile auto i pošle, Tipovi ,(njih dva) uletili sa pištoljem i preklopnim kalašem tražeći šteke cigara( novac nisu ni pitali, znali su gdje stoji).

Mi smo se odma uputili prema skladištu, brzo pa onda polako( zavisi koji ti kaže, lošeg pljačkaša i dobrog su glumili, jedan čak iskusan vrlo, ladni je neg zima) uglavnom u glavi mi je bilo samo da što prije odu i da im se dadne šta traže.

Ja i kolega smo u vreće tovarili cigarete u štekam, napunili smo im tri vreće. Međuvremenu djevoke su se parkirale iza pumpe da njihov kolega iz auta vrati napolitanku ne znajuci da je pljačka u toku.

Momak se vraća pješke, uzima sok neki i viče da naplati netko.  Dok ovaj jedan od njih nije izašao i zaprijetio mu da ga sluša i da dođe nama u skladište( zamisli jadnog baksuza). Momak je stajao s nama dok smi mi to tovarili i na kraju mi kaže pljačkaš da mu dadnem svoj mobitel, da ja odma nebi nekog zvao dok oni još nisu izašli i da će me čekat mobitel pokraj ograde... ja govorim-pošteno.

Oni otišli mi ne smimo izać iz skladišta jer ne znamo jesu li' još tu, dok nisu cure počele trubit sa autom na parkingu, izađem polako, prišuljam se do kamera i vidim da je sve čisto vani i odma šefa zovem sa službenog mobitela dok aktiviram alarm pokraj kase, a kolega Policiju zove.

Idem do cura da vidim jesu li okey dok pričam sa šefom. Upitah ih- jeste li djevojke dobro?
Ona:jesmo!? Gdje je on???

Rekoh- Unutra je.

Ona:Reci mu da dođe da iđemo, koliko ga čekamo...

Rekoh: Pa mora sačekat policiju radi očevida, pljačka je bila...

Ona:lažeš! Pa kad!?!

(A šefom na telefonu sam,obavljam dva razgovora)šef viče-ajde ne mori, umoran sam,cili dan sam tuka kamen na bašteli!!

Rekoh-Bog te ****, moje je da ti kažem a ti se nemoj nacratat ak smiš!

I tako su djevojke vidile da nije zezancije došle su na pumpu da vide sta je sa kolegom njihovim, u tom za 10 min dodje šef, securty dode za 13-14min, policija nakon pola sata...

Trazio sam mobitel sa policajcima i ja odustanem dadnem im moj broj da ga lociraju ako su ga ponijeli, imam njegov serijski broj pa dok je baterija tu on se moze locirat.

I oni nisu odustali sa potrgamo i nadju ga pokraj ograde u tom ga ispektoru predaju i ne daju mi ga nazad.

Ja materi ne smim rec sto je bilo, bi je srce prekinilo, jadnica zove na moj broj on zovi negdje u stanici a ona se nada da se ce posvjetiliti u autu... :/ Nezz.. nikad joj nisam lagao, a sad joj moram lagat, rekao sam joj da sam izgubio mobitel.. I toliko je navrla bila da mi novi kupi, da ne budem bez mobitela i otisli smo u Dućan da si uzmem novi mob, i uzeo sam si s8plus.
Nadam se da je kvalitetan i da more duze nego sto garantuju.

A za moj LG sam polvačio veze i ne mogu nikako dobit mob dok istraga traje, jer je kao neki dokaz moj mob, jer su ga pljačkaši nosali... Nisam od petka vam bio na forumu a šifre od mailova sam zaboravio, povrzana sva tri racuna na LG-u...


Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Hrv4tin4

Odg: Birtija
« Odgovori #11863 u: Studeni 17, 2018, 08:21:57 »
@c0bra123 ti si kralj  ave1

Lik još izvuče s8+  ave1

Aj budemo lijepo na PS4 pričali kad ulovim cajta  p1va

Offline the_prodigy

Odg: Birtija
« Odgovori #11864 u: Studeni 17, 2018, 08:38:11 »
A dobro, razumljivo je da ti panduri uzmu taj mob, zbog otisaka i slicno. E sad je pitanje koliko ce to trajati i dali ce ti ga vratiti ako je nekakav dokaz na mobitelu.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit