Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1863122 vremena)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #1410 u: Travanj 29, 2012, 22:33:58 »
@doktor bez uvrede, ali ti stvarno misliš da će tvoj mail nešto promijeniti?!? Boli njih ku*ac za tebe i za sve ostale građane u ovoj usrnoj državi. (osim za rodbinu, naravno)

Pa nije ni poanta hoće li se nešto promijenit ili neće, treba im slat takve mejlove čisto da im se dosađuje.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #1411 u: Travanj 30, 2012, 08:15:21 »
@doktor bez uvrede, ali ti stvarno misliš da će tvoj mail nešto promijeniti?!? Boli njih ku*ac za tebe i za sve ostale građane u ovoj usrnoj državi. (osim za rodbinu, naravno)

Neće moj mail ništa promjenit, ali ako ga pročita itko tko tamo radi ja zavoljona. Jer nabijem ih na kitu onako sve redom šta rade od ovog sranja u kojem živimo! Recimo da vidim kakvog Čačića u živo poslo bi ga u tri picke ma**** i to nebi ništa promjenilo, ali bi ja bio zadovoljan.

Jer one njegove izjave, ("pa isto je košta benziz 10 ili 12 kn", "pa benzin je poskupio samo 40 lipa, šta bi vi htjeli", "pričajte manje na telefon pa ćete imati za struju"....) nisu bahate, nego su PORMEĆENE i to može samo izjavit poremećena osoba jer zna kakvo je sranje u državi i onda tako priča. I u tome je problem, šta nam mentalno poremećen osobe vode državu.

I onda stalno čitamo da je opljačkana banka, pucano u ovog i onog za vrijeme pljačke, opljačkana pošta.... na primjer u Plodinama pokrat mene je u zadnjih godinu dana tri puta raznesen bankomat.... Tome su krivi ovi i oni prije šta su napravili pljačkajući bez imalo kontrole. I onaj koji je ukrao 20 miliona kuna sjedi na svom brodu ili u saboru, a onaj koji je ušao sa puškom na sjednicu gradskog vijeća jer nije dobio plaću dvije godine, (Rijeka) ili onaj koji MORA opljačkat poštu da prehrani obitelj jer NE DOBIVA plaću zadnjh godinu, dvije, on sjedi u prdekani i sudi mu se.

Tako da mi je gušt im reći da su retardirani, poremećni, kreteni i slične stvari, a još veći gušt bi mi bilo to im reći u facu i po mogućnosti pljunut u nju!

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #1412 u: Travanj 30, 2012, 11:25:24 »
Da se malo prebacim sa ovih depresvinih postova, evo ja se jučer navečer oko 22 sata vratio kući, nakon što sma u subotu u 6 ujutro otišao. Proslava zaruka kuma je bila fenomenalna. Bili smo u Bilju, u kući njegove drage, sada zaručnice. Prvi put sam bio kod nje, i stvarno sam se oduševio. Kuća, okućnica, polja, mjesto, sve je lijepo, njeni starci su fenomenalni, a sama fešta je bila organizirana vrhunski! Bila je živa muzika, plus karaoke gdje sam se i sam malo sramotio pokušavajući biti Jura Stublić, Željko Bebek i Mladen Bodalec  cer1njo

A klopa - ne moram ni pričati. Nema zajebancije sa hrnaom kod slavonaca/baranjaca. Svinjetine, janjetine, jaretine, puretine, kulena, kobasa ovih onih, pršuta... 10-ak različitih torti... Ma nema čega nije bilo. Čak sam upoznao i Tihanine (kumova zaručnica) prijateljice u kojima vidim potencijal, samo da mi je neki posao da si mogu i sma priuštiti imati djevojku na takvoj relaciji  shy1 cry1

Eto, bio odsutan 2 dana sa foruma, no nećete mi zamjeriti ako kažem da mi nije žao  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #1413 u: Travanj 30, 2012, 11:27:09 »
A ja se jučer vratio se sa bratićeve firme.
Pojeo sam sljedeće:

6 pilećih pohanca (polovica normalnog), 7 komada odojka (malo manje od šake), pojeo 6-7 bureka od sira malih, pojeo 20-ak malih kolača ala mađarica. Pojeo 3 torte (2 iste) i popio 5 radlera.

 cer1njo cer1njo cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #1414 u: Travanj 30, 2012, 12:32:56 »
Gdje ti je stala sva hrana?

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #1415 u: Travanj 30, 2012, 14:41:10 »
Bogati pa sto si nosio HDD sa sobom? ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline antonbosnjak

Odg: Birtija
« Odgovori #1416 u: Travanj 30, 2012, 14:53:48 »
Koliko imaš kila?  :P

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #1417 u: Travanj 30, 2012, 17:25:55 »
Došao upravo iz šume, umoran sam ko pas. Ožujska mi ublažuje žeđ p1va

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #1418 u: Travanj 30, 2012, 19:17:55 »
111, nekad imao 119, sada radim sve da dodjem do 100 cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #1419 u: Travanj 30, 2012, 20:45:04 »
A gle, kako god okrenuo, u drustvu se uvijek vise jede. Dokazao dr. Oz  cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #1420 u: Travanj 30, 2012, 20:49:00 »
A gle, kako god okrenuo, u drustvu se uvijek vise jede. Dokazao dr. Oz  cer1njo
hehe mislis pije   ;D

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #1421 u: Travanj 30, 2012, 20:56:27 »
I pije da haha hik p1va
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #1422 u: Travanj 30, 2012, 20:57:38 »
I pije da haha hik p1va
Nije me jucer bilo na forumu a ni na ps3 trijeznio sam se  shy1  cer1njo

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #1423 u: Travanj 30, 2012, 21:10:14 »
A pricao si bio nesto da si bio negdje, jel? Sry faco sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #1424 u: Travanj 30, 2012, 21:22:33 »
Sa petka na subotu bio burazov rođendan pa slavili od 00:30-4:30   p1va,a u nedelju trebo ici u Osijek al jednostavno nisam mogao  shy1