Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1862068 vremena)

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #1485 u: Svibanj 07, 2012, 19:23:50 »
Nemoj zezat, kako to? Jel to znači da ti je sad posao stabilan? Mislim rekao si da je firma u banani
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #1486 u: Svibanj 07, 2012, 19:26:43 »
može lajk za frenda?  shy1
korisnici FB-a
Moje ASUS Računalo | Facebook
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #1487 u: Svibanj 07, 2012, 19:33:37 »
A gle, dogodile se neke stvari koje nesmijem govoriti javno, ali da i dalje smo u banani, kasne plaće, ali ako se ustabili, osjetna će razlika u plati biti. ^^
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #1488 u: Svibanj 07, 2012, 19:40:16 »
dogodile se neke stvari koje nesmijem govoriti javno

Popizdio i zaprijetio im pištoljem  cer1njo cer1njo

Zeka peka, OK, ako bude dobro, drago mi je! Nadam se da i ako ništa taj upgrade znači i ne-kašnjenje ili barem manji delay u isplati plaća  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline SpacePig

Odg: Birtija
« Odgovori #1489 u: Svibanj 07, 2012, 19:42:31 »
Počeo ozbiljno brijat na skidanje kila poslje onog fijaska za krizmu bratićevu.
Danas udrio 28 km na bajku i uzeo si normalnu nemasnu hranu. Pa ćemo vidjet, volje ima, sada dal je karakter dobar?! Vidjet ćemo.
takoder :D nakupilo se zadnjih godina. takoder bicikl, sljeme, di god stignem, samo nemam s kim bas.
Sports Tracker
Sports Tracker

na sljeme, bez imalo kondicije, i moram ti rec da do gore i nije takav problem. treca brzina najvise :D. ako nije jako sunce, izdrzi se do gore. a bome se i isplati, ako uzmes nekog frendača koji zna puteve za dolje kroz sumu, bit ce ti ave1

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #1490 u: Svibanj 07, 2012, 19:42:50 »
Ma isto je.
Ali u slučaju bilo čega, veća funkcija, odgovornost, ovo ono... Drukčije se sve gleda. ^^

SP - baš idem u subotu na sljeme s frendačem. ^^
« Zadnja izmjena: Svibanj 07, 2012, 19:44:24 od Cole »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #1491 u: Svibanj 07, 2012, 19:51:30 »
Aj drago mi je Cole za unapredjenje p1va
Sad kad stvarno je prijetio pištoljem a neće reći cer1njo cer1njo
Oh ne, dobro da mi ne zna adresu ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #1492 u: Svibanj 07, 2012, 20:16:35 »
puteve za dolje kroz sumu, bit ce ti ave1

Nadam se da znaš da se biciklom zapravo ne smije spuštati planinarskim stazama odn da ćete izazvati bijes planinara u slučaju spuštanja. Penjanje toleriraju, ali spuštanje baš i ne. I razumljivo je. Samo nije razumljivo zašto grad nikako da pusti 2, 3 staze biciklistima  cry1
OK, radnim danom i nije tolka gužva, ali vikendom će ti je... ma...
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline SpacePig

Odg: Birtija
« Odgovori #1493 u: Svibanj 07, 2012, 21:05:58 »
puteve za dolje kroz sumu, bit ce ti ave1


Nadam se da znaš da se biciklom zapravo ne smije spuštati planinarskim stazama odn da ćete izazvati bijes planinara u slučaju spuštanja. Penjanje toleriraju, ali spuštanje baš i ne. I razumljivo je. Samo nije razumljivo zašto grad nikako da pusti 2, 3 staze biciklistima  cry1
OK, radnim danom i nije tolka gužva, ali vikendom će ti je... ma...
e pa zato i postoje biciklisticke staze  hmm (krivo sam se izrazio, kad sam rekao putevi, mislio sam na biciklisticke staze)

Medvednica_ponuda_bicstaze
« Zadnja izmjena: Svibanj 07, 2012, 21:11:50 od SpacePig »

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #1494 u: Svibanj 07, 2012, 22:02:54 »
čitajući postove o nadolazećim racing igrama,razmišljao sam da moram nešto poduzeti u vezi periferije jer oću odigrati nove igre na pravi  način kao simulacije..pa bi tako nakon 15.6 ak bude sve uredu mogo uletiti neki g25 ili eventualno  neki jeftiniji g27 + jos moram kupit veći monitor(oko 23")jer sadasnji nije bas zadovoljavajuć..no sve ce ovisiti o financijama i kolko ce buraz sudjelovati..oko 3k moram racunati, a ja sad imam 1300    hmm
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #1495 u: Svibanj 07, 2012, 22:17:22 »
Danas mi je sve došlo.............. Zato sam se i nasro...

Javio se Carnival, da sam primljen, javila se Ivora da mi tečaj počinje za tjedan dana, (grafički dizajn bla bla) i sutra uplaćujem 13.500 kn za C i E kategorije...



Već sam pet godina na cesti, (službeno) i to je to.....

Pitbull - Give Me Everything ft. Ne-Yo, Afrojack, Nayer

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #1496 u: Svibanj 07, 2012, 22:29:36 »
Neka neka, super, treba tako! Meni se isto čini da mi kreće, vidjet ću još, svega me 2 koraka djele od promjene u životu, najveće do sad!
Evo i cole dobio promaknuće. Bit će dobra godina  p1va

Nego, stota stranica birtije  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #1497 u: Svibanj 07, 2012, 22:34:08 »
ideeeš... sve vas ide jebote  cer1njo cer1njo

Cole čestitke na promotionu i još puno takvih  ;D thumbs1

I dok1 čestitke na... tome.. kaj uuhm.. na tome kamo god da ideš  thumbs1 thumbs1 p1va

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #1498 u: Svibanj 07, 2012, 22:39:09 »
Ma, od kada sam ovdje pisao za Carnival , malo sam se raspitao i vidio da to nije za mene, (6 mjeseci na konzervi radit minimalno 12 sati za 1000 dolara,); je da znam sa kompjuterima bla bla, ali ne mogu se vidjet niti 8 sati vezan za jedno mjesto.....(grafika)

Ako šta znam, znam vozit, u šest godina radnog staža, pet godina ide na vožnju..... A ne da se kurčim, ali ako šta znam radit, znam vozit!! sa 9 godina sam vozio vražiju RABAu......

A to i volim, maknut se od svih i otić svojim putem, (poslovnim).... Samo se nesmijem opako zaljubit kada položim i zaposlim se  ;D

A onda će mi Rosberg ili Schumacher sredit da vozim za Mercedes GP  ;D

« Zadnja izmjena: Svibanj 07, 2012, 22:43:21 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #1499 u: Svibanj 07, 2012, 23:51:31 »
E to bi bilo nešto  sm1jeh
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.