Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1863937 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #1620 u: Svibanj 25, 2012, 22:08:43 »
@Šime- Od 80GB je konzola. Kad si ti u pitanju možda bi se dali dogovorit za 2X 500kn  kava1

Iako ne igram baš GT5, a Forrzu uopće ne, GT5 je puno bolji ;)

 cer1njo

Hvala, ali kako rekoh, nemam ni za igru, kamoli konzolu sad, a ako će biti para, uzimao bih slim, od debelih jedino 60GB model isključivo jer ima podršku za PS2 igre kojih imam dosta.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #1621 u: Svibanj 25, 2012, 22:24:53 »
Citat:
Uf, nakon pet dana muke napokon mogu hodat. Imam neke probleme sa tetivama na ljevoj nozi kod kičice i samo mi nasumično noga otekne i nemogu stat na nju. A problem je šta više boli kada je opuštena. Tako da nisam spavao tri noći i muku mučio pet dana... Danas napokon bolje. To me muči već pet godina, a moram pod nož, a neda mi se. Ali 31.05. idem na operaciju nosa pa bi mogao u šutu sve to...

Sada kofi, cigara pa za nosom...

I ja imam problem s nosom, stalno mi je jedna nosnica začepljena. Nekad je ljeva nekad desna. Koristio sam prije stalno kapi za nos pa sam time "skurio" sluznicu nosa. Tek sam pred godinu i pol se riješio ovisnosti. I idem kod doktora za nos, pa ćemo vidjeti kak će završit.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #1622 u: Svibanj 26, 2012, 01:21:16 »
Samo da kažem......

Ljudi pozdrav od doktora...... neki ljudi me mogu kontaktirati ako žele...to je to od mene na ovom forumu...



Saša Matić - Još po jednu pa idemo
« Zadnja izmjena: Svibanj 26, 2012, 01:22:58 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #1623 u: Svibanj 26, 2012, 01:59:14 »
??
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline igzyy

Odg: Birtija
« Odgovori #1624 u: Svibanj 26, 2012, 02:15:54 »
Citat:
Uf, nakon pet dana muke napokon mogu hodat. Imam neke probleme sa tetivama na ljevoj nozi kod kičice i samo mi nasumično noga otekne i nemogu stat na nju. A problem je šta više boli kada je opuštena. Tako da nisam spavao tri noći i muku mučio pet dana... Danas napokon bolje. To me muči već pet godina, a moram pod nož, a neda mi se. Ali 31.05. idem na operaciju nosa pa bi mogao u šutu sve to...

Sada kofi, cigara pa za nosom...

I ja imam problem s nosom, stalno mi je jedna nosnica začepljena. Nekad je ljeva nekad desna. Koristio sam prije stalno kapi za nos pa sam time "skurio" sluznicu nosa. Tek sam pred godinu i pol se riješio ovisnosti. I idem kod doktora za nos, pa ćemo vidjeti kak će završit.

e sluznica.... da

od kemikalija mi je sve skureno....  poludit

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #1625 u: Svibanj 26, 2012, 08:05:24 »
Imenjace, znam da imas malo jaci temperament, znas i ti. Mislis li da je to potrebno radi jedne rasprave u pCARS temi? Nisi trebao stavljat novi avatar da nam pokazes kako si odletio, vrati se natrag thumbs1  ;D
« Zadnja izmjena: Svibanj 26, 2012, 08:07:00 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Birtija
« Odgovori #1626 u: Svibanj 26, 2012, 09:19:20 »
Zbog čega to u C.A.R.S. temi; njegovih n-tih vrijeđanja, proizašlih povodom čega?
Dosta bi bilo tih gluposti već jednom!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ZoNTrA

Odg: Birtija
« Odgovori #1627 u: Svibanj 26, 2012, 10:01:51 »
Jack Mraćni Čovjek, nisam, ali svi govore da je GT5 ipak bolji od FM4, jedino ako se tebi više sviđa FM4, onda ok.

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #1628 u: Svibanj 26, 2012, 11:01:14 »
Citat:
Uf, nakon pet dana muke napokon mogu hodat. Imam neke probleme sa tetivama na ljevoj nozi kod kičice i samo mi nasumično noga otekne i nemogu stat na nju. A problem je šta više boli kada je opuštena. Tako da nisam spavao tri noći i muku mučio pet dana... Danas napokon bolje. To me muči već pet godina, a moram pod nož, a neda mi se. Ali 31.05. idem na operaciju nosa pa bi mogao u šutu sve to...

Sada kofi, cigara pa za nosom...

I ja imam problem s nosom, stalno mi je jedna nosnica začepljena. Nekad je ljeva nekad desna. Koristio sam prije stalno kapi za nos pa sam time "skurio" sluznicu nosa. Tek sam pred godinu i pol se riješio ovisnosti. I idem kod doktora za nos, pa ćemo vidjeti kak će završit.

e sluznica.... da

od kemikalija mi je sve skureno....  poludit

A sluznica je inače jako osjetljiva, kapi za nos ju uništavaju. A ja sam ih koristio jedno 4-5 godina svaki dan. I dobio sam gratis korinični rinitis nosa i zadebljanje sluznice.

doktor1 vrati se, pa forumi su zato da se diskutira i raspravlja i normalno da ne možemo imati svi ista mišljenja. Svijet bi tada bio glup thumbs1

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #1629 u: Svibanj 26, 2012, 13:13:41 »
Ja se takodjer lagano odjavljujem sa ovoga foruma.Dosao sam da bih vozio GT5,no međutim,vise nitko neigra,pa bas i nema razloga da ovdje ostanem.
Pozdrav svima i nadam se da se vidimo na stazi  p1va p1va p1va šofe1 šofe1 šofe1 p1va p1va šofe1

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #1630 u: Svibanj 26, 2012, 13:39:01 »
Ovaj forum je prijateljski nastrojen i tako ce uvijek biti.
Tko misli da je ovome forumu potrebno vrijedanje i neimanje smisla za raspravu nije ni potreban ovdje. Dok se vise puta zaletil, a na njemu je da shvati dal je ili nijtr pretijerao. Poudrav s krka, nema me do ponedeljka.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #1631 u: Svibanj 26, 2012, 14:50:22 »
Jebote dok, kaj bi onda trebali Cole i Praetorian (i ostali) radi mene i mojih postova o navijanju u temi što vas živcira - otići s interneta a ne foruma  cer1njo cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #1632 u: Svibanj 26, 2012, 19:53:59 »
Jebiga Tomo sto ti je? Nema te mjesec dana online na psnu a bome i ovdje istotako... I sad pricas da nitko ne vozi. Vozi se, samo manje nego prije.  Bas sam dns vozio s ivannom i jos nekolicinom njih. Uglavnom se vozi Gt academy, sto je razlog da se jos manje vozi. Nemojte ljudi bulazniti i odlaziti s foruma jer je u najmanju ruku NEPROMISLJENA ideja. Ne ici na prvu loptu. Treba se nekad i malo oznojiti kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #1633 u: Svibanj 26, 2012, 20:42:01 »
Jebiga Tomo sto ti je? Nema te mjesec dana online na psnu a bome i ovdje istotako... I sad pricas da nitko ne vozi. Vozi se, samo manje nego prije.  Bas sam dns vozio s ivannom i jos nekolicinom njih. Uglavnom se vozi Gt academy, sto je razlog da se jos manje vozi. Nemojte ljudi bulazniti i odlaziti s foruma jer je u najmanju ruku NEPROMISLJENA ideja. Ne ici na prvu loptu. Treba se nekad i malo oznojiti kadt1kažem
Ma izgubio sam volju za svime.Academy uopce nisam ni vozio,niti planiram.A razlog sto me nije bilo je taj sto sam ucio za vozacki ispit,jer u skoli ako ga neprodes neces dobit  vozacku,nego moras sam platit.

A i dok sam bio aktivniji na forumu,slabo se vozilio,jedino sa Kimiem sa nekad uhvatio koju utrku a ostali nista.Posjecivat cu vas ali aktivan bas biti necu  p1va p1va

Offline igzyy

Odg: Birtija
« Odgovori #1634 u: Svibanj 26, 2012, 22:03:47 »
Citat:
Uf, nakon pet dana muke napokon mogu hodat. Imam neke probleme sa tetivama na ljevoj nozi kod kičice i samo mi nasumično noga otekne i nemogu stat na nju. A problem je šta više boli kada je opuštena. Tako da nisam spavao tri noći i muku mučio pet dana... Danas napokon bolje. To me muči već pet godina, a moram pod nož, a neda mi se. Ali 31.05. idem na operaciju nosa pa bi mogao u šutu sve to...

Sada kofi, cigara pa za nosom...

I ja imam problem s nosom, stalno mi je jedna nosnica začepljena. Nekad je ljeva nekad desna. Koristio sam prije stalno kapi za nos pa sam time "skurio" sluznicu nosa. Tek sam pred godinu i pol se riješio ovisnosti. I idem kod doktora za nos, pa ćemo vidjeti kak će završit.

e sluznica.... da

od kemikalija mi je sve skureno....  poludit

A sluznica je inače jako osjetljiva, kapi za nos ju uništavaju. A ja sam ih koristio jedno 4-5 godina svaki dan. I dobio sam gratis korinični rinitis nosa i zadebljanje sluznice.

doktor1 vrati se, pa forumi su zato da se diskutira i raspravlja i normalno da ne možemo imati svi ista mišljenja. Svijet bi tada bio glup thumbs1


Da!,

ja lutam od doktora do doktora i skoro sam završio na gastroskopiji radi nosa mislim..  danas doktori...

Ma ja sam imao otrovanje i skoro ostao invalid no izdržao s manjim posljedicama...


...  Ja neznam oko ćega se kvačite no da se vozi ili ne vozi..  to je ono..  tak relativno , trebate se dogovrit i to bez zamjerke, evo mi smo uspjeli povuć Wulfa no nismo aktivni toliko no po malo se okupimo i vozimo..  bit če češće