Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1864230 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #1875 u: Lipanj 14, 2012, 00:12:51 »
Ps2 i Gamecube kolko znam, ali legendarna igra koju nece svatko shvatiti -  ali oni koji jesu klanjaju se do poda kao sto je Shimmy rekao  ave1 ave1


 thumbs1

S tim da je na GCN-u dosta bolja (grafika i loading). I kako reče Ther, nije igra za svakoga, i vjerojatno su joj zato neki "genijalci" dali ocjene 7/10 ili niže. Ali tko se unese u igru, zainteresira ga i skuži... pa, već smo sve i Ther i ja rekli  ;D
Ugl, priča, prezentacija ista, naracija, monolozi i dijalozi su nešto savršeno. Gameplay je čudan ali jako brzo se čovjek navikne i onda je u najamnju ruku dobar, meni je bio super, plus igra je totalno 18+, više nego bilo koja igra što mi pada na pamet. Just a sneak peek...

Killer 7 - Goodbye Pedro


Ulmeydas Monologue


 shy1

P.S. Tko može pogoditi tko daje glas liku iz drugog filma, odn kome je još isti davao glas - jedonj gaming ikoni, odn antagnoistu, nemesisu prave ikone  shy1

Ther - tiho  ;D + respekt! Znam da nije kod nas puno ljudi odigralo Killer 7 i nisam očekivao da će netko sa foruma biti tu, ali trebao sam te već prije pročitati  sm1jeh




@dok - gle, sve je to u banani i žao mi je, ali ako će ti tetak platiti operaciju, trebalo bi biti u redu, zar ne? Velka je to lova, ali bitnije je uvijek zdravlje od ikakve love, plus rekao si nešto da on ima, tako da nije da će bankrotirati kolko sam skužio. Samo neka ta operacija dobro prođe  thumbs1
« Zadnja izmjena: Lipanj 14, 2012, 00:16:01 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #1876 u: Lipanj 14, 2012, 00:24:20 »
Ružno je čitati ove stvari. Ne ideš ti nikuda!!! kadt1kažem
Ako ti tetak sredi lovu za operaciju, odlično, sve će biti u redu.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #1877 u: Lipanj 14, 2012, 00:45:27 »
Vidim ovdje ljudi kažu mani se alkohola i cigareta, pošteno; ali to u mom slučaju nema veze nikakve....Da je bar tako, pa ljudi mislite da nebi to maknuo iz života......

Ali ja sam onaj jedan koji nema taj enzim i ništa mi nemože pomoći...........................

Jebeno je to kada uznaš da ideš.......

Bio u Zagrebu večeras na Rebru,  i tetak mi je rekao da će dati 125.000 kn za operaciju vani......

Top 10 Summer House Music HITS 2011 (Selected by. DJ KARMIN SHIFF) [url=http://www.facebook.com/karminshiffdj]Karmin Shiff | Facebook[/url]

Neznam šta više da kažem..........to je to.......


Ajd super onda.Jesu rekli da će svi simptomi nestat poslije te operacije ili ?

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #1878 u: Lipanj 14, 2012, 08:24:49 »
Ma neznam više ništa....

Sve bi moglo biti ok, (kolko tolko) ako mi ne fali taj neki jebeni enzim.. Ali po svemu očito fali i mogu se jebat

No dosta o meni, idemo malo o mom autu.....  ;D

Offline Montoya

Odg: Birtija
« Odgovori #1879 u: Lipanj 14, 2012, 09:26:13 »
Kolko god strašno zvučalo, bez jednog bubrega more se sasvim normalno živjeti - ko moj sused već godinama.
Plus + pal im je u komu kod operacije jer su mu uspeli prerezati neku žilu i jedva je preživel.
Naravno, ak je samo o tome kod tebe riječ.
I on sad pije :)

No u ta vremena nije...i ti nebi smel, kolko god ti teško palo!
Ni piti ni jesti to kaj su ti rekli.

Neću ni govoriti kaj sve mene muči pa nekak živim + nemam ni za odlaziti na kontrole na koje bi moral...
1.7. prošla bude mi točno godina i pol bez kapi alkohola - taj dan to se more promjeniti (samo taj), ak igramo u finalu :)
More se bez svega, vjeruj...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #1880 u: Lipanj 14, 2012, 19:24:28 »
Ma neznam više ništa....

Sve bi moglo biti ok, (kolko tolko) ako mi ne fali taj neki jebeni enzim.. Ali po svemu očito fali i mogu se jebat

No dosta o meni, idemo malo o mom autu.....  ;D

aj aj aj... malo si istraži što se tiče prehrane ili nečega što luči ili potiče enzime i drži se toga... odrekneš se gluposti i aj bok...
samo nemoj previše se krkat raznim tabletama jer... svako zlo za neko dobro
možda ti tablete pomažu nečem određenom kod organizma, ali ti zato imaju nuspojavu remetenja ostalih funkcija, vjeruj mi, to ti je tak

Offline igzyy

Odg: Birtija
« Odgovori #1881 u: Lipanj 15, 2012, 00:01:11 »
Ma neznam više ništa....

Sve bi moglo biti ok, (kolko tolko) ako mi ne fali taj neki jebeni enzim.. Ali po svemu očito fali i mogu se jebat

No dosta o meni, idemo malo o mom autu.....  ;D

ej doc...

aj se ne ubijaj, pa ljudi žive..  joj... 

da ti ne pričam primjere i uzore ali nemoj tako crno gledat, ovo je samo jedna pepreka u tvom životu koju moraš proč , zaobić..

Život je ljep dude, samo zamisli što ti se sve lijepo može desit, nemoj se sječat što može biti crno...  aj live DUDE!

Ima boljih stvari od alkohola, npr:  sex, vožnja i neznam...

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #1882 u: Lipanj 15, 2012, 00:31:43 »
Ma neznam više ništa....

Sve bi moglo biti ok, (kolko tolko) ako mi ne fali taj neki jebeni enzim.. Ali po svemu očito fali i mogu se jebat

No dosta o meni, idemo malo o mom autu.....  ;D

ej doc...

Ima boljih stvari od alkohola, npr:  sex, vožnja i neznam...

free BJs during their period  thumbs1 hug1

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #1883 u: Lipanj 15, 2012, 19:28:38 »
Jel je itko naručivao ovdje? Kolko bi me sveukupno došlo ovo ako netko zna ?
PES 2013 Pro Evolution Soccer 2013 - PC - ShopTo.Net

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #1884 u: Lipanj 15, 2012, 19:54:04 »
Stvarno si nasao temu...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #1885 u: Lipanj 15, 2012, 20:05:55 »
A di da stavim kad nema određene teme za kupovanje putem weba  fpalm1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #1886 u: Lipanj 15, 2012, 21:22:40 »
Pa bolje u birtiju. Ajd tamo nastavi pitat. Premjestio bih postove, ali JOŠ UVIJEK nemam pojma kak se to radi, tj uvijek ih izgubim kod premještanja  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #1887 u: Lipanj 15, 2012, 21:33:08 »
Haha.Okej nemaš beda  thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #1888 u: Lipanj 16, 2012, 11:15:47 »
Cole i Kole  cer1njo :P

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #1889 u: Lipanj 16, 2012, 13:24:33 »
Ane  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB