Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1864187 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline igzyy

Odg: Birtija
« Odgovori #1935 u: Lipanj 23, 2012, 13:24:14 »
A možda i najveći problem u pogledu privatnih firmi , prava radnika i svega vezanog za to i jesu te inspekcije i inspektori.Svi znamo da u našoj banana državi svugdje vlada mito i korupcija , a ti inspektori su tu neprikosnoveni.Napišu kaznicu za neku pizdariju od par tisuća kuna , još bar toliko strpaju u džep , a u biti bi većina naših poduzetnika trebalo završiti u zatvoru i zapljenom kompletne imovine.

Ne znam koliko privatnih poduzetnika ima u RH , ali mislim da nema niti 1% onih koji svojim radnicima svu plaću isplaćuju putem žiro raćuna.Većina radnika je prijavljen na minimalac a ostatak love primaju u koverti na ruke.O pravima radnika , zaštiti na radu , plačanju prekovremenih sati i svemu ostalom da i ne govorim.

upravo to....

gledaj, nemoj biti u zabludi, država će sebi naplatit a reci mi kaj ti imaš od toga?

tak je i kod mene, država je u mom slučaju naplatila svoje nekih 20 000kn a mene nitko nije ništa pitao, samo su me vozali ko majmune da nabavljam papire pa ovo pa ono.

Ako imaš volje i imaž živaca uzmi si pučkog pravo branitelja, imaš pravo na njega ako si socijalka ali za to češ morat nabavljat papire i to je pitanje kako će završit..

Ma kakva inespekcija, to su najveće mutikaše u državi...  bio sam jednom u prilici vidjet i čovijek iz inspekcije nije imao srama me još oprat da kakva ja to prava želim...  no nebi o tome..  uglavnom ne NASLANJAJ SE NA DRŽAVU I TA SRANJA...  BUDI OPREZAN, JAKO OPREZAN

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #1936 u: Lipanj 25, 2012, 20:38:49 »
pozz momci evo i mene nazad :P
bio kod cure ova 3dana hehe

kupio si tene i trapke u H&Mu  ;D

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #1937 u: Lipanj 25, 2012, 21:00:38 »
Danas cijeli dan na barci.... Prema krku, kupanje, malo ribe, malo ronjenje....









I na povratku za Kostrenu odjednom se zaškurilo i digla se bura te nas izvaljalo ko u lunaparku...


Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #1938 u: Lipanj 27, 2012, 20:52:52 »
iam pitanje... kak da si prebacim bookmarke iz jednog firefoxa u drugi odnosno sa jednog kompa na drugi
to sam nekaj tražio i pokušavao, kemijao i drek  hmm

EDIT: pas mater.. danas nam trebao doći R8 i sav sam bio nabrijan..
i razmišljam o tome i odma mi se igrao HP :D
sad sam se ohladio, ali bu došo sutra..
stavim slike hehe  :P ;D
« Zadnja izmjena: Lipanj 27, 2012, 21:10:47 od Wulf »

Offline antonbosnjak

Odg: Birtija
« Odgovori #1939 u: Lipanj 27, 2012, 21:38:38 »
Ovo mi se danas dogodilo:

"That moment
When you reach
Sarcasm level
So people
Think you're
Stupid."

 cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #1940 u: Lipanj 27, 2012, 23:19:33 »
iam pitanje... kak da si prebacim bookmarke iz jednog firefoxa u drugi odnosno sa jednog kompa na drugi
to sam nekaj tražio i pokušavao, kemijao i drek  hmm


Ctrl + Shift + B >>> Import and Backup >>> Export Bookmarks to HTML. A kada ih vraćaš prva 2 koraka ista, samo import odabereš  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #1941 u: Lipanj 28, 2012, 18:53:34 »
Covjece koja mi se scena sad desila.Idem sa kombijem do ducana i ide murja a ja bum glavu ispod da me nevide  cer1njo ,,uhh bilo je blizu  p1va

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #1942 u: Lipanj 29, 2012, 16:45:04 »
Danas nakon 4 mjeseca testiranja i iščekivanja bio na zadnjem koraku za kontrolu - komisiji! Imam dojam da sam ih šarmirao, no vidjet ćemo, ugl, optimističan sam  ;D

E sad, nakon toga treba još liječnički obavit i tu se može past, ali iako ga se pomalo bojim, ne vidim razloga zašto bih pao. No ako bude sve OK, za već manje od mjesec dana bih mogao biti zaposlenik (pripravnik) u Hrvatskoj kontroli zračne plovidbe. A onda sam na konju i ne gine mi konačno jedna Alfica kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #1943 u: Lipanj 29, 2012, 17:49:21 »
Sretno ti bilo thumbs1

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #1944 u: Lipanj 29, 2012, 18:03:49 »
Danas nakon 4 mjeseca testiranja i iščekivanja bio na zadnjem koraku za kontrolu - komisiji! Imam dojam da sam ih šarmirao, no vidjet ćemo, ugl, optimističan sam  ;D

E sad, nakon toga treba još liječnički obavit i tu se može past, ali iako ga se pomalo bojim, ne vidim razloga zašto bih pao. No ako bude sve OK, za već manje od mjesec dana bih mogao biti zaposlenik (pripravnik) u Hrvatskoj kontroli zračne plovidbe. A onda sam na konju i ne gine mi konačno jedna Alfica kuul

 hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #1945 u: Lipanj 29, 2012, 18:14:43 »
Hvala  shy1

Ako to uleti, pozivam sve CSR-ovce dobre volje na roštilj na moj račun čim sjedne prva plata thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #1946 u: Lipanj 29, 2012, 18:22:27 »
Ako uleti, biljezim se sa stovanjem kuul. Sretno pa cemo viditi.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #1947 u: Lipanj 29, 2012, 18:25:40 »
Hvala  shy1

Ako to uleti, pozivam sve CSR-ovce dobre volje na roštilj na moj račun čim sjedne prva plata thumbs1

 ave1  thumbs1

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #1948 u: Lipanj 30, 2012, 20:08:17 »
neznam kaj da kažem kad ovo vidim  hug1
alfa 8c i 8c spider  hug1
Kakva garaža  shy1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline antonbosnjak

Odg: Birtija
« Odgovori #1949 u: Lipanj 30, 2012, 21:48:32 »
Sutra video, nigeri.