Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1862750 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline SHOGO

  • Alone on the Road
  • **
  • Postova: 81
  • Total likes: 0
  • Da sam htio slušat nekog šupka..prdnuo bih
    • BOSS GAME
Odg: Birtija
« Odgovori #510 u: Siječanj 22, 2012, 11:57:09 »
Ja imam Acer lap 7730z spajam ga na lcd i plazmu 107 i nikad nisam imao problema s tim
« Zadnja izmjena: Siječanj 22, 2012, 11:59:41 od SHOGO »

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #511 u: Siječanj 22, 2012, 11:59:08 »
To nikako nije problem.  kadt1kažem
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Jack-Darkman

Odg: Birtija
« Odgovori #512 u: Siječanj 22, 2012, 12:11:15 »
8000kn za 3ipol god. rada baz kvara, nije loše  kava1
Loša grafička. Radi se o 7720g. Na stranim forumima sam vidio da su neki ljudi isti problem imali.
A jebiga, vidjet ću sutra što će reć serviser.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #513 u: Siječanj 22, 2012, 12:25:01 »
Brijem da je problem do Acera. Naime frendov ujak inače veliki gamer i ima para (živi u Belgiji) je došao ove blagdane tu, i donio frendu laptop (svom nećaku jel), može li ga popraiti, ako može da si ga zadrži. Riječ je o laptopu starom 2 godine, ili tako nešto, bijeeesan lap, ono, takvo čudo još nisma vidio, platio ga 2k eura, no dobro, manje bitno, fora je isto da je acer i najednom nije davao sliku.

Mslim, nije d apljujem po Aceru, imam njihov monitor, kupio prije 3 mjeseca i monitor je za te pare, a i puno više, strava. A sad, kolko će trajat, ne znam. Ionako mi je prethonik LG krepao 2 mjeseca nakon isteka garancije pa se ne bih čudio da i ovo. Barem sam još skoro 3 godine miran  cry1 fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Jack-Darkman

Odg: Birtija
« Odgovori #514 u: Siječanj 22, 2012, 12:28:09 »
Zato ću ja bojkotirat Acer.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #515 u: Siječanj 22, 2012, 13:43:03 »
A gle, onako, mogao bi po tome bojkotirati uopće elektroniku danas. Jer evo, meni krepao LG 2 mjeseca nakon isteka gare, doma nam krepao Samsung TV isto u tako nekom kratkom razdoblju nakon isteka garancije. Kumu krepala Gigabyteova grafička kartica tjedan dana!!!! nakon isteka garancije... Ono, činjenica je da se radi na tome. I ne, to nisam ja paranoičan, nego (i mislim da sam to rekao već na ovom forumu prije), na tome se radi. Nas su na faksu UČILI da moramo tako raditi. Tj, da citiram jednog asistenta iz elemenata konstrukcija:

"Ja skidam kapu onome od vas koji napravi proizvod da krepa odmah po isteku garancije, ali ne prije, jer to je danas vaš posao. Tako se zarađuje."

Da ne idme u detalje, ovo govori ionako sve. Pa si ti misli  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #516 u: Siječanj 22, 2012, 14:06:14 »
Sve je to

X Files Theme Tune

Offline Montoya

Odg: Birtija
« Odgovori #517 u: Siječanj 22, 2012, 16:23:27 »
Evo ubacil sam CSR favicon pa si "refrešajte" bookmark foruma  p1va
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #518 u: Siječanj 22, 2012, 17:01:03 »
 hug1

Idem pit, pa na koncert najdražeg benda, ihaaaa.  p1va
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ZoNTrA

Odg: Birtija
« Odgovori #519 u: Siječanj 22, 2012, 17:46:24 »
I ljudovi, za koga ste glasali?

Offline sneki

Odg: Birtija
« Odgovori #520 u: Siječanj 22, 2012, 18:16:21 »
ja sam za zelene dsmoker

Offline budainka16

Odg: Birtija
« Odgovori #521 u: Siječanj 22, 2012, 18:33:27 »
15 godina  cry1

Moji glasali pola pola. Tata ne, majka da. Na pitanje zašto , šute cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline ZoNTrA

Odg: Birtija
« Odgovori #522 u: Siječanj 22, 2012, 19:39:07 »
Ja za svoje ne znam kuul

Offline rima706

Odg: Birtija
« Odgovori #523 u: Siječanj 22, 2012, 19:44:14 »
zasto se time opterecivat kad je vec davno odluceno. idemo u eu cry1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #524 u: Siječanj 22, 2012, 22:20:33 »
Glasao za (jedino logično).

Protiv sam EU iz razloga koji su vjerojatno očiti, ali s druge strane, toliko toga smo im dali, toga se odrekli da osim što mi je osobno žao sada se povući, i još bi ispali najveće plačipičke da tako napravimo i izgubili bi bilo kakav kredibilitet ako ga imamo uopće. To je jedno. Drugo - Mi smo jednostavno preglup narod da sami sobom vladamo, na žalost. Tj, krivo sam se izrazio. Nismo glupi, dapače, imamo genijalnih ljudi, ali to je problem, imamo briljantnih pojedinaca ali kao masa smo korumpirani do ibera, pohlepni, licemjerni, i prepreprejebeno ponosni. I zbog toga nikad nećemo uspjeti sami. I na žalost iako mi se ne sviđa ni ta EU, i donijet će nam vjerojanto niz loših stvari, mislim da će NAMA, dakle hrvatskoj ipak više dobroga jer sami sebe uništavamo. Činjenica je da kad god smo bili pod nekim, ili u savezništvu s nekim, imali smo nešto i/ili bili smo nekto u svijetu. Koliko god će se naći hrpetina, opet preponosnih, hrvata koji će srati po jugi, dovraga, za vrijeme juge imali smo jednu od najjačih industrija u europi, a neke i u svijetu (brodogradnja).

Ne sjećam se točno podatka koji smo vidjeli na faksu, dakle brojke su približne, ali fulat ću možda za par postotaka, no 80-ih smo bili 7. SEDMA!!! zemlja u svijetu po brodogradnji. Danas smo ako se ne varam negdje 70 i neka, ugl tu negdje. Moj stari se za vrijeme te strašne juge zaposlio u Elki koja je tada bila jedna od najvećih tvornica električnih kabela u Europi, i najveća u regiji mislim, imala je 1900 i kusur randika. Danas ih je 280 i pitanje je koliko će još imati posla. Da ne pričam da je prije 20 godina imao veću plaću nego danas, a cijene bile tri puta manje.

Samo jedan od milion primjera. Ista stvar i sa austrougarskom. Nismo bili "svoji" hrvati. Buuuuu. Ali zato je danas 80% centre Zagreba, sama jezgra i jedne od najznačajniih građevina i spomenika kulture - vidi vraga, mađari su nam ih sagradili. Da nije bilo toga, pitanje je bi li imali i HNK.

Ugl, ja bih bio presretan da smo u stanju sami napraviti stvari kako treba, jer to MOŽEMO. Ali nećemo. Kratkoročni interes pojedinca je na žalost kod nas daleko bitniji od dugoročnog interesa kolektiva.

OK, da se zaustavim, da navedem i ono zadnje. I ovi ljudi koji su galsali protiv, velika većina je i sama svjesna i znaju da političari se žele uguziti tamo, i da ćemo mi ući tamo kako god okreneš, što zbog nekih interesa vlasti, što zbog činjenice koju sam naveo. Previše smo im toga dali da sad odstupimo.
Ali takvi ljudi na žalost nisu dovoljno pametni da im onda padne na pamet da ako je tako, da to znači kada referendum i ne bi prošao, da bi se dalje to pitanje samo cijedilo, iliti, kad tad bi bio ponovljeni referendum, ponovno kampanja. Tj, možda je ovo ponovno nepotrebno. Ugl, europropaganda ne bi stala, a što to znači? Samo bi se uzalud još potrošili milijuni, dapače, stotine milijuna kuna u kampanje, pregovore, pi**e materine, i na krjau bi opet ušli.

Tako da, ako netko i želi zažmiriti na sve iznad što sam rekao, onda neka ti "pravi hrvati" barem o tome razmisle, ovom zadnjem. Samo bi još trošili novac kojeg ionako imamo premalo, a odavno je već odlučeno da ulazimo.

Eto, nisam za europsku uniju, ali sam za zdrav razum.

Živjeli!  p1va
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.