Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1875084 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #930 u: Ožujak 05, 2012, 10:09:26 »
Ma gledam ovo poskupljenje goriva!! Užas. Seru da će branit 12 kuna!!! Pa to je dokaz da za koji mjesec imamo tu cijenu goriva! Ne regirat odmah pa ne dozvolit da pređe 11 kuna već branit JEBENIH 12 kuna! Znam, ja jesam "razmažen" i kako se kaže na WC idem sa autom, (jer imam svoj auto od 18 godine i šta ću, a dok mogu, kvragu mogu, ali prestajem ići u Plodine koje su mi tri minute pješke od kuće).
Ali problem je šta će sve OPET poskupit! Pa ja bi prvi da sam prijevoznik nabio veće cijene! A to će se dogodit i ja te ljude potpuno razumjem. Pa neće vozit za badava. I to automatski diže sve cijene u trgovinama.

Ovi u vladi samo seru i seru, Čačić pregovara sa MOLom u vezi INAe, a sudi mu se u Mađarskoj za ubojstvo. I tu je sve jasno, sredit će neki mutni posao i dobit uvjetnu presudu! Diže se PDV, zastupnici na jedan dan odlaze u mirovinu da se osiguraju, oni ne plaćaju nipta jer im gorivo i hranu plaćamo MI, idioti, kreteni i sve to skupa šta nam ide

2008 godina - barel nafte 150$ - benzin 7 kn/l
2012 godina - barel nafte 120$ - benzin 11kn/l

Dabog da država bankrotiral, propala, nestala, ishlapila! Serem se na našu "demokratsku državu".

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #931 u: Ožujak 05, 2012, 10:21:17 »

2008 godina - barel nafte 150$ - benzin 7 kn/l
2012 godina - barel nafte 120$ - benzin 11kn/l


O ovome sam baš jučer sa starom pričao i to zapravo govori sve o ovoj državi/ljudima na vlasti/a i onima koji nisu na vlasti na žalost... Katastrofa  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #932 u: Ožujak 05, 2012, 10:52:48 »
Imenjače moj!
Diploma košta puno ali onda imaš šanse za van. Mi tako nešto slično u školi imamo priliku za upisati, ako ne za besplatno, onda za bitno nižu cijenu. A vidik ti se jako proširi s tim. Tako da te podržavam thumbs1
« Zadnja izmjena: Ožujak 05, 2012, 11:36:39 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #933 u: Ožujak 05, 2012, 11:06:03 »
Ma to je to. Definitivno. Bila je godinu dana opcija prekvalifikacija i kategorije za vozit tegljača, ali problem je šta sam u tome jako neodgovoran iako imam 30 godina! Kada popijem sjedam za volan, pa i sližbenog kombija, vozim brzo, naravno i kada sam u kombiju jednostavno letim cestama, a dovoljan je pokazatelj da sam u 9 mjesecu samo dobio tri kazne - dva radara i jedan pojas i to u službenim kolima  šofe1 fpalm1 p1va
____________
Odlučio sam se maknut od toga jer bi završio kao i moj stari - sa 36 godina poljubio stijene sa šleperom jer je vozio brzo i pod gasom.

Razumjem se ponešto u računala, grafički dizajn me najviše zanima i tako to...

Vidjet ćete kada odem u ISI ili SimBin i tamo radim skionove za njihove racing naslove i ekspanzije  ;D

Uglavnom, taj tečaj i Kanada je prva opcij, a šta će biti vidjet ćemo...
__________

A u biti "znanstvenici" kažu da je smak svijeta ipak 06.03.2012 godine tako da onda ništa od toga. Idem izvadit bocu za posebne prilike i lipo se cvrcnit....  kava1

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #934 u: Ožujak 05, 2012, 11:15:31 »
 cer1njo
Ubiti najmanji strah od praha smo nastali...
Nekako mi je nelagodno pričati o tome ali žao mi je toga što ti se dogodilo.

Što ne bi to bilo lijepo? Da budeš glavni direktor dizajna u Naughty Dogu, Bio Wareu, EA-u? sm1jeh

Odljev mozgova ftw
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #935 u: Ožujak 05, 2012, 11:22:51 »
cer1njo
Što ne bi to bilo lijepo? Da budeš glavni direktor dizajna u Naughty Dogu, Bio Wareu, EA-u? sm1jeh

Odljev mozgova ftw

Nije baš da brijem na to.......... A da sam mozak, nebi se složio ni za time.  kava1 cer1njo

Stvar je u tome da vani sa time mogu naći nekakav posao dok u ovom smeću zvanom država hrvatska nema faking šamse!

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #936 u: Ožujak 05, 2012, 11:27:40 »
Ha reci mi samo bi li se bunio na onakav posao? sm1jeh
Kakve su one greencard gluparije. Vezano za internet govorim. Kao, daju ti šansu da živiš, radiš i studiraš u SAD-u a samo muzu lovu od tebe da im uplatis 100USD kako bi usao u uzi krug. Krug je sve širi i širi a ne uži i uži.
Kao da si upao u Danteov "Pakao"!
« Zadnja izmjena: Ožujak 05, 2012, 11:37:32 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Jack-Darkman

Odg: Birtija
« Odgovori #937 u: Ožujak 05, 2012, 11:41:39 »
Danas malo gledam izvod od prošlog mjeseca i nađem ovu stavku:
110,00 HRK SONY ENT NETWORK INTERNE

22,2. je obrađena, tad PS3 nisam ni palio, sjećam se da nisam taj dan bio doma. Ja plaćam na HRV. acc. preko devizne i imaju moje podatke, jesu to oni počeli naplaćivati online?

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #938 u: Ožujak 05, 2012, 13:36:35 »
Dok, kad buš poznat i u ISIju ili SIMbinu i dalje buš tu moderator, jel jasno? Nedamo te.  cer1njo hug1  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #939 u: Ožujak 05, 2012, 13:53:14 »
mogao bi tada postati i admin, onako, promaknuće za postignuće  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #940 u: Ožujak 05, 2012, 13:56:01 »
U čemu je razlika?
Stvarno ne znam fpalm1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #941 u: Ožujak 05, 2012, 14:07:29 »
U čemu je razlika?
Stvarno ne znam fpalm1

Global moderator je Globalni moderator, a administrator je administrator!

Jasnije?  kava1

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #942 u: Ožujak 05, 2012, 14:14:25 »
 fpalm1 cer1njo


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #943 u: Ožujak 05, 2012, 14:15:27 »
 cer1njo cer1njo

car  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Lollik

Odg: Birtija
« Odgovori #944 u: Ožujak 05, 2012, 18:00:03 »
ja sam sa curom o ovome pricao prije godinu dana jos..dok je situacija bila "normalna".

sve odlazi u kurac. starci su me uvijek ucili da se klonim nevolja, konkretno mislim na stanje u drzavi, pa bi se sukladno tomu u dogledno vrijeme mogao "sklonit" iz drzave. sam da cura zavrsi faks, skup samnom..i ako uspijem skupit pare za karte, odo mile u kanadu ili australiju..ne jebe me 5 posto
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit