Autor Tema: WG Garage AutoShow  (Posjeta: 4679 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Wulf

WG Garage AutoShow
« u: Svibanj 24, 2013, 23:26:09 »
nemrem najti ništa konkretno na netu, pa bum samo svoje nekaj pisao :l

Nemrem se sjetiti ko je predložio, ali je dobro predložio :)
Ja bum sutra išao jer mislim da će bit ovo jako zanimljivo. Najvjerojatnije bum išao s curom tamo ili sam jer ima za učiti. ali prije s njom nego solo...

Mogli bi se fakat dogovoriti da se najdemo tamo u neko određeno vrijeme ili otprilike ili neki znak prepoznavanja da imamo pa da se sretnemo. Ne moramo niti nužno otići na cugu, neg da se sretnemo popričamo i to je to. Kopljara bum prepoznao tako nego on samo kaže oće li ići ili ne  cer1njo p1va

Tu postajte detalje ili obavijesti ko ide ili ne ide i u koje vrijeme bi išli ili gdje bi se mogli naći i kad pa ćemo se nekako dogovoriti.
Laku noć i uživajte i nadam se da će se barem nekolicina nas najti tamo  šofe1 p1va thumbs1

Offline Wulf

Odg: WG Garage AutoShow
« Odgovori #1 u: Svibanj 25, 2013, 11:47:36 »
Kaj nitko ne ide?  hmm

Offline Punisher

Odg: WG Garage AutoShow
« Odgovori #2 u: Svibanj 25, 2013, 12:00:34 »
a na kraju nejdem, treo sam ic danas al idem na rostilj sa frendovima tako da nista od toga :/

Offline DogZy

Odg: WG Garage AutoShow
« Odgovori #3 u: Svibanj 25, 2013, 12:42:58 »
A procitao u Jutarnjem da su tamo Ferrari 458, Jaguari, novi Mercedes CLS Shooting Break, Nismo Juke i jos pokoji novi i zanimljivi model....
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: WG Garage AutoShow
« Odgovori #4 u: Svibanj 25, 2013, 13:06:12 »
Ima i maseratti kolko sam vidio.

Offline Wulf

Odg: WG Garage AutoShow
« Odgovori #5 u: Svibanj 25, 2013, 14:26:38 »
Ja krećem sad u 1500h sa busom  :P
Bum stavio slike poslije  šofe1

Offline Wulf

Odg: WG Garage AutoShow
« Odgovori #6 u: Svibanj 25, 2013, 21:53:35 »
U pičku materinu  fpalm1
I should get shot... I cura se slaže samnom...

Bio ja u west gateu, gledao i snimao i slikao i sve... Dojdem doma i idem prebaciti slike i filmić...
Prebacim slike sa fotića i obrišem slike na fotiću i sada mi se nalaze na kompu i na fotiću ih nema.
Skužim da filmić nije prebačen i nekaj prtljam po undo/redo. I na kraju. The grand finale.
Obrisano sa fotića nije išlo u recycle bin, undo copy je otišao u nepovrat i kada idem redo copy - nema source sa fotića da ponovno vrati. Nemam slike na fotiću, recycle binu niti u "sustavu" fpalm1
ko da nisam ni bio cry1 fpalm1

Long story short... Ništa posebno s obzirom što sam čuo prek radia i tak to... Od sto hostesa dobre dvije, auti nisu ništa posebno... Može se sjesti u XJ, RangeRover Sport, S60RLine, X6, A7, A6 A4 Allroad i slične.. A nemre se sjesti u novu Carreru 4  jaad
Auti su ajmo reći solidni iako ništa posebno, bilo je fora kad se upalioo Camaro i turirao se V8 i zatim ostali auti koji su koliko toliko dobri.. Novi modeli i tak to.. Ali inače dalje ništa posebno. Zbrda zdola u jednu ruku.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WG Garage AutoShow
« Odgovori #7 u: Svibanj 26, 2013, 00:27:09 »
Ne idem ipak, nemam cajta, ali vidim da ni ne budem propustio nekaj  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.