Autor Tema: HAWKEN  (Posjeta: 2806 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

HAWKEN
« u: Lipanj 27, 2013, 22:02:27 »
_________________________________________
_________________________________________


Otvorio sam temu da u onoj ne šaplastim o ovoj igri. Ovo i ovo su moji dosadašnji dojmovi.

Nakon petnaest sati igre moj Bruiser Mech, (OrdinatorV2) je dopeljan do maksimalnog lvla te potpuno opremljen





Još posjedujem i CR-T Recruit Mech koji se dobije gratis no n je samo lvl 15 jer sam odmah kada sam skupio kredita kupio Bruisera...

Čim se skupe krediti uzime se još jedan Type-B Medium Mech - Sharpshooter tj "snajperist"..


Offline doktor1

Odg: HAWKEN
« Odgovori #1 u: Lipanj 28, 2013, 22:24:08 »
Dvije slike okinute dok sam podešavao boje i osvjetljenje...

 

Offline doktor1

Odg: HAWKEN
« Odgovori #2 u: Lipanj 29, 2013, 10:12:06 »
Malo mog gameplaya...  ;D

HAWKEN Gameplay - YouTube

Offline doktor1

Odg: HAWKEN
« Odgovori #3 u: Srpanj 03, 2013, 00:11:13 »
Došo novi stroj u garažu. Ipak nisam uzeo snajperista već malog brzog žohara - hit & run gameplay




Offline doktor1

Odg: HAWKEN
« Odgovori #4 u: Srpanj 23, 2013, 15:47:44 »
Dolazi odličan update za HAWKEN koji sadrži i novu mapu; totalno drugačiju od dosadašnjih - džungla..  thumbs1


Offline doktor1

Odg: HAWKEN
« Odgovori #5 u: Kolovoz 14, 2013, 20:34:19 »
Oculus i HAWKEN.... Kako dobro.. Još ona fizika iz nvidia prezentacije i moš poginut ispred monitora  cer1njo

Hawken Oculus Rift Commentary - IGN Video

A i update izlazi ovaj mejsec...  thumbs1

Offline doktor1

Odg: HAWKEN
« Odgovori #6 u: Rujan 12, 2013, 09:23:29 »
Jučer je stigla velika nadogradnja igre - HAWKEN: Ascension
Velike promjene u odnosu na prije...




Offline doktor1

Odg: HAWKEN
« Odgovori #7 u: Rujan 12, 2013, 18:14:50 »
Uf, malo probao.. Još sam izgubljen u novoj hijerarhiji...

Drastične promejne, mnoštvo itema, internal dodataka, drugačiji Tuning mechova...

Fantastični dodatak je XP owerflow; prije kada sam recimo Bruisera dopeljo do maks lvla XP bi samo stajo, sada se dio sprema i mogu ga prebaciti u Meteor Creditse, (za šminkanje Mechova, novih djelova itd) te ostatak expa se može djeliti na ostale Mechove koje posjedujem; do sada sam ih imao tri, a nakon patcha ih imam devet; zbog mogučnosti otključavanja novih sa napredovanjem u pilotskoj klasi i samim napredovanjem Mechova - koja sapunica u pm  cer1njo

Novi user interface koji mi je i dobar i nije; sviđa mi se prerada kokpita, nove ikone po ekranu, (detektori, HP regen itd) dok mi pozicija Health i Fule bara onako lagano ide na jetru...

No igra napreduje u svakom slučaju i ostaje najbolji čisti F2P FPS...