Autor Tema: Breaking Bad  (Posjeta: 28012 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Breaking Bad
« u: Rujan 18, 2013, 17:35:07 »
Breaking Bad



Na zahtjev otvorena tema o ovoj popularnoj i nagrađivanoj AMC-evoj seriji. Sve vezano za ovu seriju komentirajte ovdje i koristite spoiler da nekome ne pokvarite gledanje.

Kratki opis:
Citat:
Walter White je srednjovječni profesor kemije koji jednog dana doznaje da boluje od neizlječivog raka pluća, a prognoze nisu sjajne. Uz sve to, ima hendikepirano dijete i trudnu ženu. Prije nego umre, odlučuje da će se pobrinuti za svoju obitelj pa u podrumu stvori laboratorij za proizvodnju droge. Seriju je stvorio Vince Gilligan koji je radio i na „Dosjeima X“, omiljenoj seriji svih zaljubljenika u mistično i natprirodno. Mnogi kritičari pohvalili su odličnu glumu, a serija je općenito dobro prihvaćena i spada među favorite svih fanova pomaknutog humora.


Kao što već rekoh, svoje dojmove napišem kad dovršim 5. sezonu.

Offline Punisher

Odg: Breaking Bad
« Odgovori #1 u: Rujan 18, 2013, 17:52:20 »
Također budem više komentiaro kad odgledam 5. sezonu, al ovo dosad je wow, kraj 4. sezone je bio fenomenalan za mene, tolko fenomenalnih scena uff.

Also ako mi netko može pojasniti

Offline Luckyluke

Odg: Breaking Bad
« Odgovori #2 u: Rujan 18, 2013, 18:19:09 »

Offline Punisher

Odg: Breaking Bad
« Odgovori #3 u: Rujan 18, 2013, 19:31:10 »

Offline Luckyluke

Odg: Breaking Bad
« Odgovori #4 u: Rujan 20, 2013, 14:33:15 »
Isusa ti boga, 13. i 14. epizoda...  ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 Ovo je nešto fantastično, treso sam se od uzbuđenja.  ;D Ko će sad nedjelju dočekat...

Offline Luckyluke

Odg: Breaking Bad
« Odgovori #5 u: Rujan 25, 2013, 00:23:43 »
Pogledao 15. epizodu i čisto je ok, nije u rangu 13. i 14. koje su me zbilja oduševile. Kraj epizode mi govori da bi finale moglo biti zaista fantastično.

Nego, baš sam pročitao da se radi na spin-offu serije koja će se vrtiti oko života Saula Goodmana (better call Saul  ;D moj najdraži lik), o tome kako je postao to što jest. Šta mislite, da li može zadržati kvalitetu BB-a s obzirom da Giligan nije upetljan u taj spin-off ?

‘Breaking Bad’ Creator Moving Forward With Saul Goodman Spin-Off, Could Be Prequel Series

Offline Punisher

Odg: Breaking Bad
« Odgovori #6 u: Rujan 26, 2013, 11:11:20 »
Ja sam također odgledao 15. epizodu i također se slažem da je služila kao priprema za spektakl u ponedjeljak, jedva čekam.


Also nadam se da ste skužili Bambi Molesterse u 12. epizodi ^^

Baš je fora bilo čut naš bend u takvom remek djelu od serije.
« Zadnja izmjena: Rujan 26, 2013, 11:26:21 od Punisher »

Offline Luckyluke

Odg: Breaking Bad
« Odgovori #7 u: Rujan 30, 2013, 12:48:53 »
Pogledao upravo posljednju, 16. epizodu i šta reći na kraju ? Jednostavno genijalna serija u svakom aspektu i baš mi je žao da je sve gotovo, no bolje da smo dobili zaokruženi proizvod, nego da razvodne priču još kojom sezonom. Do ovog trenutka izbjegavao sam sve moguće forumske teme zbog ljudi koji ne znaju staviti spoiler, pa ću ja za razliku od njih sve vezano za seriju staviti, pa tko želi dalje čitati...


Offline Punisher

Odg: Breaking Bad
« Odgovori #8 u: Rujan 30, 2013, 17:13:10 »
Odgledao i ja kraj, jako lijepo zaokruživanje priče, fkt dobra epizoda i jedan odličan završetak velikog televizijskog remek djela.  thumbs1 thumbs1 hug1 hug1

Offline Punisher

Odg: Breaking Bad
« Odgovori #9 u: Listopad 06, 2013, 14:28:42 »

Offline Luckyluke

Odg: Breaking Bad
« Odgovori #10 u: Ožujak 25, 2014, 21:52:27 »
Od ponedjeljka na DomaTV počinje Breaking Bad, mislim da emitiraju 4. sezonu, pa eto da obavjestim zainteresirano gledateljstvo koje je bilo lijeno skinuti na internetu. Ja ću gledati iz gušta, ako stignem koju popratit, ionako sam mislio po treći put pogledat seriju.

Offline Punisher

Odg: Breaking Bad
« Odgovori #11 u: Ožujak 25, 2014, 21:53:51 »
u kojem terminu?

Offline Luckyluke

Odg: Breaking Bad
« Odgovori #12 u: Ožujak 25, 2014, 22:16:35 »
23.05 h, piše na njihovoj stranici...

Offline Thergothon

Odg: Breaking Bad
« Odgovori #13 u: Prosinac 18, 2014, 22:46:05 »
Tek sam prije 2 mjeseca počeo gledati jer sam bio jako skeptičan, čak sam skoro odustao nakon prvih par epizoda.

Drago mi je da nisam jer kao cjelina ovo je remek djelo kakvo se rijetko kad viđa. Drugu polovicu pete sezone sam doslovno u dahu odgledao tijekom jedne noći. Da ne trošim previše riječi, slažem se s većinom teksta kojeg je kolega već prije napisao:


Sad se čeka Better Call Saul  sm1jeh

Offline Luckyluke

Odg: Breaking Bad
« Odgovori #14 u: Prosinac 18, 2014, 23:10:05 »
Hehe drago mi je da si pogledao jer je zbilja vrh vrhova. Ne znam jesam već spomenuo da sam nedavno ju pogledao treći put ... to zbilja sve govori. Za drugu polovicu 5. sezone se potpuno slažem, te epizode su mi donijele neke od najljepših trenutaka u sedmoj umjetnosti općenito. Prvo kad ubije Mike-a, pa onda kad Hank pronađe onu knjigu u WC-u, pa okršaj u pustinji koj je nešto neopisivo dobro. Ona reakcija Walta kad ubiju Hanka - prošli su me trnci od glave do pete, gotovo da nisam počeo jecati kao on. I na kraju savršen završetak serije koji je rekao sve bitno što se treba reći i zatvorio sva bitna poglavlja priče. Onaj zadnji pogled Jessea i Walta govori više od 1000 riječi, fantastična scena. I onda Waltova smrt u kombinaciji sa Baby Blue me totalno emotivno slomio. Jednostavno savršeno. Na tolko se sitnica i detalja pazilo u svakoj epizodi da je to očaravajuće.

Baš bi me zanimala Coletova reakcija da ovo čudo pogleda, brijem da bi svršavao 3 put više nego ja  cer1njo ave1