Autor Tema: Moto GP  (Posjeta: 129259 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline speedy56

Odg: Moto GP
« Odgovori #510 u: Lipanj 03, 2016, 18:56:42 »
Danas je na Catalunyi nakon sudara tokom slobodnog treninga Moto2 klase preminuo Luis Salom  cry1 Počivao u miru

Izletio je u predzadnjem zavoju gdje je izletne zona asfaltirana, šljunak bi ga više usporio, ovako je samo klizao do motora/barijere.

Offline c0bra123

Odg: Moto GP
« Odgovori #511 u: Rujan 04, 2016, 17:44:51 »
Jao kako odlična utrka! Marquez ode pa se vrati.  cer1njo

Drag mi je vozač ali više je vani nego na stazi Još njegovo "jačanje" s "the docotor" Rossi-em. Predobra utrka nakon dosadne F1.

još Suzuki prvo mjesto nakon 2007  ave1 ave1 thumbs1 thumbs1 p1va

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline speedy56

Odg: Moto GP
« Odgovori #512 u: Rujan 04, 2016, 19:48:59 »
Jao kako odlična utrka! Marquez ode pa se vrati.  cer1njo

Drag mi je vozač ali više je vani nego na stazi Još njegovo "jačanje" s "the docotor" Rossi-em. Predobra utrka nakon dosadne F1.

još Suzuki prvo mjesto nakon 2007  ave1 ave1 thumbs1 thumbs1 p1va
sorry nisam vidio u F1 temi do sad
Bio je veliki sudar di su Espargaro (Pol) i Baz katapultirali motore u zrak. Na kraju su oba bili ok

Vinales profesorski odvozio.
Crutchlow fenomenalan, najbolja Honda. Valjda je nešto i pobjeda u Brnu napravila za samopouzdanje.
Marquez je vozio kao pravi Marquez, grizao, gurao se, silio kad je trebalo i kad nije. Čak mi je takav Marc i falil malo  :biggrin: Ne kužim samo ako je Espargaro (Aleix) dobil 1s kazne zbog širenja staze, zašto Marc nije dobio nešto slično za ono kad je skoro pokupio Rossija u Maggots-Beckets
Čini se da je Honda ovdje dosta dobro funkcionirala, em zbog rezultata Cala i Pedrose, em zbog dosta slabe predstave Yamahe (izuzev Rossija).
Iannone... klasika  :biggrin:
Dovi mi je samo bio nekako nevidljiv, morao sam ići provjeriti koji je završio

Offline c0bra123

Odg: Moto GP
« Odgovori #513 u: Rujan 05, 2016, 02:21:04 »
sorry nisam vidio u F1 temi do sad
Bio je veliki sudar di su Espargaro (Pol) i Baz katapultirali motore u zrak. Na kraju su oba bili ok

Vinales profesorski odvozio.
Crutchlow fenomenalan, najbolja Honda. Valjda je nešto i pobjeda u Brnu napravila za samopouzdanje.
Marquez je vozio kao pravi Marquez, grizao, gurao se, silio kad je trebalo i kad nije. Čak mi je takav Marc i falil malo  :biggrin: Ne kužim samo ako je Espargaro (Aleix) dobil 1s kazne zbog širenja staze, zašto Marc nije dobio nešto slično za ono kad je skoro pokupio Rossija u Maggots-Beckets
Čini se da je Honda ovdje dosta dobro funkcionirala, em zbog rezultata Cala i Pedrose, em zbog dosta slabe predstave Yamahe (izuzev Rossija).
Iannone... klasika  :biggrin:
Dovi mi je samo bio nekako nevidljiv, morao sam ići provjeriti koji je završio

Nema veze.  p1va vidi se da je bila predobra utrka kao i meni, nisam ni pogledao u mobitel kao na F1 kad je bila.

Bože sačuvaj, sad sam pogledao snimku kako i šta se desilo.  cry1

Što se tiče detalja nezz ništa.  ;D znam prepoznat dobru utrku a znam lošu, a netko ni to ne zna, jer ga ne zanima.

Gledao sam jednu cijelu sezonu ito preprošlu,(ako je ta) i sjećam se samo dio jedne utrke kad su se Marquez i Espargaro u zadnje krugu se prestizali.
Što kaže Vettel, jeli se mi utrkujemo ili igramo ping-pong. Tako je to bilo. :D I otad mi je Marquez drag. A Rossi-a svatko na svijetu zna.

A rossi ne znam zašto ne ode, znam da onu sezonu što sam ja gledao loš bio, a evo danas tj jučer je dobro odvozio naspram onog što sam ja vidio i ugodno me iznenadio. Ali sam za Marquez-a se navija.

Nikako počet intezivno pratit ono full, a volio bi a ne kužim se baš, mjenjao bi odma dva komentatora Britanska za jednog Amerikanca samo da razumijem, ne paše mi Britanski naglasak nikako.  cer1njo

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline speedy56

Odg: Moto GP
« Odgovori #514 u: Rujan 05, 2016, 09:27:40 »
A rossi ne znam zašto ne ode, znam da onu sezonu što sam ja gledao loš bio, a evo danas tj jučer je dobro odvozio naspram onog što sam ja vidio i ugodno me iznenadio. Ali sam za Marquez-a se navija.
Ma kamo bi odlazio, 2014. je na istom motoru dobio Lorenza, prošle godine skoro uzeo naslov, ove godine je kontinuirano bolji od Lorenza i nakon jučerašnje utrke rekao bih da još samo on ima šansu dobiti Marqueza ove godine. S tim da je ove godine po meni Rossi svoj nivo digao još jednu stepenicu više.
Ima još jedan ugovor s Yamahom za sljedeće dvije godine, nakon toga će se vjerojatno povući, iako tko-zna, kak sad vozi s 37g može i s 40  ;D

Offline c0bra123

Odg: Moto GP
« Odgovori #515 u: Rujan 05, 2016, 13:44:05 »
Vjerovatno je na mene samo ostavio loš utisak.

Nezz sumljam Marquez je agresivac,mlad ne popušta a Rossi je već u godinam, vidit ćemo. Može svašta da se desi.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline DogZy

Odg: Moto GP
« Odgovori #516 u: Rujan 05, 2016, 14:12:27 »
Ne postoji osoba kojoj vise zelim naslov nego Valentinu Rossiju. Ove zime kad sam bio u Italiji, imao sam u planu posjetiti i njegovu rodnu Tavulliju, da odem na moto ranch i u njegov kafic-restoran u kojem cesto zna biti kad nije na putovanju radi prvenstva. Ali - mene lupilo 39,8C i bio sam nizasto. Tako da sam se skrpao nekako jedan dan kad sam bio nadrogiran tabletama da odem barem u Museo Enzo Ferrari. cer1njo

Prvenstvo nije bilo ovako zanimljivo odavn.. Pardon, od prosle godine ;D a tu su i moto 3 i 2 klase koje su isto ispunjene borbama.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline speedy56

Odg: Moto GP
« Odgovori #517 u: Rujan 05, 2016, 18:32:13 »
Ne postoji osoba kojoj vise zelim naslov nego Valentinu Rossiju. Ove zime kad sam bio u Italiji, imao sam u planu posjetiti i njegovu rodnu Tavulliju, da odem na moto ranch i u njegov kafic-restoran u kojem cesto zna biti kad nije na putovanju radi prvenstva.
Čekaj da se otvori i njegov muzej  ;D u Tavulliji onda opet spremaj kofere i gas.
Prije nekoliko mjeseca sam čitao da su krenuli raditi taj muzej, nešto slično kao Alonsov muzej u Oviedu, svaki njegovm otor bi trebal biti tamo + sve ostale stvari koje se skupe/dobe/osvoje tokom karijere

Offline Cole™

Odg: Moto GP
« Odgovori #518 u: Travanj 06, 2017, 03:11:26 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ZoNTrA

Odg: Moto GP
« Odgovori #519 u: Svibanj 29, 2017, 14:47:57 »
Šta nitko ne prati MOTOGP? Ja ove godine ga pratim skoro kao i F1.

Offline Cole™

Odg: Moto GP
« Odgovori #520 u: Svibanj 29, 2017, 20:48:38 »
To mi je najviše žal kaj baš ne pratim... Jednostavno ne stigne i to...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline kevostoper

Odg: Moto GP
« Odgovori #521 u: Lipanj 29, 2017, 16:24:29 »
Evo mali dio sa prošle trke i dolazak do piste bilo je baš extra.

Arrival in Assen--TT Circuit Assen--MOTOGP 2017/Winterdijk stand - YouTube

Offline speedy56

Odg: Moto GP
« Odgovori #522 u: Lipanj 30, 2017, 08:03:52 »
Super mjesto! Taman prije šikane, velik dio akcije se može vidjeti
Takvu utrku gledati live.....zavidim  kadt1kažem

Offline Cole™

Odg: Moto GP
« Odgovori #523 u: Rujan 10, 2017, 22:49:44 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Moto GP
« Odgovori #524 u: Listopad 24, 2017, 11:13:55 »
Zadnje dvije utrke su bile nesto fenomenalno! Necu spoilat.

Imam osjecaj da vecina nas ovdje zapostavlja MotoGP, a zapravo su utrke zbog gomila pretjecanja, natjeravanja i vise timova koji su konkurentni za pobjede zabavnije od F1. Eto, rekao sam.  kava1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.