Autor Tema: Moto GP  (Posjeta: 130888 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Odg: Moto GP
« Odgovori #60 u: Travanj 08, 2012, 19:09:36 »
Završila je Moto 3 utrka.
Bilo je napeto, pogotovo za 3. mjesto, a jedno vrijeme i za 1.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Moto GP
« Odgovori #61 u: Travanj 08, 2012, 19:21:38 »
Gledam na Sport Clubu, ali je tam NBA tekma?!  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Moto GP
« Odgovori #62 u: Travanj 08, 2012, 20:11:08 »
Pa sportska televizija, zemaljska digitalna. Ne sport klub.

Offline Montoya

Odg: Moto GP
« Odgovori #63 u: Travanj 08, 2012, 20:18:30 »
Fantastična Moto 2 utrka!

U prethodnom postu već sam napisal pa prije objave obrisal da onaj Talijan kaj je bil 2. u Moto 3 "nema srca" - sad, nakon Marqueza u Moto 3 sam 100% siguran u to!
Nema se kaj žaliti onaj Švicarac, još ga ide lupati po ruci...
Kaj se tiče Talijana i prve utrke - u 8. i 9. krugu imal je čiste šanse za prolaz i bezveze kočil, ma kakvo prokleto kočenje, Marquez je sad pokazal kak se to dela!

Dvije (meni) naj boje pobijedile :)
Pogotovo mi draga ona varijanta zelene, podjeća me na jedine motore (uz BMW "oldtajmere", no ovde mislim na sport) koje volim i priznam - Kawasaki!
Šteta kaj ih nema, možda ih ima u Moto GP, no sumnjam.
Oni su vjerojatno u SBK :(

CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Moto GP
« Odgovori #64 u: Travanj 08, 2012, 20:31:09 »
Moto 3 nisam gledo ali zato Moto 2 jesam.Luthi si je sam kriv sto ga je pustio u putanju i nema sta biti ljut na Marqeza koji vozi odlicno kao i prosle sezone.Novi rekord staze je postavio i "mali" je stvarno letio stazom i zasluzeno pobjedio.Sad u Moto GP klasi ocekujem jos bolju utrku i bez padova glavnih konkurenata za pobjedu jer je gust gledat kako ljudi voze.Jedna zanimljiva stvar svi ti vozaci imaju maksimalno 70kg onda si mozete zamisliti koliko su snazni da tako motor upravljaju kao igracku! stvarno svaka cast jer nama izgleda lako al zapravo je vrlo tesko vozit,pogotovo na stazi.Pitajte Jack Darkmana koji je takodjer imao motor i vozio po grobniku da je vrlo tesko tako vozit i jednostavno se moras takav rodit i to je to.

Offline Cole™

Odg: Moto GP
« Odgovori #65 u: Travanj 08, 2012, 20:41:41 »
Izgleda da ja na B netu nemam!?  cry1
Našao na Sport1 Exlusivu nekom njemačkom kanalu.  fpalm1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Moto GP
« Odgovori #66 u: Travanj 08, 2012, 22:14:47 »
Niko nije gledal Moto GP, komentari?

Malo dosade u sredini utrke, no opet zanimljivi kraj!
Ne kao u Moto 2 ali jedna dobra utrka.

Dvije Yamahe ko da su se igrale blizanaca ove utrke :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Moto GP
« Odgovori #67 u: Travanj 08, 2012, 22:18:47 »
REZULTAT UTRKE:
1 Jorge LORENZO SPA Yamaha Factory Racing Yamaha
2 Dani PEDROSA SPA Repsol Honda Team Honda
3Casey STONER AUS Repsol Honda Team Honda
4 Cal CRUTCHLOW GBR Monster Yamaha Tech 3 Yamaha
5.Andrea DOVIZIOSO ITA Monster Yamaha Tech 3 Yamaha
6. Nicky HAYDEN USA Ducati Team Ducati
7. Alvaro BAUTISTA SPA San Carlo Honda Gresini Honda
8. Stefan BRADL GER LCR Honda MotoGP Honda
9. Hector BARBERA SPA Pramac Racing Team Ducati
10. Valentino ROSSI ITA Ducati Team Ducati
11.Ben SPIES USA Yamaha Factory Racing Yamaha
12.Colin EDWARDS USA NGM Mobile Forward Racing Suter
13. Randy DE PUNIET FRA Power Electronics Aspar ART
14. Yonny HERNANDEZ COL Avintia Blusens BQR-FTR
15. Aleix ESPARGARO SPA Power Electronics Aspar ART
16. Ivan SILVA SPA Avintia Blusens BQR-FTR
17 . Mattia PASINI ITA Speed Master ART
18. James ELLISON GBR Paul Bird Motorsport ART

Offline s2000

Odg: Moto GP
« Odgovori #68 u: Travanj 08, 2012, 22:31:00 »
Sto se tice dojmova svaka cast Lorenzu na pobjedi i vrlo dobrom zavrsetku.Malo me Ben Spies razocarao al vjerovatno je motor bio u problemima jer je zaostao cak 56sekundi a inace je odlican vozac.

Cal Crutchlow je pokazo da je u dobroj formi kao i njegov momcadski kolega Andrea Davizioso i mislim da ce veliku borbu do kraja sezone voditi Yamahini vozaci.

Rossi je dosta los,vjerovatno godine cine svoje no moze biti zadovoljan 10.mjestom,no i njegov Ducati nije bas tako bajan pa takodjer se mora muciti da bi ostvario neki bolji rezultat a to bas i nije lijepo za vidjeti da takav vozac mora voziti za slabu momcad.

Bradl,Barbera,Batuista i Hayden su dobro vozili stalno su tu negdje bili i mislim da ce ta "fantasticna cetvorka" tijekom cijeli sezone imati neke cetverodvoboje koji je nam biti vrlo zanimljivi za gledati.

Za kraj mogu rec da se pojavila slicna situacija kao prosle godine,Lorenzo vs Stoner vs Pedrosa,vi koji prvi put pratite Moto GP mozda vam nece biti zanimljivo kako ova trojica bjeze od ostalih i onda nema akcije do zadnja 3-4 kruga,no nije bas tako cijela sezona je dosta zanimljiva o ova utrka je kao neki zavrsni test za sezonu jer pravo uzbudenje nam stize krajem ovog mjeseca...

Offline Iceman

Odg: Moto GP
« Odgovori #69 u: Travanj 08, 2012, 23:19:48 »
Ovako prije nego što dam neki svoj komentar, moram reći da sam totalni neznalica za Moto GP. Moto Gp (a i moto2 i 3) gledam prvi puta i moram reći da sam ugodno iznenađen viđenim. Dosad sam Moto GP pratio jedino po portalima.
Prvo ugodno sam iznenađen time što se do kraja utrke nezna uopće tko će biti pobjednik. Cijelo vrijeme traje neizvjesnost, a vozači se nalaze dovoljno jedan uz drugoga da non-stop izmjenjuju pozicije. Isto tako ono što me ugodno iznenadilo je koliko u ovom motosportu ulogu ima vozač. Očigledno veliku. Naravno bitan je i motor, ali za većinu viđenih preticanja je zaslužan sami vozač. Nema ovdje F-duck, DRS ili Kers-a koji će napraviti svoje. Veliku ulogu ima vozač, koji lako može napraviti grešku i ispasti za 3-4 mjesta, ali isto tako ta greška mu se prašta i lako uhvati priključak za vozačima ispred.
Fascinantna mi je i zavjetrina koja u formuli i nema baš neku ulogu (jedino ako si opremljen oružjem F-duct, Kers, DRS itd).

Druga stvar, mislio sam da ovdje postoji ulasci u boks i promjena guma. Možda bi utrka dobila dodatnu draž, a možda i suprotno. Neznam, mislio sam da će ekipe više sudjelovati u samoj utrci. Isto tako, pit wall mi izgleda dosta nezaposleno, ali to je valjda tako u Moto GP-u.

Sljedeće nakon pobjede Lorenza uočio sam kako njegova ekipa stoji na zidu i slavi pobjedu koji razdjeljuje boks i samu stazu. To mi se jako sviđa, jer mi se čini da je za razliku od formule ovdje puno opuštenija atmosfera. Nema ovdje Bernia koji bi pizdio na ovakve stvari, a momčad bi u F1 vjerojatno pobrala kaznu. Nemoguće je zamislit Domenicalija ili Whitmarsha kako skakuću po zidu.  Isto tako kamere su posvuda, ulaze slobodno u boksove, vozači daju izjave čim su sišli s motora, mehaničari pokraj njih, druga kamera hvata vozača kako ljubi svoju žensku itd. Nekako puno opuštenije, sve je spontano. Nisu tako striktna pravila ko u F1.

Utrke su zanimljive, neizvjesne. Nadam se da će Ducati uhvatiti priključak za Hondom i Yamahom. Ipak je Rossi ko Schumi u F1, lik zaslužuje jači bolji motor (ak ti talijani, uvijek se bude tokom sezone).

Offline ZoNTrA

Odg: Moto GP
« Odgovori #70 u: Travanj 09, 2012, 16:37:27 »
ne, jebemu sve, zaspo sam i sve 3 utrke sam propustio, jbg.

Offline Montoya

Odg: Moto GP
« Odgovori #71 u: Travanj 14, 2012, 12:27:36 »
Fin post Iceman.
Također već godinama nisam gledal Moto GP utrku, a ove niže, barem Moto 1 - nikad.
Upravo ta najslabija ostavila je loš dojam na mene, ne zbog manjka atraktivnosti, i ne znam dal ih budem više gledal.
Jednostavno izgleda ko da sjede na APN-ima :)
Iako je stvarnost potpuno druga priča.

Kaj se tiče Moto 2, imaju mi uvjerljivo najljepše motore (iako nebitno, samo spominjem zamjećeno :) i to natjecanje mi zasad izgleda najzanimljivije!
No ko zna kak bude dalje, možda Moto GP eksplodira.

Živo me zanima kak se ta "čudovišta" moru pelati kroz Corkscrew  ave1
 
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Moto GP
« Odgovori #72 u: Travanj 14, 2012, 13:18:19 »
Evo Montoya

Offline Cole™

Odg: Moto GP
« Odgovori #73 u: Travanj 14, 2012, 13:20:37 »
Aaaa mali orgsm  cer1njo shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Moto GP
« Odgovori #74 u: Travanj 18, 2012, 09:30:59 »
Ipak nije ovaj vikend i Moto GP utrka - i dobro da nije istovremeno s F1 (da i nisu u isto vrijeme).
Tek onaj drugi, u Španjolskoj, kolko sam maloprije videl na webu.

BTW, video Lagune nisam gledal, čekam pravu stvar.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"