Autor Tema: GT5 Time Trial & Drift Trial  (Posjeta: 18740 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: GT5 Time Trial & Drift Trial
« Odgovori #30 u: Ožujak 02, 2014, 12:08:31 »
Još je čudnije dok se na takav način ponaša čovjek od 40+ godina, poslovice o godinama i mudrosti su očito samo mit u ovom slučaju.

Nema štete jer za ovu temu i tak nitko nije mario  kava1

Offline Montoya

Odg: GT5 Time Trial & Drift Trial
« Odgovori #31 u: Ožujak 03, 2014, 13:22:19 »
Na zahtijev Kimia, eto cijele situacije ukratko i "cijenjenoj zajednici" ovdje:

- on mi na pp šalje zahtijev (imperativ) da pobrišem tri njegove teme:

GT5 Seasonal Events

GT5 Time Trial & Drift Trial

GT5 Online Collector's Dealership

- kao razlog navodi to da mora pobrisati slike s imgur-a, te da zbog toga te teme jednostavno moraju biti pobrisane

- odgovaram mu da brisanje ne dolazi u obzir, a dajem mu i savjet da ne mora brisati slike s imgur-a, budući da one tamo ostaju zavujek, ograničen je samo broj zadnjih koje se prikazuju jer time žele premium korisnike, kao i da nije važno ak teme ostanu bez slika

- on odgovara da svejedno teme moraju biti pobrisane

- dan ili dva kasnije, ujutro, kad sam ih namjeraval zaključati, misleći da bi time riješil slučaj, na obostrano zadovoljstvo, nailazim na situaciju kojoj ste sad svi svjedoci, te njegovu poruku tipa - "kad se tebi nije dalo kliknuti 2 puta, ja samo 200 puta"

- na kraju provokativni mail i čuđenje vezano uz ban, te pitanje zašto "cijenjena zajednica" ne zna detalje - sad ih eto zna


Tu je kraj priče, teme idu pod lokot, ako imate kaj za prokomentirati, napravite to u birtiji.
Ko je aktivan i na GTS-u, neku mu molim lijepo prenese da je "cijenjenoj zajednici" sve dato na znanje, barem što se ovog slučaja tiče.
Bilo kakva vrijeđanja ne dolaze u obzir.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"