Autor Tema: Tritton Detonator Headset  (Posjeta: 3368 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ares

Tritton Detonator Headset
« u: Listopad 08, 2013, 18:08:09 »
Interesuje me da li je neko imao iskustva sa ovim slusalicama. Planiram da kupim neke i ove sam nasao za nekih 30€ sa prevozom pa reko da li neko zna isplati li se to. Mislim cijena je skroz niska, ali opet vrijedi provjeriti. Inace druga opcija mi je steelseries siberia v2 za 35€ isto prevoz uracunat. Svaki savjet dobrodosao.

Offline Thergothon

Odg: Tritton Detonator Headset
« Odgovori #1 u: Listopad 08, 2013, 19:15:09 »
Imam iskustva s Trittonovim top modelima i jako sam zadovoljan.

Pogledaj malo reviewe po netu za ovaj model, cijena je povoljna, ali uvijek postoji mogućnost da neki drugi proizvođač nudi bolje iskustvo za te pare. Obavezno obrati pozornost i na kompatibilnost s platformama na kojima misliš igrati.

Offline ares

Odg: Tritton Detonator Headset
« Odgovori #2 u: Listopad 10, 2013, 01:35:16 »
Hvala na odgovoru. Uzet cu ipak tritton slusalice. I jedne i druge su u slicnom rangu, ali tritton slusalice dolaze sa opremom koja je potrebna za spajanje na xbox.  Dok bi za Siberia slusalice trebao kupiti posebno tu opremu  pa bi cijenovna razlika vec skocila na 10+ eura. Zaboravio sam napomenuti na pocetku da su mi slusalice potrebne iskljucivo za reprodukciju zvuka sa xboxa, pa odabir tritton slusalica je na kraju ispao i logican. :)

Poslano sa mog PAP4300 DUO koristeći Tapatalk 4