Autor Tema: Najdraži automobili  (Posjeta: 46040 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #105 u: Lipanj 08, 2013, 19:21:57 »
Kul video, kul grad, izgleda bolje nego u GT-u, baš zakon konfiguracije ulica  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Fury

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #106 u: Studeni 25, 2014, 17:22:19 »
samo neki od najdrazih...

Chevrolet Corvette C6

Dodge Viper 06

Ferrari F430
Ferrari F50
Ferrari Enzo

Lamborghini Murcielago

Mazda RX7
Mazda 787B

Nissan GT-R R34/35

Porsche Carrera GT/RUF CTR3

Toyota Supra


Offline Zsadist

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #107 u: Studeni 26, 2014, 08:57:20 »
Auto za koji bi išao van i bubreg je Ford GT40..svidio mi se na prvi pogled a kad sam probao ga vozit..nema drugog..to je auto of my dreams..a ko zna možda jednog dana i ja dobijem super jackpot. šofe1
CPU: Intel i5 4690k 3,50 GHz | MB: MSI Z97 Gaming 5 | GPU: ASUS ROG STRIX GTX 1070
| RAM: DDR3 16GB (4x4GB) HYPER X Savage, 2400Hz | SSD: Samgung 850 EVO 250 GB Kingston 120GB + WD Black 1TB+ WD 1TB | PSU: Corsair RM650W | Soundcard/Headphones:Asus Strix 7.1
| Monitors: Asus vg248 | OS: Windows 10pro x64
| Gamecontroler: T500RS +Loadcell ver.2 l Keyboard: Logitech 510s + Logitech G700s miš

Offline Wulf

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #108 u: Studeni 26, 2014, 09:38:51 »
Di si ga vozio? :O

Offline Iceman

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #109 u: Studeni 26, 2014, 11:30:49 »
Ne znam jesam li ikada pisao u ovoj temi, ali nije na odmet ponovno

1. Sve što se zove Ferrari. Zaljubljen sam u tu marku i da sam bezobrazno bogat bilo bi nekoliko konjića u garaži (npr. F12, 458 Speciale, 458 Spyder itd itd.)
2. Lamborghini Aventador
3. Porsche. Nevjerojatno, ali da. Nisam bio ljubitelj te marke ali to se promjenilo u zadnjih par mjeseci. Znači 911 (ne znam sad koje točno inačice ali možda Targa, Carrera, gt2 ili 3).
4. Mercedes AMG SLS
5. McLaren P1
6. Mustang Shelby GT500 1967
7. BMW M5 (2014)
8. Mercedes S63 AMG Coupe
9. Renault Megane RS 275
10. Kupiti stazu  ;D
-----------------------
Primjetite da baš nema oldtimera (osim Mustanga) ili malo starijih auta. Siguran sam da bi se tu našao jedan F40, Ford GT40, Lancia delta integrale (martini boje) itd.

Offline DogZy

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #110 u: Studeni 26, 2014, 13:20:11 »
Najdraži automobili iliti Koje automobili ulaze u moju garažu za nekih 10 godina kuul

Kako se ukusi mijenjaju u 2-3 godine... Moje ljubavi: Ferrari, Alfa Romeo + McLaren F1. Ostale marke nemam u favoritima, ali ima modela naravno koje obožavam kod svakih. Prvi set će biti Alfe, točnije njih 5 - pored tih modela, ne tražim niti jedan drugi. Valjda svi prepoznaju da više naginjem vintageu nego modernom, pa stoga moji izbori za Alfu Romeo su sljedeći:

Alfa Romeo Spider Veloce
Alfa Romeo Giulia Spider Veloce Runs to the Ocean


Alfa Romeo Giulia 1750 GT Veloce


Alfa Romeo Giulia GTA


Alfa Romeo 156 GTA


Alfa Romeo 8C Competizione


EDIT: Kad bih morao odabrati dvije Alfe, to bi bile Spider Veloce i ... i... ...ovo je jako teško ;D, iskreno ne bih znao kojeg bi kupio ;D
« Zadnja izmjena: Studeni 26, 2014, 13:24:36 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Fury

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #111 u: Studeni 26, 2014, 15:45:39 »
Auto za koji bi išao van i bubreg je Ford GT40..svidio mi se na prvi pogled a kad sam probao ga vozit..nema drugog..to je auto of my dreams..a ko zna možda jednog dana i ja dobijem super jackpot. šofe1
daj malo bolje opisi svoje iskustvo...
zelim znati vise

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #112 u: Studeni 26, 2014, 19:50:50 »
Nisam dugo napisao ništa ovdje no ne znam iskreno ni što bih sada a da ne bude kilometarski, jer baš si razmišljam i mogao bih među najdraže aute uzeti njih barem 20 (a i to sam vjerojatno malo rekao) od kojih ne znam koji bih prije. I većina je sa liste do sad u ovoj temi.

ALI, nešto točno znam što reći:

A Huayra - OK mi je, ali ništa posebno, bilo koja Zonda mi je pecto ljepša (i općenito jedan od najljepših auta), no oba su mi preružna iznutra. Zonda grda, a Huayra odvratna!



Mislim, što je ovo, neka brodica ili auto? Preodvratno  cry1


Ovo sam napisao prije skoro 3 godine i sada me sram toga. Kako sam rekao vezano za BMW Z8, srećom čovjeku se sa godinama razvije ukus jer dao bih danas bubreg za ovakav interijer a i Huayru kao auto općenito  sm1jeh

I onako jedna random slika zeosmice, kad sam ju već spomenuo



The lifestyle  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline speedy56

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #113 u: Studeni 26, 2014, 19:58:59 »


The lifestyle  kuul

Dolaze jedni Nijemci s njim svako ljeto kod mene na more, lakiran u mat crno, svaki put kad idem kraj njega...  p1va šofe1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #114 u: Studeni 26, 2014, 20:16:20 »
ooo al ne bih ja taj auto u mat, nikako, to je onaj klasična look koji ne smije ništa drugo nego sjajit se
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Fury

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #115 u: Studeni 26, 2014, 20:23:25 »
Shimmy
Huayra je jedinstven auto,iako je interijer zanimljiv na pogled,previse je toga razbacano,odnosno neprakticno.
Vanjski izgled auta nikako se ne slaze sa interijerom.
Opcenito me izgled interijera kod hyper auta ne impresionira.
Pogledajte samo Ageru i Veyrona



Kompanije poput ovih  se jos uvijek ne mogu mjeriti sa divovima poput Ferraria,Porschae,Astona u ovom aspektu
F12

Aston One 77

Porsche

« Zadnja izmjena: Studeni 26, 2014, 20:28:16 od Fury »

Offline Punisher

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #116 u: Studeni 26, 2014, 20:28:46 »
Hypercar i Supercar su različite kategorije vozila.

Hypercarsima je u cilju da izgledaju ekscentrično, dok je u supercarsima funkcionalnost najbitnija.

Kako je Clarkson rekao

"Supercars are designed to mess with G-forces. Hypercars are designed to mess with G-strings."

Offline Fury

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #117 u: Studeni 26, 2014, 20:32:36 »
Znam to,ali kada ulupas tolike novce u jedan auto ocekujes da ce izgledati lijepo uz to sto pokusava izgledati drugacije

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #118 u: Studeni 26, 2014, 22:04:28 »
Za Ageru i Veyrona se slažem (iako centralni dio Veyrona mi je lijep no ništa ostalo nije), ali Pagani ima zaista poseban pristup koji je razbacan ali je stvarno nešto posebno
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #119 u: Studeni 26, 2014, 22:53:08 »
ja nisam evoluirao ko Shimmy,  ;D meni su Huayra/Zonda vrlo ružne iznutra
stvar ukusa

ako se priča o unutrašnjosti, meni njemci prednjače, čak ne toliko BMW ili Merc koliko Porsche i Audi, ali u top modelima. Tipa R8
ponovo, stvar ukusa