Autor Tema: Najdraži automobili  (Posjeta: 46108 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #75 u: Lipanj 03, 2012, 23:19:41 »
Ovaj forum baš podijeljen, ili imamo siromake koji nemamo ni yugića, kamoli neš drugo, ili na "bogataše" poput budainke i s2000 kojima će prvi auto biti Golf V GTi odn S2000. Nema ničeg između čini mi se  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #76 u: Lipanj 03, 2012, 23:27:19 »
Stanje je ovako: prije nekoliko mjeseci sam napisao da mi teta treba prodat nekoliko gradevinskih + poljuprivrednih zemljista za 800,000Eura.
Da stvar bude zanimljiva,od tih 800k eura porez bi uzeo ogromnu svotu novca,i nakraju bi dobila samo 125,000eura.E teta i taj švabo su se dogovorili da ce pricekati jos 2-3godine dok prode taj dio gdje ce teta biti 5godina vlasnica tih zemljista, i onda ce poreza morati platiti samo 50,000eura sto znaci imat ce cistih 750,000eura.Švabo se uplasio da nebi prodala,te je dao 85,000eura keša da se slucajno ne predomisli,i tih 85,000eura je teta dala mome ocu i mojoj drugoj teti.Ja i brat cemo podijelit te novce i svatko ce imati 20,000eura a ostalo ide ocu.Ja sam odmah rekao da ocu auto za 18.rodendan i nadam se da cu dobit  p1va

Offline DogZy

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #77 u: Lipanj 03, 2012, 23:36:37 »
Pa kupis si ga sam za 20 000 eura. Ok, preko tate a ti mu onda das lovu i to je to.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #78 u: Lipanj 03, 2012, 23:40:04 »
Ja nezz  fpalm1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #79 u: Lipanj 03, 2012, 23:41:13 »
Ma stari, ne moraš se opravdavat, zekam malo  sm1jeh
No jedan iskreni savjet, pogotovo ako nisi još vozio "ilegalno" - ne uzimaj prejak auto za prvi. Ogromna je razlika između auta od 75 konja i onog od 115, vjeruj mi, a kamoli neki preko 200. Mislim, tvoja lova, tvoje želje, ali onako, bolje za početka uzmi neki karambol, izvježbaj se malo, i onda uzmi nešto jače. Ima inače jedna zanimljiva priča koju ću probati skratiti što je kraće moguće. Jedna obiteljski prijatelj, sestrin kum, skoro pa familija itd bla bla... je radio u Novosu u Dubravi (Retkovec), dok su prodavali Subarue (i Mitsubishi). Došao tip kupiti Imprezu WRX STi, ali došao sa frendom. Ovaj iskeširao lovu, kupio auto, ali frend ga zamolio za prvi đir, samo malo van salona i po ulici. Ovaj mu dao, i tip ga je stisnuo te - napravio totalku - u svega par sto metara  fpalm1 cry1
A oboje ako se dobro sjećam oko 30-ak godina, momci koji su vozili već preko 10. Samo taj frend nikad nije ništa jako vozio, i evo što se dogodilo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #80 u: Lipanj 03, 2012, 23:44:02 »
Aaaaahahahaha mogu misliti kako je bilo ovom faca koji je iskesirao auto. Ajme. Jesu ostali prijatelji? sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #81 u: Lipanj 03, 2012, 23:48:19 »
Ma stari, ne moraš se opravdavat, zekam malo  sm1jeh
No jedan iskreni savjet, pogotovo ako nisi još vozio "ilegalno" - ne uzimaj prejak auto za prvi. Ogromna je razlika između auta od 75 konja i onog od 115, vjeruj mi, a kamoli neki preko 200. Mislim, tvoja lova, tvoje želje, ali onako, bolje za početka uzmi neki karambol, izvježbaj se malo, i onda uzmi nešto jače. Ima inače jedna zanimljiva priča koju ću probati skratiti što je kraće moguće. Jedna obiteljski prijatelj, sestrin kum, skoro pa familija itd bla bla... je radio u Novosu u Dubravi (Retkovec), dok su prodavali Subarue (i Mitsubishi). Došao tip kupiti Imprezu WRX STi, ali došao sa frendom. Ovaj iskeširao lovu, kupio auto, ali frend ga zamolio za prvi đir, samo malo van salona i po ulici. Ovaj mu dao, i tip ga je stisnuo te - napravio totalku - u svega par sto metara  fpalm1 cry1
A oboje ako se dobro sjećam oko 30-ak godina, momci koji su vozili već preko 10. Samo taj frend nikad nije ništa jako vozio, i evo što se dogodilo
Vozio sam u zivotu par auta a jos mi je i zanimanje vozac tako da iskustva definitivno nece falit  thumbs1,ali kad znam da mogu odma imat ovu zvjer a da uzmem recimo golf III,stvarno nebi mogao,znam da je velik rizik i sve to a + k tome veliki sam fan jurnjave i brzine tako da se bojim kako ce to sve zavrsit,ali jedan je zivot pa kako zavrsi.
Covjece novi auto mu polomio  fpalm1.Sad sam si zamislio tu scenu i moram rec
  shy1

Pa kupis si ga sam za 20 000 eura. Ok, preko tate a ti mu onda das lovu i to je to.
Ma lako za kupit(mogu ga uzet 2tj prije 18. ili 3tj. poslje) ali bas bi ga htio za 18.rođendan da me ceka u dvoristu  hug1

Offline Wulf

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #82 u: Lipanj 03, 2012, 23:49:52 »


Ma lako za kupit(mogu ga uzet 2tj prije 18. ili 3tj. poslje) ali bas bi ga htio za 18.rođendan da me ceka u dvoristu  hug1

a dobro sad... tak je u filmovima  cer1njo cer1njo

kaj planiraš raditi u struci? imaš nekaj ili?

Offline s2000

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #83 u: Lipanj 03, 2012, 23:51:13 »


Ma lako za kupit(mogu ga uzet 2tj prije 18. ili 3tj. poslje) ali bas bi ga htio za 18.rođendan da me ceka u dvoristu  hug1


a dobro sad... tak je u filmovima  cer1njo cer1njo

kaj planiraš raditi u struci? imaš nekaj ili?

Posao vec imam zagarantiran ali u ovome se grmlju krije zeko Najdraži automobili

Moj deda i od Sajka deda su bila dva skolska.
I tako moj stari i Sajko se poznaju + idem u prometnu i posao me ceka  hug1



Ali ja cu kod Sajka samo skupit radnog iskustva i ode Tomo špediciju po Evropi  šofe1
« Zadnja izmjena: Lipanj 03, 2012, 23:54:30 od s2000 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #84 u: Lipanj 04, 2012, 00:05:41 »
znam da je velik rizik i sve to a + k tome veliki sam fan jurnjave i brzine tako da se bojim kako ce to sve zavrsit,ali jedan je zivot pa kako zavrsi.

Lako za tebe (čime ne želim reći da ti želim zlo i sl, nego svatko tko odabere takav put, sam si je kriv i odgovara za sebe), ali može završiti i nečiji drugi život, ne samo tvoj. Mislim, ja priznajem da sam i sam radio svašta s autom, a prave stvari tek namjeravam ako bude para, no uvijek van ceste. Po cesti i naselju nisam nikad bio preveliki divljak jer znam da mogu i drugog sje... a ne samo sebe. Tako da ako već imaš para za taj auto, a kažeš voliš brzinu - bolje odi na grobnik pa juri  thumbs1 Znam da ja tako namjeravam ako se dočepam GTV-ice
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #85 u: Lipanj 04, 2012, 00:07:56 »
Normalno, grobnik ce mi biti drugi dom  šofe1

Offline Cole™

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #86 u: Lipanj 04, 2012, 00:24:04 »
Neznam, pozelenim kad čujem da je netko dobio automobil - prvi jel.
Neželim zlo, ali auto cijeniš kada ga sam zaradiš. Ovo mi je nezz smećasto malo.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline s2000

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #87 u: Lipanj 04, 2012, 00:26:20 »
Znas i sam tatine sincice koji vozaju mece,bmw i sta sve ne,a ovaj auto ce mi biti prvenstveno za uzitak i fatanje treba  cer1njo.
A svoj prvi pravi obiteljski auto cu sam zaradit.

Offline DogZy

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #88 u: Lipanj 04, 2012, 00:32:23 »
Loool ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Najdraži automobili
« Odgovori #89 u: Lipanj 04, 2012, 00:33:46 »
Dok se zbog toga ne skucaš negdje.  thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB