Autor Tema: Gran Turismo 6 Photomode  (Posjeta: 90740 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #180 u: Ožujak 15, 2014, 14:54:04 »
Clio RS ili Plymouth XNR? ;D

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #181 u: Ožujak 15, 2014, 14:56:56 »
Plymouth XNR.  ;D

A može i Clio, samo da nije u žutoj boji. :P
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #182 u: Ožujak 15, 2014, 15:06:28 »
a jebiga žuti je nisam se sjetio promijenit u tirkiznu da bude kao Twingo kojeg je May vozio u jednoj od epizoda cer1njo

ajd evo XNR onda prvo  p1va









ova je meni ipak malo bolja al stavio sam obadve, gornja je sa 60 shutter speed a doljnja sa 500






Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #183 u: Ožujak 15, 2014, 15:57:32 »
thumbs1

Vozi li se kao što izgleda ili? ;D

Čiste slike. Prva i zadnja su mi neki favoriti, prva zbog zanimljivosti kuta kojeg si uzeo za slikanje, a auto možda nije lijep, ali je jako zanimljiv. Zadnja zbog crno-bijeo efekta sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #184 u: Ožujak 15, 2014, 16:39:58 »
XNR je iznenađujuće dobar, ima dobar handling ali mi se čini da mu fali malo snage...

ajd evo sad Clio RS :P









hebem ti tablice koje uništavaju sliku cry1


Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #185 u: Ožujak 15, 2014, 23:25:01 »
Prve dvije thumbs1

S tim da bi druga bila stvarno, stvarno dobra da nisi odrezao lijevi kraj Clija.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #186 u: Ožujak 16, 2014, 01:13:08 »
prvu sam prokužio kad sam pokušavo popravit vrijeme u ghostu i rkeo to ziher dobro izgleda
a druga tu nisam znao jel se fokusirat na auto, zavoj, il na ovo da auto ide na jednu stranu a cesta u drugu pa sam se ipak odlučio za 3. soluciju, da sam uključio i cijeli auto onda bi mi malo kamera predaleko otišla

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #187 u: Ožujak 16, 2014, 09:59:13 »
Plymouth vrhunske votke - zadnja mi je seks  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #188 u: Ožujak 16, 2014, 12:45:30 »
i na GT planetu vole Plymoutha sm1jeh

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #189 u: Ožujak 16, 2014, 19:19:42 »
evo jedna koju je DogZy tražio  p1va

BMW 507 Vs. Lancia Stratos Vs. Chevrolet Corvette (C2)
tu sad imam nekoliko puta po dve verzije slike pa mi sam recite koja vam se čini bolja da znam sa GTPlanet
ovaj BMW 507 odlično ispada na sepia i monochrome slikama





različit shutter speed







gornje je bez efekta a donja sa monochrome





gornja je više umjetnička u kojoj je pozadina u fokusu a donja ima automobile u fokusu







gornja bez efekta a donja u sepiji







drugačiji kut slike




Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #190 u: Ožujak 16, 2014, 22:00:35 »
3.,6.,12.,13. kadt1kažem

8. i 9. odlicno prikazuje razlike u dizajnu s kraja 50-ih i onog iz ranih 70-ih.

Sto se tice slike deatalja kotaca na 507, meni bolje pase u boji nekako.
7. ima dobru ideju za slijedece slicne radove, definitivno nacin kojim bi se mogle super slike raditi uz malo vise probavanja.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #191 u: Ožujak 16, 2014, 22:05:08 »
Radis slike za svoju galeriju ili za natjecanja? Nisam pratio zadnja dva tjedna natjecanja pa ne znam. Probaj radit slike po pravilima za odredeno natjecanje, pa napravi set i mi ti napisemo koja je najbolja, pa ti posalji kuul
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #192 u: Ožujak 16, 2014, 23:38:29 »
a stavljam ovak u teme, nisam se još u neko natjecanje priključio, a i malo je komplicirano jer trebaš imat kao manje sliku koja linka na full size a ja nemam blage kak to napravit :S

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #193 u: Ožujak 17, 2014, 17:42:26 »
Slika 5. i 6. se trebaju zabraniti na forumu zbog previše seksualnog uzbuđenja.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #194 u: Ožujak 18, 2014, 09:16:33 »
#2, ko da ima veliki spojler :)

Više od ostalih dopadaju mi se #4, #6, #10 i #12.

I XNR #3

 thumbs1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"