Autor Tema: Gran Turismo 6 Photomode  (Posjeta: 90675 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #210 u: Travanj 05, 2014, 12:34:19 »
heheh Top Gear much ;D
sad imam replay sa GT-R GT3 i Mustang GT ovaj najnoviji, doduše samo replay za sad cer1njo

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #211 u: Travanj 05, 2014, 16:48:28 »
Ide ti sve bolje (fotke sve kvalitetnije) DDR, samo tak nastavi  thumbs1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #212 u: Travanj 05, 2014, 17:34:49 »
aww you guys are so sweet :3

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #213 u: Travanj 05, 2014, 20:48:25 »
Ferrari FXX
1., 2., 3. i 6. Prelijepe.  ave1
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #214 u: Travanj 06, 2014, 00:17:32 »
Nissan GT-R GT3 iskreno slike mi nisu nešt jer je fotografiranje na Spa jako nezahvalno po noći, rasvjeta je samo na jednom malom dijelu staze i onda kad slikaš nema nekog doživljaja brzine iako sam išo dobrih 300 na sat na mjestima
al eto možda se vama svide, nikad se ne zna sm1jeh









tu sam malo povečo shutter speed jer su mi inaće zvijezde bile mutne zbog brzine


battle of generations








enjoy sm1jeh

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #215 u: Travanj 06, 2014, 10:54:35 »
1., 2. i 3. su mi najbolje.  ave1
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #216 u: Travanj 06, 2014, 11:51:30 »
Sve si napisao i stoji DDR.

Nocne fotke su uvijek bile teske za pogoditi, ali zato kad pogodis, onda je sigurno da je vrhunska.
2. je jedina ispala po meni lijepo. Osvjetljenje je vrlo dobro, motion blur pogodjen zbog dobrog shutter speeda i na kraju fina mlijecna boja na GT-R-u koji super odbija ono malo svjetlosti sto ima u slici. Jos bi dobrodosao neki bljesak iz ispuha, ali to je samo bonus na ovakvoj slici. Iz ovakve se scene moze jos puno toga otkriti, naci i zvuci. Fokus je pretpostavljam na autu? Jesi probao s priblizavanjem kamere autu?

Samo ti nastavi! thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #217 u: Travanj 06, 2014, 13:01:58 »
ma jesam al i boja je neka čudna, mislim da je neka pearl srebrna, ejdnostavno vidiš da se auto ne vidi na slikama nekim cer1njo
na drugim stazama je bolje recimo Apricot Hill, sve osvijetljeno, liepo se sve vidi i tak to...al kaj sad
evo i Ford Mustang Shelby GT500












Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #218 u: Travanj 07, 2014, 16:21:16 »
Zadnja mi baca na umjetnicku, minimalizam ovo-ono ;D

 thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #219 u: Travanj 07, 2014, 17:25:34 »
inaće mi ovi novi mustanzi nisu nešto al mi je ovaj pre*eben pa sam ga moro ubacit u neki session ;D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #220 u: Travanj 07, 2014, 19:58:35 »
Zadnja je i meni fantastična  ave1

Možda bi boje bile neke malo bolje, tipa jari crveni Mustang u ovom skoro pa monokromastom koloritu, ali možda baš i ne bi. Kako god, odlična  p1va
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #221 u: Travanj 07, 2014, 20:50:47 »
To sam i ja pomislio, ili da su samo svjetla upaljena, odma bi bilo oko na autu, ali nećemo sad rogoboriti, odlična je i ovakva. sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #222 u: Travanj 07, 2014, 21:18:39 »
malo razmišljam da počnem koristit neki photošop program, al nikad nisam radio sa time tak da nisam baš siguran...

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #223 u: Travanj 07, 2014, 21:25:30 »
Daj mi link od tvoje galerije na GTplanetu.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #224 u: Travanj 07, 2014, 23:21:59 »
Nightmare Hamster's gallery of awesome - GTPlanet

al nema pretjerano puno fotki tamo, večinom stavljam po topicima