Autor Tema: Gran Turismo 6 Photomode  (Posjeta: 90304 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Danijel

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #195 u: Ožujak 20, 2014, 20:30:05 »
Pozdrav,
Novi sam u svijetu racing-a. Kako nisam igrao starije GT igre, GT 6 mi djeluje i vise nego ok. Zaista mogu reci da sam zadovoljan sadrzajem. Evo i nekoliko amaterskih fotografija.  sm1jeh














Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #196 u: Ožujak 20, 2014, 22:18:07 »
@DDR - meni je 10. odlična, kotač u boji, jel (mislim ne samo ta ali nitko nju nije spomenuo)

Inače nisam imao pojma za taj BMW. Prekrasan je. Sad vidim otkud im ideja za Z8 koji je isto čisti seks

@Danijel - odlične fotke, stvarno baš svaka ima "ono nešto". Odlična mi je ideja treće fotke, a Quattro mi je uf  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #197 u: Ožujak 21, 2014, 00:02:30 »
Pozdrav Danijel!

Quattro je i meni uf ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #198 u: Ožujak 21, 2014, 14:19:10 »
nisam sad par dana igro jer sam htio završit Bioshock Infinite, mogo bi danas par automobila uslikat  hug1

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #199 u: Ožujak 22, 2014, 14:31:51 »
Lamborghini Diablo GT2 na ovom odvratnom SE  ;D
inaće je dobar auto i lijep al my god na ovim gumama je odvratan za vozit fpalm1
















Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #200 u: Ožujak 22, 2014, 16:27:37 »
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #201 u: Ožujak 22, 2014, 17:14:50 »
a evo i Tesla Roadster, vrlo zabavan mali električni auto sm1jeh


















Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #202 u: Ožujak 24, 2014, 23:23:19 »
Nekako sam uspio zaboraviti komentirati :P

Zadnja s Diablom mi je najbolja iz tog seta.
Tesla set mi ima super osvjetljenje, drukcije sunce od onog iz GT5, kao da je kasno poslijepodne. Odlicna mi je druga, dobro pogodeno. thumbs1
S druge strane, ove crno bijele su mi malo pretamne.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #203 u: Ožujak 25, 2014, 15:24:09 »
Tsukuba je posebna po tome kaj ti je sunce i vrijeme drugačije svaki put kad si na njoj...sad kad sam sazno da TGL dolazi u hrvatsku tak mi se vozika i slika ;D

btw imam filing da sam dobio par followera na GTPlanet jer ima jedan lik koji mi lajka gotovo svaku sliku i još par njih koji mi dost često lajkaju dsmoker
« Zadnja izmjena: Ožujak 25, 2014, 15:28:30 od Dooms_Day_Racer »

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #204 u: Ožujak 30, 2014, 12:26:27 »
i tak ja mislio koristit aute koje su koristili u ovomjesečnom TG magazinu al kad ono u GT6 gotovo niti jedan od tih nema svog ekvivalenta...malo sramotno sa PD-ove strane da imaju modele od prije 10 godina a skoro niti jedan aktualan model

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #205 u: Ožujak 30, 2014, 12:50:47 »
Preacili su se oni na PS4 i GT7, razvoj GT6 je stao prije nego je izašao, ovo dalje je samo kozmetika, i to neka jako loša. Sve ti govori što ni updatei nisu izašli kad su trebali.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #206 u: Travanj 03, 2014, 23:54:25 »
nakon kratke pauze evo malo novih slikica sm1jeh

Subaru Impreza STi S206 Nurb ed.











imam poslije toga i FXX al to ću nalko kasnije dodat :P

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #207 u: Travanj 04, 2014, 07:49:08 »
2. je jedna od najljepših slika ikada.  ave1
3. je isto dobra, ali ne kao 2.  shy1
Prelijep set.   thumbs1
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #208 u: Travanj 04, 2014, 21:27:57 »
meni je osobno zadnja bolja al kak kome hug1

Ferrari FXX












Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #209 u: Travanj 05, 2014, 00:05:38 »
Subaru Impreza set:
1., 2. i 4. su super thumbs1 Isprva sam mislio da mi je druga favorit, onda sam se prebacio na 4. zbog slajda uzbrdo ;D

FXX set
1. zbog simetrije, ali 2. je ta! Bas si pogodio, kao da si slikao iz nekog jureceg auta s otvorenim gepekom iz kojeg viri ludi kamerman koji se drzi za vrata.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.