Autor Tema: Gran Turismo 6 Photomode  (Posjeta: 90267 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #240 u: Travanj 15, 2014, 22:31:29 »
Treća mi je pobjednička  p1va
Ima dobrih i među ostalima, sada mi se neda detaljno u svaku, a i znam da će DogZy, ali osobno mi je treća favorit - kombinacija c/b i obojan auto, Lambo u centru, svjetla, zakrivljenost staze koja je i u kontrastu sa oštrim linijama auta i daje efekt fisheye leće i/ili čak dojam ogromne brzine gdje je Aventador počeo savijati prostorno-vremenski kontinuum  ;D... Uf, svašta mi pada na pamet i na svašta me asocira slika, kako god, super mi je  thumbs1
« Zadnja izmjena: Travanj 15, 2014, 22:34:02 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #241 u: Travanj 15, 2014, 22:49:19 »
Dobre su fotke thumbs1
Samo probajte ne stavljati po 20 komada u jedan post.

Bolje njih cetiri-pet u pet postova, pa da su i zaredom.
Ovak je to jako "tesko" i dosta nepregledno, a i tesko se odluciti za favorite :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #242 u: Travanj 15, 2014, 22:50:19 »
Treća mi je pobjednička  p1va
Ima dobrih i među ostalima, sada mi se neda detaljno u svaku, a i znam da će DogZy

Ma kako si znao?? ;D

Zanimljvi set, ima dosta potencijalno dobrih slički.
Slažem se sa Shimmyjem oko treće slike, nema se više što za nadodati. S tim da sam primijetio i one dvije u tunelu na High Speed Ringu; malo ipak pretamno za moj ukus, inače dobre.  thumbs1

Inače, imam dobre šanse ovaj vikend staviti konačno ruke na volan i ošinuti dobri stari GT5. Naravno, slikat ću i u photomodeu, puno ideja imam.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #243 u: Travanj 15, 2014, 23:17:46 »
Evo i mene. ;D

Gojira vs planina.











Sva raskoš standarda:


Offline pekkyas

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #244 u: Travanj 15, 2014, 23:22:34 »
fina porcija

dogzy, ova mi je vrh


Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #245 u: Travanj 15, 2014, 23:30:25 »
a hebemu trebo bi prebacit slike i stavit ih na internet, al nikak da stignem cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #246 u: Travanj 15, 2014, 23:35:58 »
Sad treba dok je fotošuting u modi. ;D

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #247 u: Travanj 16, 2014, 09:14:32 »
Calsonic Nissan Skyline GT-R R32 | evo DIARIES


MTR , 1., 3. i 4. odlično su ispale slike, imaju dobre kuteve. Izvukao si maksimum iz standarda thumbs1

pekkyas, nemoj mene u ništa uvlačiti ;D ;D

I da, photomode je najpopularniji u GT6 svijetu kod nas, zanimljivo ;D
« Zadnja izmjena: Travanj 16, 2014, 09:18:27 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #248 u: Travanj 16, 2014, 10:27:03 »
@DDR

Odlične, vidi se veliki napredak u skillu u odnosu na one prve setove koje si stavljao dok je GT6 izašao  thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #249 u: Travanj 16, 2014, 12:41:54 »
S tim da sam primijetio i one dvije u tunelu na High Speed Ringu; malo ipak pretamno za moj ukus, inače dobre.  thumbs1

Kako rekoh... DogZy će se javiti. Slažem se, da su svijetlije bile bi odlične  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #250 u: Travanj 16, 2014, 14:44:29 »
I da, photomode je najpopularniji u GT6 svijetu kod nas, zanimljivo ;D

S obzirom da su photomode i replay (ako zanemarimo frame rate, ali kutevi kamera su vrhunski) jedine stvari koje su stvarno vrhunski odrađene u igri, normalno. ;D

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #251 u: Travanj 16, 2014, 15:13:42 »
Istina, a puno smo puta bili svjedoci kako je GT6 replay bio odličan.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #252 u: Travanj 16, 2014, 23:47:22 »
budimo realni ja puno više vremena provodim u photomode-u nego u samom utrkivanju jer je ai glup ko stup i sjebem se uvijek zbog njih

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #253 u: Travanj 17, 2014, 20:35:23 »
BMW Tii Concept














Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #254 u: Travanj 17, 2014, 23:27:18 »
Dobre DDR thumbs1

Prva mi se dopada zbog "flowa", dojma lelujanja. Mozda je auto malo udaljen previse pa gubi na vaznosti.
Zadnja mi je dobra radi blagih kontura auta i pozadine zgrada s puno detalja.

Dobro baratas sa svim parametrima u photomodeu kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.