Autor Tema: Gran Turismo 6 Photomode  (Posjeta: 90547 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #285 u: Svibanj 16, 2014, 00:26:56 »
Ma e, Vision GT BMW, predobro izgleda, jednostavno mora biti u CSR photomode sekciji ;D

A meni su nove staze sve koje nisu u GT5. Pa sad... sm1jeh Prepuštam vama da procijenite koja je staza najbolja za dobit najbolju sliku s BMW-om. (U M bojama, ne crni, po mogućnosti). Može i phototravel, dapače
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #286 u: Svibanj 16, 2014, 12:19:22 »
Imam neke slike tog BMW-a na Bathurstu, al ih ipak jučer nisam del. cer1njo

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #287 u: Svibanj 17, 2014, 00:06:11 »
mogo bi recimo na apricot hil, oni zavoji bi bili dobri za neke slike

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #288 u: Svibanj 17, 2014, 17:44:28 »
khm, nadam se da su dobre kadt1kažem

BMW Vision GT Concept


















Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #289 u: Svibanj 17, 2014, 19:31:13 »
khm, nadam se da su dobre kadt1kažem



Jesu, dobre su, a ova mi se izdvaja. Neobična kompozicija, ali mi se sviđa zbog toga što si snimio iz kuta neke statične kamere tik pored staze, gdje se vidi kako se sprema za zavoj.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #290 u: Svibanj 17, 2014, 20:05:15 »
možda sam u manjini, da ne kažem jedini

al meni je taj bmw jebena katastrofa
neprirodno totalno djeluje, baš za igru napravljen
ne znam jel' to radi manjka odsjaja po njemu, ili premalo detalja, al baš ko komad gline ili stakloplastike ili stiropora ili od čega se već ti koncepti rade

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #291 u: Svibanj 17, 2014, 20:18:17 »
I ja ti se pridružujem, dobro opažanje. Pišem za manjak odsjaja.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #292 u: Svibanj 17, 2014, 21:54:58 »
@DogZy zapravo nije statična kamera al da, i meni je taj najdraža, još mi je i dobra ona s natpisom na krovu

a kaj se tiče samog auta moram priznat da je...nezgodna beštija...izgleda vrlo nerealno i plastično a na stazi nema baš neki grip ni s racing gumama
Mercedes mi je bolji, al čekam neke aute poput Mitsubishija, Daihatsu-a, Alpine-a i ovih dizajnerskih kuća

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #293 u: Svibanj 18, 2014, 00:21:02 »
možda sam u manjini, da ne kažem jedini

al meni je taj bmw jebena katastrofa
neprirodno totalno djeluje, baš za igru napravljen
ne znam jel' to radi manjka odsjaja po njemu, ili premalo detalja, al baš ko komad gline ili stakloplastike ili stiropora ili od čega se već ti koncepti rade

+1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #294 u: Svibanj 18, 2014, 19:02:12 »
možda sam u manjini, da ne kažem jedini

al meni je taj bmw jebena katastrofa
neprirodno totalno djeluje, baš za igru napravljen
ne znam jel' to radi manjka odsjaja po njemu, ili premalo detalja, al baš ko komad gline ili stakloplastike ili stiropora ili od čega se već ti koncepti rade

Imaš takvu vrstu boje gdje ti auto nema sjaj, već onako izgleda umjetno, ne znam kak se zove ta boja. Vidio sam neki Golf ofarban u bijelo i izgleda tak bezivotno, nema sjaja ni ništ.

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #295 u: Svibanj 18, 2014, 19:09:42 »
Mat. I obično ti pametnjakovići uzimaju folije, ne farbaju auto.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #296 u: Lipanj 03, 2014, 17:21:19 »
Moj prvi Photomode shy1









Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #297 u: Lipanj 03, 2014, 19:02:04 »
Zadnja je sex.  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #298 u: Lipanj 04, 2014, 17:06:19 »
evo još


Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Photomode
« Odgovori #299 u: Lipanj 04, 2014, 21:13:46 »
 thumbs1

Vidim, brzo si se snašao! Lijepo, lijepo. Slažem se s Coletom. Neki prvi dojmovi o GT6? shy1 (u GT6 temi)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.