Autor Tema: Gran Turismo 6 Online  (Posjeta: 39126 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #15 u: Studeni 30, 2013, 10:53:03 »
s2000 - balkanyou - crvena - #11

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #16 u: Studeni 30, 2013, 12:02:56 »
Još nema ni riječi o onlineu i novi opcijama? Vjerojatno jer serveri nisu u pogonu, bit će za 5 dana kad krene i službeno u prodaju.

BTW, neka mi svi s GT5 liste potvrde sve što je u njima pisalo, ili neka napišu što je novo pa da ih ubacim u novu listu. Preko privatnih poruka da ne zagađujemo topik.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #17 u: Studeni 30, 2013, 12:27:14 »
i mene najviše od svega zanima što su sa online-om napravili
lista autiju me zanimala, no vidim da i nije bilo nekog pomaka
standardi, isto tako, isti ko prije
zvuk, isto ko iznad
ajde staze su izmijenili, ima par novih

jebote, kad bolje razmislim, online mi je zadnja slamka.
no svejedno, radujem se.


a što se tiče vožnje, potpisujem ovo ispod
Planiram voziti online bez obzira kakvo stanje na ovom forumu bilo, a bez obzira na zainteresiranost ću redovito obavještavati kroz temu kad vozim, pa ako bude zainteresiranih nek navrate.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #18 u: Studeni 30, 2013, 13:47:11 »
Kod mene se prvih tjedan-dva bude vozilo na DS3, onda uzimam neki volan najvjerojatnije.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #19 u: Studeni 30, 2013, 15:24:57 »
koliko ne bi volio bit u tvom položaju (bezvolan-ičan  ;D) toliko ti i zavidim, jer onda sad možeš uzet nešto što će bit kompatibilno i sa PS4 i Boxom i svim živim


Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #20 u: Studeni 30, 2013, 19:16:47 »
Nažalost, nema još u ponudi nekog koj bi trebal ići na sve + ne žuri mi se s next genom, tak da lako promenim volan ak bu baš takva sila (i ak ne bude kompatibilan s nekom next gen konzolom).

+ još ima vremena da zaključim jel se isplati uzimati volan zbog GT-a. cer1njo

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #21 u: Prosinac 06, 2013, 20:40:50 »
pozdrav ekipa  šofe1

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #22 u: Prosinac 07, 2013, 20:00:49 »
baš i nevidim ili griješim-aute online,ona lista kaj se na gt5 stalno mjenjala,ono kolektors nešto,bude tog bilo?,a i vidim da nema hrvata među prvih 400 s mrcedesom na eventu šofe1

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #23 u: Prosinac 16, 2013, 17:25:38 »
Oće bit kakve vožnje uskoro  šofe1

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #24 u: Prosinac 16, 2013, 17:39:36 »
Čudni su naši ljudi, vidim da su me obrisali neki nakon kritika upućenih GT-u  kava1

Jer ono, svi moramo identično razmišljati da bi mogli zajedno voziti online  fpalm1

@s2000

Dogovaram neke stvari sa strancima, tražim ljude za ABS OFF vožnju, priključi se slobodno dok me vidiš da vozim online  thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #25 u: Prosinac 16, 2013, 17:50:48 »
@Ther - tragikomično ovo s brisanjem hahahaahahha

Offline kengas

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #26 u: Prosinac 16, 2013, 18:08:21 »
Čudni su naši ljudi, vidim da su me obrisali neki nakon kritika upućenih GT-u  kava1

Jer ono, svi moramo identično razmišljati da bi mogli zajedno voziti online  fpalm1

@s2000

Dogovaram neke stvari sa strancima, tražim ljude za ABS OFF vožnju, priključi se slobodno dok me vidiš da vozim online  thumbs1

Ja ti ne znam PSN ID pa posalji rikvest na knegas, ne kengas(imao sam ban na GTS od 2 god sto sam iskren pa je nastao kengas  ;D )
Ako si na mene mislio za brisanje, nisam znao da si to ti, često mi neko pošalje rikvest bez da ništa ne napiše pa prihvatim ako ima mjesta a kad zafali isto brišem .
Igram COD i GT pa je mjesta premalo.
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #27 u: Prosinac 16, 2013, 18:12:26 »
@s2000

Dogovaram neke stvari sa strancima, tražim ljude za ABS OFF vožnju, priključi se slobodno dok me vidiš da vozim online  thumbs1

Može nema problema, nadam se da budemo nešto organizirali da nas bude što više sa foruma  p1va

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #28 u: Prosinac 16, 2013, 18:40:10 »
ako se potrefi situacija da nas je nekoliko online,
i ako među tih nekoliko ne bude knegasa, ja ću uljetit  šofe1

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #29 u: Prosinac 16, 2013, 18:52:49 »
@kengas

Ma ne ti, dvojica koje već dosta dugo imam na listi i s kojima sam vozio GT5 prije.

Pošaljem ti kasnije rikvest, ako se oko nekih stvari ne slažemo, ne znači da ne možemo zajedno voziti.
Uvijek sam iskren oko stvari koje mi ne pašu ili pašu, a ako ljudi to ne mogu podnijeti - kaj da im ja radim  ;D