Autor Tema: Gran Turismo 6 Online  (Posjeta: 39003 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #75 u: Siječanj 12, 2014, 23:28:00 »
Opa, to nisam ocekivao. A rade li kakve sankcije Wardez i oni sto nadgledaju utrku?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #76 u: Siječanj 12, 2014, 23:38:04 »
Iskreno nemam pojma a niti me ne zanima jer sam se povukao...Javili su mi da objasnim situaciju al nema se tu šta objasnit

Race1: stižem mamlaza za krug, staza je bathurst, i poslje ciljne ona ravnica reko sad ću ga tu riješit da se bacim na lov u ove ispred (isto smećad) i blicam mu nekih 500m od njega da se pripremi da me pusti ali ne prvo ostavi rupu za prolaz, ja uletim on momentalno u mene, ok ja pustim lagano gas da ispravim auto jer me bacio zadnji kraj i sad čekam idući zavoj da ga prođem ali ne on ima epic battle samnom iako ga stižem za krug  ave1 pazi ti to! i nakraju sam ga prošao tamo na najdužoj ravnici. Izgubio u tom krugu 12sec...

Race2: startam 8 na startu gubim poziciju jer je usrani rolling start govno od starta al nema veze brži sam bio od ova 4 ispred mene no naravno čim ja krenem u napad odma sam u sendviču i moram popustit da nenapravim nekakav kaos al naravno oni dalje voze kao da je sve normalno. Nakraju popizdim i prođem jednog na predzanjem zavoju (na kočenju poslje najveće ravnice) i na zadnjem zavoju me lik zguzi ja poljubim zid, izađem iz sobe, hvala nije to za mene.
Čemu radit tako komplicirano prvenstvo sa 1580 pravila a nitko se ne pridržava toga. Počevši od rolling starta gdje je ograničenje na 100km/h a ja koji sam startao 2. nisam spuštao ispod 120 jer ovaj prvi dirigira tempo nama ostalima.
Ima brutalno brzih vozača koji zbrišu i nemaju ovakvih problema ali mi paćenici u sredini poretka najviše nastradamo...

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #77 u: Siječanj 12, 2014, 23:47:39 »
Upravo to. Izgubili su se jadni u svemu tome, kad sam ja prije citao ta njihova pravila, oni su od toga znanstveni rad napravili! Ne smijes ovo, ne smijes ono, ok ALI opet ima nekih nebuloza u svemu tome. + sto si napisao da se ne drze pravila,  cer1njo cer1njo


Eto, toliko se propagiraju kroz GTP, imaju zasebni forum, zalazu se za to i to, a na kraju qrac od ovce. Nasi su najbolji.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #78 u: Siječanj 12, 2014, 23:52:12 »
Užas teški. Ja sam se prijavio prvenstvo zbog toga što voze rus zoky i romano pa da im  popunim zadnje mjesto u timu i da se naravno zabavim ali ne, mora uvjek nešto hebat.
A pravila su  ave1 Bolesno da bolesnije nemože bit a nitko se nedrži tog  cer1njo
Ferdo je kralj i njegove organizacije, jeboti strance

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #79 u: Siječanj 13, 2014, 17:25:21 »
ja neću ništa napisat, ali ste u krivu

odnosno ja ću samo napisat da ste u krivu i ništa više

tj. "i ništa više" ću isto napisat

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #80 u: Siječanj 13, 2014, 18:34:14 »
Vjerojatno misliš da smo u krivu zbog vožnje sa našima odnosno "određenom skupinom" ja kažem da si upravu i nisi.  Vožnja sa vođom osobe S(if you know what i think) i vožnja tih nekih prvenstava i kupova je druga priča pa eto kažem da se slažem i ne slažem sa tobom ako je to ono što si mislio jer si napisao tajnovit post, treba to odgonetnut  ;D


Offline versus

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #81 u: Siječanj 13, 2014, 20:28:52 »
Nisam uopće na to mislio, to su vikend druženja gdje je naglasak na druženju.

Vozio sam jedan domaći kup.
Jedno dobrih 30-40min kvalifikacija (Madrid), da se utvrdi koji će bit redosljed. Jer je to ozbiljna utrka. Nema tu zajebancije.
Startamo i u prvom zavoju masakr, svi se bubaju, svi u zid. I onda si čovjek misli, ma jebite si mater, čemu gluma da je ovo išta posebnije.
I onda sam dao neopozivu ostavku na taj organizirani kup.

Vozio sam i...khm....recimo nekakvu elitnu domaću ligu. Nebitni sudionici, ali, kao, krema od kreme. Na DeepForestu sam bio prvi, zadnji zavoj prije startne linije mamlaz iza mene me opizdio u guzicu, katapultirao u travu, i projurio ko da ništa nije bilo . I opet sam mislio, ma jebite si mater, čemu gluma da je ovo išta posebnije.
I onda sam dao neopozivu ostavku i na to.

Ako na tren maknem činjenicu da volim davati neopozivu ostavku i želim nešto konstruktivno zaključiti ;
Ljudi su smeće, više manje svi to znamo.
I onda u lutanjima netom, naiđeš neki put na nekoga ko te ne razguzi odozada iako si kočio prije vremena, nego pripazi. Ili ako te izgura te sačeka. I onda puniš friend listu takvima i s takvima voziš. No, jako je veliki zajeb sa GT6. Ljudi, koji su visili online u GT5, ne da im se to igrati online. Ali, razumljivo.

Npr. uzmeš Lambo Diablo. Staviš najlakši za vožnju, dječji-level gume koje ga prikovaju za stazu (racing soft). Prvi zavoj i izvrtiš se. Nevozljivo. Fanbojevi će reć, "to je tako jer je zvijer pa su ovi to vjerno preslikali". Nije nego su u Poliphonyu telad.
Da radim u Poliphonyu , nakon izlaska GT6 dao bih neopozivu ostavku.
« Zadnja izmjena: Siječanj 13, 2014, 20:30:25 od versus »

Offline kengas

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #82 u: Siječanj 13, 2014, 20:39:19 »
Bumo vidli iza apdejta.  thumbs1
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #83 u: Siječanj 13, 2014, 20:50:14 »
Nisam još to doživio sa našima pa ne mogu to potvrdit ali vjerujem da ti se to desilo, ne znam, da isto tako doživim vrlo vjerojatno bih postupio kao i ti. Al evo pravi primjer tog "pravog fair playa" sam sad doživo sa pureovcima, vozi mi se lik na guzici ja kočim lik fula kočenje naguzi me odletim u zid a on mrtav ladan dalje po gasu, šta reći, organizatori i dugogodišnji njihovi vozači su max clean i korektni ali ovi novi su užas. Sa našima nisam previše vozio organizirane utrke (prvenstva, kupove itd) ali nisam doživio nešto tako a i kad je bilo dodira neki su bili fer i korektni i sačekali su me, sve ovisi kakav je tko karakter ima ih tolko nabrijanih da bi te najrađe izgurali samo da su naprijed (nemislim direktno na naše nego općenito).
Nadam se da bude shuffle došao jako brzo, to sam najviše peglao u GT5 jer tu smo bar kolko tolko svi ravnomjerni sa autima a sobe sa određenim brojem PP-a , RS gumama i tuningom nemogu organski podnijet.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #84 u: Siječanj 13, 2014, 20:50:58 »
Kad smo kod guma, "prikovati" auto su znale samo u GT-u 5, kaj nije realno.
Sad se vidi i normalno je da su RS naj naj ALI, sad ne djeluju ko nekakva transformacija na prugu...mislim da je to vecina shvatila.

I nikad mi nisu bili jasni oni koji forsiraju biranje cak slabijih guma od standardnih, da ne govorim o jakim, trkacim autima.
Cemu onda tolke milje (u realnosti, kojoj se tezi) na razvoj racing guma - za racing aute!?

Ok je voziti default i nemam nikaj protiv toga naravno ali nije dobro pretjerivati s tim, kao nekim faktorom kolko je ko dobar - to po meni nije nikakvo mjerilo.
Osobno sam se navozil fenomenalnih utrka od CS do RH (rijetko se zapravo i koriste RS) i sve je na vozacima, nebitno koje su gume.
Bitno je naravno, za koji auto.

Bitan je fair play, volan i volja.
Sve drugo daleko je iza.

I da, oduvijek sam da se sto vise vozi u nasim krugovima, s domacim ljudima.
Ne znam zakaj stalno ispada da manje vrijedimo/losiji smo od stranaca?
Ono kaj tu treba je disciplina, samo toga fali.
Kolko god je sve za zabavu, rijec jednostavno mora biti zakon.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline kengas

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #85 u: Siječanj 13, 2014, 21:10:31 »
Ja sam se probao "boriti" sa tom vrstom vandalizma videom, razgovorom pa i psovkama.
Uglavnom bi se video brisao a ja bih ispao krivac i unositelj nemira.
Ali sam ja jako uporan decko . dsmoker
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #86 u: Siječanj 13, 2014, 21:13:35 »
Slažem se sa  svime. Ima ipak izuzetaka evo recimo Renault R8 Gordini '66 106 BHP  i 850 kg po defaultu ima RH gume što je totalna glupost a dok se stavi recimo CS auto je pre zabavan za vozit.
Al inače to su rijetke situacije gdje treba napravit drastičan korak u promjeni guma no slažem se da recimo netreba vozit M3 GT sa  SS, možda je zabavnije ali nek rađe ostane na RH.
Na RH gumama sam sporiji nego na SS čudno zvuči al istinito. Najbolje mi je još čak vozit na CS i SH pogotovo zadnji pogon  sm1jeh

@knegas - ti si simbol bravie i glavni krivac za sve ( tako govore ja osobno nisam nikad imao nikakvih problema sa tobom, jedino to da se nevidimo na stazi  ;D )

Offline kengas

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #87 u: Siječanj 13, 2014, 21:50:51 »
Ne znas sta propustas  cer1njo
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline kengas

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #88 u: Siječanj 13, 2014, 22:35:45 »
Bilo je i govora da su u GT5 comfort soft ekvivalent za ultra sportske gume u RL.
Tako su i drzale, kad se navikne.   
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #89 u: Siječanj 13, 2014, 22:39:36 »
inače Hrvati online nisu ni posebno dobri ni loši online
u tome smo "normalni". Ono, svaka zemlja ima svoje loše i dobre

Nego, baš se Knegas našao pričati o lupanju
jebote taj nije jednu utrku završio da nekoga ne udari pa kad dobije udarac nazad udri po psovkama.

ja sam to još tolerirao dok nisam ubrao da je selektivno
istaknutije članove ne bi dirao ali one druge lupao
meni se to gadi
štajaznam

meni su u GT6 na CS-u odlični ona Toyota GT86 i BMW tii. Nažalost zabavnije aute sa jačom konjicom su totalno sjebali, al nije pravilo, neke malo, neke totalno.
npr. Diablo je zakurac.
Ferrari 599 su izvanredno napravili. Htjeli su dočarati da je masivniji od 458. Kako su to napravili? Tako da klikneš kočnicu a ovaj ne koči. Fantastično.  thumbs1