Autor Tema: Gran Turismo 6 Online  (Posjeta: 38996 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Gran Turismo 6 Online
« u: Studeni 29, 2013, 20:48:56 »
Bliži se i taj dan koji svi čekamo kao ozebli sunce.

Nema smisla više čekati s otvaranjem ove teme, iako znam da neki (DogZy) imaju dobre ideje, ali lako se naknadno otvore posebni podforumi i editira ova tema prema potrebi. Ne mislim odugovlačiti s nekim inspirativnim uvodom uz vatromet jer je realnost na ovom forumu tužna. Više puta godišnje u Sahari padne kiša, nego što se mi uspijemo organizirati za bilo kakvo racing online natjecanje. Konačno GT6 izlazi i znam da su mnogi nabrijani na lige, kupove i tko zna što sve ne, ali prije organizacije osvrnite se na iskustva iz prošlosti. Imali smo svega, od organizacije kupa na kojem se organizator ne pojavi niti javlja mjesec dana nakon toga, do kupova koji su odgođeni doslovno 5 minuta prije zakazanog termina jer jedan korisnik nema potreban auto za kup, drugi ide van cugat jer mu se neeeda baš taj dan itd. Suludi optimizam i međunarodna natjecanja ne želim niti spominjati.

Jedino mjesto gdje se nešto pozitivno odvijalo po pitanju online druženja je bila GT5 online tema, opušteno druženje i uživanje u procesu vožnje na dnevnoj, tjednoj - ma bilo kojoj bazi. Upravo to je cilj i ove teme, okupiti ekipu i pokrenuti stvari, stvoriti neku online rutinu baš kao nekad. Nakon toga je sve moguće, od kupova pa do liga, ali treba od nečega početi. Stvari funkcioniraju na jednostavan način, dogovori se termin i netko otvori lobby u kojem host demokratski uslišava želje rulje, od automobila pa do staza. Dobrodošli su apsolutno svi, bez obzira da li voze na kontroler ili volan. Jedini uvjet je da se pridržavaju osnovnih pravila fairplaya. Nepisano pravilo foruma je da se vozi sa svim asistencijama na OFF, eventualno ABS na 1.

Molim vas da se ispod izjasnite ukoliko ste zainteresirani za online, da znamo na koga sve možemo računati  thumbs1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #1 u: Studeni 29, 2013, 21:33:53 »
Lige su svemir na ovom forumu, crnilo, ali nije nemoguće ako se spoji više foruma zajedno, poput GTS, PURE-a i nekih francuza, Njemaca. Ali ovako CSR sam za sebe, no way. Volio bih da se pojedem za jezik kad ću čitati ovo za godinu, dvije... Sve je u ljudima, koje nekako treba motivirati, nagnati i potaknuti da sudjeluju u komunikaciji s drugima, razmjeni mišljenja, ideja. Temelji su tu.

Tako da je za ovu temu najbolje da ostane isključivo za vikend casual okupljanja koja će biti sve samo ne casual, već 'ardkor! ;D Kome se neće svidjeti, nek ide igrati igrICE Grid 2 i Nid for Spid Rajvals šofe1 cer1njo

Ja ću valjda navratiti tu i tamo, one aktivnosti u doba GT5 (a i tad nisam bio hiperaktivan) neće biti do izlaska GT9.
Evo jedan lijepi primjer vikend druženja
Vjerujem da će i procedura za online vožnju bez smetnji i trzanja biti isti kao i u GT5.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #2 u: Studeni 29, 2013, 21:36:43 »
A ja oću #34.  cer1njo

Nanđarasta.

« Zadnja izmjena: Studeni 30, 2013, 10:48:26 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #3 u: Studeni 29, 2013, 21:56:23 »
Planiram voziti online bez obzira kakvo stanje na ovom forumu bilo, a bez obzira na zainteresiranost ću redovito obavještavati kroz temu kad vozim, pa ako bude zainteresiranih nek navrate.

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #4 u: Studeni 29, 2013, 22:59:13 »
Znam da je offtopik, ali da li je moguće da DS4 radi na PS3?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #5 u: Studeni 29, 2013, 23:04:32 »
nope. nisu backward compatible, bar su tako rekli.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #6 u: Studeni 29, 2013, 23:06:54 »
Hmm, nisam siguran. Ali negdje jesam vidio ili da DS3 može na PS4, ili da DS4 može na PS3? Pitanje je je li takvo što ostvarivo. Nekako sumnjam da može, bio bi u prevelikoj prednosti (rundao bi đojstičare svaki treći krug na Ringu ;D), a nama bi isto prijetio ;D

EDIT: evo odgovora u međuvremenu...

Bilokako, evo linka ljudi: Lista CSR članova i njihove GT6 periferije
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #7 u: Studeni 29, 2013, 23:09:25 »
Radi, ali ga nije moguće koristiti u igrama tipa Heavy Rain koje koriste motion sensing, i mora biti prek USB kabla spojen na Ps3.

Ako razmišljaš o DS4 zbog GT6, bolje ne, uzmi neki jeftiniji volan i gotovo.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #8 u: Studeni 29, 2013, 23:25:48 »
Zna netko gdje je nestala tema u GT5 podforumu, ne sjećam se točnog naziva, ali je bila ekvivalent ovoj:

Lista GT6 igrača (boje i brojevi na autima)

Nadam se da ju netko nije izbrisao fpalm1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #9 u: Studeni 29, 2013, 23:27:12 »
Možda je nestala ono kad je forum crashnuo?

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #10 u: Studeni 29, 2013, 23:28:38 »
Thergothon - Thergothon - Crna - #59

Periferija ista ko i za GT5, T500rs

Pojma nemam, ti si bio autor te teme ili?
« Zadnja izmjena: Studeni 29, 2013, 23:37:59 od Thergothon »

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #11 u: Studeni 29, 2013, 23:30:41 »
Da, ja sam bio autor. Tek maloprije sam to primijetio, tko zna koliko je već nema. Prava šteta.

EDIT: updateat ću te kad se skupi više ljudi.
« Zadnja izmjena: Studeni 29, 2013, 23:32:18 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #12 u: Studeni 29, 2013, 23:37:10 »
Vjerojatno je opet neko prčkal tko zna kad po serverima (održavanje, onaj napad hakera?) pa je misteriozno nestala, ajde... barem je forum ostal čitav  cer1njo

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #13 u: Studeni 30, 2013, 10:11:43 »
Niš nije nestalo, tema ponosno stoji u GT5 podforumu:

Lista PSN ID-ova i periferije GT5 vozača + DLC-evi

Sve je u dva posta...

thumbs1 DogZyu za nove teme  šofe1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #14 u: Studeni 30, 2013, 10:48:45 »
Boja apdejtana u gornjem #34 postu. cer1njo