Autor Tema: Gran Turismo 6 Online  (Posjeta: 39138 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #60 u: Siječanj 02, 2014, 19:18:48 »
Puno je lakše na kontroler kontrirati, na volan treba više truda i brza reakcija, ne pomaže niti to ako nogu stalno držiš na gasu  šofe1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #61 u: Siječanj 02, 2014, 19:29:28 »
Neiskustvo. Doći će ti s vremenom.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #62 u: Siječanj 02, 2014, 19:45:02 »
Znači još palente jest  ;D

Btw Antezg vozi odlično, nismo puno vozili al po viđenom odličan vozač  thumbs1

Offline antezg89

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #63 u: Siječanj 02, 2014, 22:07:38 »
hvala decki na danasnjem pozivu...
uglavnom imam par prijedloga i neka svoja misljenja...
mislim da bi trebali zajedno odabrati jedno 10-ak auta,tako da ih kupimo ako ih nemamo,naravno bez ikakvih tuninga,sve off ...


Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #64 u: Siječanj 02, 2014, 22:21:41 »
Evo tema je tu GT6 Favorite Car List  pa se slobodno izjasni/te o željenim automobilima.
I vozimo bez tuninga i sve off, danas je bio abs na 1 jer nema smisla stavit na off ako nas je 2-3 a padobrance to većinom odbija

Offline antezg89

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #65 u: Siječanj 04, 2014, 17:53:26 »
bok ekipa...veceras voznja neka? nadam se da ima neko zainteresiran....tako oko 20.30h ili malo kasnije...
off sve montoya  ;D
« Zadnja izmjena: Siječanj 04, 2014, 17:56:28 od antezg89 »

Offline panisher20

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #66 u: Siječanj 04, 2014, 18:08:45 »
Pozz
Poslao sam nekima zahtjev za prijateljstvo na psn-u pa me prihvatite pa da i ja nabacim race sa vama kad uhvatim vremena


Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #67 u: Siječanj 04, 2014, 20:17:56 »
Tekma Medvescaka je zavrsila i sad bi ja osobno mogel baciti koju trku...ak ima dosta zainteresiranih.

Lobby je otvoren pa ko hoce...
« Zadnja izmjena: Siječanj 04, 2014, 20:27:17 od Montoya »
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #68 u: Siječanj 05, 2014, 15:29:43 »
Otvoren je lobby opet.

Kupite Megane Trophy '11 base model, promjenite ulje i ak hocete nabacite boju i broj - moj je 86, rezerviran, za boju bum videl kak mi bu islo s ovom jabucnom :)

UPDATE:

Bili antezg, panisher, ja i drugu kasnije došel "Unfa76", također naš čovek, iako ga nisam do sad sretal, bar mislim.
Odvozili smo 2 trke, posebno je druga bila odlična.
208km (bilo je 0 pa nije teško zaključiti) uglavnom otpelal danas/u tom lobbyu s tim Meganom, dobra zverka.
« Zadnja izmjena: Siječanj 05, 2014, 17:55:01 od Montoya »
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline panisher20

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #69 u: Siječanj 05, 2014, 20:12:24 »
megane je zvjerka nema sta, ja sam izasao na pocetku druge trke jel me je okrenulo odmah na drugom zavoju i nema sanse da bi vas stigao a i morao sam ic , imam osjecaj kao da se auto ponasa drugacije za vrijeme utrke i u practice modu, jel dok vozim practice mode jedva da me okrene jedanput-dvaput ili sam si ja mozda zabrijao. Bilo mi je drago vozit sa vama,, super ste vozaci a ja moram jest jos puno zganaca, al eto kako se privikavam na volan posto nisam nikad vozio nadam se da ce bit sa vremenom bolje i da cu konkurirat napada na Tron šofe1

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #70 u: Siječanj 06, 2014, 17:00:13 »
Na samom početku utrke gume još ne drže kak spada, to je tak napravljeno i mislim da je to i normalno.
Kaj se tiče vježbe, drugo je utrka, tam te (valjda) ponesu adrenalin i žar i onda se izvlači maksimum - pa i više, a onda se i griješi.
Tak je bar slučaj kod mene, ne volim zapravo voditi, obožavam ganjati, onda ponorim  dsmoker


Evo početka te sinoćnje druge utrke, kvaliteta slike je ULQ, skužili bute kaj to znači:

CroSimRacing - Megane Trophy - Nurburgring online


Završil sam na kraju 2., 0.7s iza.
Iako sam napravil neku prednost od 1,5-2s, čim sam pomislil da je ovo možda za YT, odma sam i rekel - sad nema šanse da ne napraviš grešku...tak je i bilo :)

Ali zadovoljan sam jer sam vozil protiv ljudi s volanima, standardno, kokpit kamera - za druge ne znam po tom pitanju.


Nego, antezg radi grešku, kasnije odlazi iz lobbya i onda se tu javljaju dvije teme...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #71 u: Siječanj 06, 2014, 17:47:53 »

Nego, antezg radi grešku, kasnije odlazi iz lobbya i onda se tu javljaju dvije teme...

Zanimljiva obzervacija dsmoker

Napeta je bila utrka.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #72 u: Siječanj 06, 2014, 18:01:53 »
Jako zanimljivo  cer1njo


Offline antezg89

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #73 u: Siječanj 06, 2014, 23:00:57 »
dobra utka :) nakon sto sam pogrijesio nisam imo volje i svaka cast majstore posto igras na ds3...

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #74 u: Siječanj 12, 2014, 22:58:20 »
Pun mi k ovih stranaca i online pasmater krvavi i onaj pure isto nabijem, svaka čast ovim brzim vozačima al ovi spori su takva smećad da je to nešto pre strašno, užas. Sad na utrci u "prvenstvu" mi se desilo ono što je nekima od vas bilo na GT5 u onlineu kad smo vozili tj kad je moj buraz preuzeo đojstik i napravio kaos. Užas.