Autor Tema: Gran Turismo 6 Online  (Posjeta: 39014 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #90 u: Siječanj 13, 2014, 22:51:41 »
Da GT86 i BMW tii su super na tim gumam, i Honda s2000 isto baš je zabavno za vozit. A feralu sam neki dan baš vozio i totalno je nevozljiv užas. Nevolim baš vozit te skupe jurilice na sport komponenti guma neznam sve mi je to nekako mlitavo.
Diablo sam vozio al onaj neki trkaći sa SH gumama čak nije bio ni loš za vozit.


Offline kengas

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #91 u: Siječanj 14, 2014, 01:21:28 »
Ako cemo iskreno , onda lazes k'o pas i kao sto si lag'o da ti saljem poruke,a dobio si 1 koja glasi kmeeeeee.
Brojni videi utvrdili, stavim i tebe uskoro.
I stalno si ti tu neka vozacka velicina jer imas  E46  ;D

'ko nije gled'o,obavezno, Rally HR AS Crnojevic u akciji, ne znam jel' tad bilo Versusa("starog" GTS-ovca)

Druzenje, nije prava trka
ne ne
« Zadnja izmjena: Siječanj 14, 2014, 01:51:09 od kengas »
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #92 u: Siječanj 14, 2014, 17:15:51 »
knegas, nikog ne zanimaju tvoji youtube klipići

a mene ni rasprava s tobom ne zanima, odsad te ignoriram
što se mene tiče, možete ovo i brisati

Offline kengas

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #93 u: Siječanj 14, 2014, 22:48:09 »
knegas, nikog ne zanimaju tvoji youtube klipići

a mene ni rasprava s tobom ne zanima, odsad te ignoriram
što se mene tiče, možete ovo i brisati

Zasto se uvijek osjecas dostojnim govoriti u ime ostalih, to je psihicki problem.   kadt1kažem
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #94 u: Siječanj 15, 2014, 06:45:20 »
Prestanite s provokacijama, obojica.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline kengas

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #95 u: Siječanj 24, 2014, 14:42:52 »
Malo vozio siroco R na deep forest, 3 hrvata(jedan iz dijaspore)  u top 30, rasta 2. ('ko zna zna)    thumbs1
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline pekkyas

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #96 u: Siječanj 24, 2014, 18:02:23 »
Pozdrav ekipa, tek sam stigao ovdje...

Malo sam gledao po netu što ima od domaće ekipe da igra online i vidim da nema puno toga, vi ste
skoro pa jedini što izbacuje nakon gugl pretrage...baš mi se igra ovaj GT online s nekim ko vozi fer
i korektno...jučer sam probao tražiti po sobama što ima i vidio da je sve puno ekipe koja se vrti
bezveze po stazi ili su restrikcije takve da ne bih stigao na kvalifikacije dok bi makao modifikacije s auta...

Uglavnom, ako vas ima tu, kažite kako vi to radite, psn mi je isti (pekkyas), pa da odvozimo štogod : )

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #97 u: Veljača 05, 2014, 12:44:09 »
Dobrodosao na CSR, tek sam sad vidio poruku!

 Lista GT6 igrača (boje i brojevi na autima)

Daj mi podatke pa te uvrstim u temu. Dodaj one koji su vec tamo u listi za prijatelje pa se vozite thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline pekkyas

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #98 u: Veljača 07, 2014, 12:31:08 »
psn mi je pekkyas, može isti nick

stvarno ne znam za boju sad, može matte black, prvo što mi pada na pamet

fala, dodat ću onda ljude, vidit jesu aktivni, nadam se da jesu ; )

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #99 u: Veljača 07, 2014, 14:23:52 »
Bolje da si mi broj dao nego boju, jer za ulazak u tu listu trebas uzeti neki slobodan broj kojeg ces imati na base car autima kad se bude online vozilo.  sm1jeh
Opcenito, vise manje svi koji pisu u ovoj temi su aktivni, (ne racunajuci mene).
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline pekkyas

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #100 u: Veljača 07, 2014, 20:45:28 »
op, sorry

može broj 3 ; )

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #101 u: Veljača 08, 2014, 01:05:57 »
Sve 5, osim Gran Turismo 6 ;D


pekkyas i Ezrail, dodani ste na listu GT6 igrača CSR-a. Ukoliko vam se nešto promijeni, slobodno i tu napišete, nije problem.

Ako imate kakvih pitanja, prijedloga, komentara vezano za GT6 i sve vezano, samo dajte, naći će se netko tko će vam rado odgovoriti.

Još jednom dobrodošli i uživajte u utrkivanju i casual druženju što ovdje, što na stazi p1va
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #102 u: Veljača 08, 2014, 15:44:11 »
Vidim da nije napisano pa:

86, Applegreen  sm1jeh
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline kiseli6

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #103 u: Veljača 19, 2014, 12:37:05 »
DogZy miša mu malog,a ja?
Fool me once,shame on you.
Fool me twice,shame on me!

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #104 u: Veljača 25, 2014, 20:13:47 »
kiseli, stavit cu te, ali kad ti stavis svoj poznati avatar ;D

Sala mala, sad cu te uvrstiti u tabelu.

Sto ja sve necu procitati, ljudi su se do te mjere razocarali u GT6 i sad igraju samo GT5.

I trebao je, koliko sam uspio procitati, stici update u 2. mjesecu, eto, 2ipo dana do ozujka, nema ni rijeci.

Meni je grozno citati da je jedan takav serijal spao na niske grane. Vozi li tu tko od vas GT6 uopce i sto kazete na ovo?
« Zadnja izmjena: Veljača 25, 2014, 20:16:22 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.