Autor Tema: Gran Turismo 6 Online  (Posjeta: 38997 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #105 u: Veljača 25, 2014, 20:47:12 »
Pri meni se ovo vrti:



Sumnjam da bu GT kod mene u dogledno vreme došel na repertoar...

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #106 u: Veljača 25, 2014, 20:48:42 »
Pa još u prvom mjesecu je trabal stići VELIKI update, bolji zvukovi, ovamo i onamo neka pusta obećanja  kava1
Bitno da se po Forzi kenjalo, a na kraju nove staze dolaze na vrijeme i to BESPALTNO!

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #107 u: Veljača 25, 2014, 20:49:55 »
Sry za dabl, ali kod mene samo RBR - Group B  dsmoker

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #108 u: Veljača 25, 2014, 20:51:49 »
Glavno da mi ne kužimo filozofiju Gran Turisma. fpalm1

Čini mi se da je Kazunori (svaka mu čast za sve pozitivno kaj je napravil, ali...) tolko zafilozofiral da se više ni sam ne zna zvleči van z svega toga.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #109 u: Veljača 25, 2014, 21:00:22 »
Najveći problem je ono kaj sam ti već rekel. Napravili smo engine i sad se igramo s jebenim povlačenjem horizontalnih slidera, dodaj pa oduzmi grip sve dok Kazunori ne odobri.
Ponekad se pitam dal ti ljudi uopće imaju vozačku, naprave milijardu slika i nakon toga na slijepo pogađaju fiziku ili prema savjetima Kazunorija. Stavi na SAMO JEDAN auto neke senzore i tu telemtriju prenesi barem djelomično u igrin engine. I daj šutiraj standarde. Na kraju u sedmici budemo imali Real HD premiume, semi-premiume (Ps3 kvaliteta) i standarde, ali bitno da imamo 15564564564 automobila  fpalm1

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #110 u: Veljača 25, 2014, 21:46:52 »
Neću neke prerane zaključke izvlačiti glede GT-a na PS4, ali da - činjenica je da je serijal, nažalost, na silaznoj putanji.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #111 u: Veljača 25, 2014, 21:53:59 »
Vozi li tu tko od vas GT6 uopce i sto kazete na ovo?

Ja  kuul
ne često, al evo slučajno u petak jesam.
Miksani osjećaji, tek sad vidim koliko je petica bila zabavna za online usprkos zvuku i ostalim nedostacima.
Sa šesticom mi je baš miksano, privuče me vožnja i kompetitivnost, ali nema shufflea. Pa u 500PP uzmem RUF, pa vidim koliko je to sranje ne-vozljivo, pa uzmem NSX pa vidi kako se ipak može. Pa zvuk, pa driftanje koje nema veze s vezom itd
I uvijek kad gasim uvijek je isti osjećaj. Sranje od igre.

Nekako bi to usporedio ko da pratiš Metallicu i onda skužiš da na novom albumu s njima pjeva Halid Bešlić. I onda ti je ono, jebite si mater, di ste bili daleko dogurali i sad ovo sranje. Ili pratiš Ridleya Scotta pa ti on uvali jebenog Prometeja. Ili nešto slično.

Ja ne vjerujem u updateove i nadogradnje i sva ona obećanja.
Ne vjerujem da su baš toliki debili. U sjeni novoizašle PS4, da oni troše resurse, vrijeme i novce za razvoj već izašle igre na staroj PS3, k tome bez dodatne mogućnosti zarade, za to bi stvarno trebali bit ono baš totalno debili.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #112 u: Veljača 25, 2014, 22:25:53 »
Citao sam i o driftu, kao da se moze bolje driftati u arcade modeu (sad, je li to realnije... Ali zabavnije i lakse je).

Vezano za updateove: na sluzbenim stranicama im jos uvijek stoji sve sto su naumili napraviti od GT6, valjda ce se drzati toga. Igra je vani 3 mjeseca i nije dosad bilo nekog super poteza koji bi vratio nazad svu silu ljudi koji su igrali GT5.

Vidi se i po aktivnosti tu na forumu, da je poslo po zlu The Real Driving simulatoru. I na drugim forumima je ista stvar. Kako su Ther i MTR napisali - PD se nalazi pred dnom, puno su izgubili i ne misle stati.

Puno krivih poteza su ucinili u zadnjih 4-5 godina, sve tamo jos od razvoja GT5. Previse auta, zvuk je bio los po tadasnjim standardima, bla bla truc truc... 2.0 update je bila najsvjetlija tocka za vrijeme GT5 - takva je igra trebala biti od pocetka i otuda je trebao krenuti razvoj GT6.

Hebes igru u kojoj te najvise zanima photomode kava1 ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #113 u: Veljača 25, 2014, 22:28:47 »
Ružno je čitat ovakve stvari i pljuvanja po "igretini".
Ali stvarno su si sami krivi. Osobno u niti jednom jedinom trenutku sa GT5 nisam rekao WOW. Niti jednom.
A svima sam poznat kao slatkoriječiva osoba.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Ezrail

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #114 u: Ožujak 23, 2014, 01:36:17 »
Vidim puno mješanih osjećaja oko GT6 i GT5. Ja sam totalno nov što se tiče GT serijala na PS3 jer sam isti nabavio prije tek nekoliko mjeseci otprilike taman kad je izašla PS4 konzola pa su cijene malo pale. Moram priznati da mi je petica bila bolja ali kako se navikavam na 6-icu sve mi je bolja i bolja. Jedini nedostatak koji vidim je totalni manjak igrača iz Hrvatske. Kad uletim na lobby i izaberem room i ukaže se hrvatska zastava dosta igrača pita hej odakle je to.
Neznam kakvi ste vi igrači ali ja volim "casual" utrke ali i sudjelujem redovno sa talijanima na monzi u real utrkama i uglavnom završavam među zadnjima ali jednostavno uživam đirat s ekipom. Jesu malo spaljeni i ne jebu igrače izvan svog kruga ni pet posto al' kad se zavrti krug nikog ne zanima tko, što i zašto.
Evo danas sam od nekih 13h do otrpilike 16h imao otvoren room namješten na practice i race na SPA (sa BMW-om GT3 isključivo) na 5 krugova i imao 10 igrača skoro cijelo vrijeme nakon nekih 20-ak minuta od postavljanja room-a. Nijedan iz hrvatske. I baš sam se izgušto. Svaku utrku završio i sa po 20 sekundi zaostatka za prvim al' sam baš ono uživ'o.
Npr. versus kaže kako mu je NSX fantastičan bio za vozit a meni je  totalno sranje, al' sranje ne jer ga nevolim nego što ga jednostavno neznam vozit na nijednim drugim gumama osim racing. Na comfort gumama mi je jebeni rolercoster, na sports mi je ringišpil a na racing jebeno sasvim korsitan auto.
Neznam. Meni je jednostavno jebeni gušt đirat a nisam još ni prešao IB licencu.
Eh da i jebe me RB na Goodwood, nikako do zlata, jednostavno ga tamo neznam vozit a prešao sam sve ostale evente sa RB-om za zlato.

Enjoy and have fun at virtual racing.

p.s.
Ne sramite se kad naiđete na ezrailgames nick jer to sam ja. Vičite, galamite ja vas svakako ne čujem jer nemam one fancy slušalice i mic za PS3 al' bežična tipkovnica je uvijek ispred mene. Dobro čujem vas al' nemogu odgovorit' tonom....

EDIT: zaboravih napomenut da sam ugrabio GT6 za 269KN kad je bio na akciji na PSN-u
« Zadnja izmjena: Ožujak 23, 2014, 01:45:32 od Ezrail »
U besptičju i krava zvuči kao slavuj.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #115 u: Ožujak 23, 2014, 09:47:25 »
 thumbs1

Za vrhunca GT5 je bilo jako puno hrvata koji su redovno igrali, vozili, baš jako puno. Brojali su se u više stotina, rekao bih.
Trenutno ako ih ima 40-50, dobro je.

Ovo na blef pišem, ali sam htio poručiti koliko je primjetna razlika, vidi se i na forumu i na PSN-u.... hmm

Mogu reći za veliku većinu forumaša (među kojima sam i ja bio) da se vozi auto na onim gumama na kojima je došao prilikom kupnje. Ako su se vozili LMP bolidi, jasno je da se neće voziti na CS ili SH gumama... Ali ako se vozila obična Honda S2000 na RH gumama, to također nije imalo smisla. Vozilo se ovdje i casual i malo više od toga, bilo je organiziranih druženja i utrka s prije određenim autima i uvjetima. Super je bilo dok je trajalo.

Voziš s joystickom ili volanom?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Ezrail

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #116 u: Ožujak 24, 2014, 01:58:37 »
Vozim sa "divnim i prekrasnim" kako to sony nazva dual shock mather faker ovo ono joystickom. (ovo joystickom sam mor'o copy paste jer neznam u ovom trenutku napisat)  ;D

Da znam i najobičiniji hebeni volan je bolji od joystick-a al' svejedno guštam. Sad sam na putu al' jedva čekam ponovni đir danas kad dođem s puta. I opet ću vjerojatno guštat s talijanima na monci il' ću otvorit opet room na SPA.
U besptičju i krava zvuči kao slavuj.

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #117 u: Ožujak 24, 2014, 08:11:52 »
Mogao si napisat i Džojstik, ne bi smetalo. :)
Zašto si ne kupiš volan neki?
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline pekkyas

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #118 u: Ožujak 24, 2014, 14:38:41 »
Vozim sa "divnim i prekrasnim" kako to sony nazva dual shock mather faker ovo ono joystickom. (ovo joystickom sam mor'o copy paste jer neznam u ovom trenutku napisat)  ;D

Da znam i najobičiniji hebeni volan je bolji od joystick-a al' svejedno guštam. Sad sam na putu al' jedva čekam ponovni đir danas kad dođem s puta. I opet ću vjerojatno guštat s talijanima na monci il' ću otvorit opet room na SPA.

aj addat ću te ja, pa da bacimo koju, nisam dugo igra online

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 Online
« Odgovori #119 u: Ožujak 24, 2014, 15:12:30 »
Vozim sa "divnim i prekrasnim" kako to sony nazva dual shock mather faker ovo ono joystickom. (ovo joystickom sam mor'o copy paste jer neznam u ovom trenutku napisat)  ;D

Da znam i najobičiniji hebeni volan je bolji od joystick-a al' svejedno guštam. Sad sam na putu al' jedva čekam ponovni đir danas kad dođem s puta. I opet ću vjerojatno guštat s talijanima na monci il' ću otvorit opet room na SPA.

Ma bitna je uzivancija, bila ona s joystickom, volanom, tipkovnicom ili drvenom letvom ;D

Valjda ce biti jos aktivnih hrvata osim vas dvojice-trojice. sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.