Autor Tema: Gas Guzzlers Extreme (PC)  (Posjeta: 5208 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Gas Guzzlers Extreme (PC)
« u: Studeni 30, 2013, 22:16:07 »
Gas Guzzlers Extreme je combat racing igra našeg domaćeg developera Gamepiresa i publicirana od strane Iceberg Interactiva isključivo kao PC ekskluziva. Igra je izašla 8. Listopada ove godine i na Steamu je možete preuzeti za 22,99€ ili do 3. Prosinca za samo 11,49€. Igra sadrži više od 560 kilometara virtualne ceste kroz 40 staza i sedam različitih okružja, kao i osam multiplayer arena za borbu s botovima, odnosno prijateljima i potpunim strancima putem interneta. U objavi za novinare iz Iceberg Interactivea, izdavača igre, spominje se još i realistična fizika vozila, ispolirana grafika, 12 unikatnih oružja, 18 automobila koje je moguće prilagođavati i nadograđivati, mnoštvo novih multiplayer modova (Capture the Flag ej!) te puna podrška za značajke Steama poput Achivementsa, Cloud Savinga, Big Picture modea i Trading Cardsa.



Igrao tko? Mišljenja, komentari...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Gas Guzzlers Extreme (PC)
« Odgovori #1 u: Prosinac 01, 2013, 13:22:21 »
Probao ju na info gameru, had loads of fun, Grafika im je mindblowing, što se tiče žanra u kojem se kreće igra, vrh je zbilja. Nadam se da možda u neko vrijeme budu i nešto ozbiljnije racere radili.

Offline Hrv4tin4

Odg: Gas Guzzlers Extreme (PC)
« Odgovori #2 u: Travanj 04, 2015, 23:38:26 »
Imam igru, prešao sam ju komplet osim ovog novog Zombie DLCa...

Nekako mi se neda ni pokrenuti igru radi toga. Ono, igra je OK, ali samo OK...
Kupio sam ju radi mape ZGa koja me oduševila na trailerima. Inače ju sigurno ne bih kupio. Prešao sam kampanju (ako se to uopće može zvati kampanjom) za cca 7 sati.