Autor Tema: NAGRADNA IGRA: Osvojite Gas Guzzlers Extreme  (Posjeta: 10243 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

NAGRADNA IGRA: Osvojite Gas Guzzlers Extreme
« u: Prosinac 10, 2013, 11:28:27 »




Vrijeme blagdana je u punom jeku, a CSR vas je odlučio razveseliti i ispred Vas staviti priliku da osvojite Gas Guzzlers Extreme domaćeg razvojnog studija Gamepiresa.
Igra je dakako PC ekskluziva, a da je zabavna te da ima štošta za ponuditi, govori i poprilično dobra ocjena na Metacriticu.

Tematika nagradne igre:

Natjecanje je vrlo jednostavno i nezahtjeva glavoboljne izazove. Bitno je da napišete nekakav post ili da napravite nešto kreativno ili smješno (slika, racing misao i sl.) čime bi pobrali naše simpatije, da odlučimo baš vama udjeliti boxed izdanje Gas Guzzlers Extrema. Administracija i Moderatori ovog foruma izuzeti su sa popisa mogućih dobitnika, stoga navalite...

PRAVILA:

- prije nego li ovdje bilo što pišete, morate imati/sakupiti najmanje 15 konstruktivnih (ne-spam) postova

- u ovu temu tada napišite vaš komentar vezan uz tematiku nagradne igre, opisanu iznad "pravila".

- nagradna igra traje od danas pa do nedjelje 22. prosinca u 16h

- sretnog dobitnika/icu odabrat će CSR stožer

Molimo sve sudionike i sudionice nagradne igre da se pridržavaju (jednostavnih) pravila, te da svakako prate forum 20. prosinca, kada će biti objavljeni dobitnici.
Isti će tada biti kontaktirani zbog podataka za slanje (ne šaljemo izvan RH). Za bilo kakve nejasnoće pošaljite mi upit na PM (privatnu poruku).


Sretno!  hugCH
« Zadnja izmjena: Prosinac 10, 2013, 12:24:04 od Cole »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: NAGRADNA IGRA: Osvojite Gas Guzzlers Extreme
« Odgovori #1 u: Prosinac 10, 2013, 12:55:54 »
Idem ja prvi  shy1

Probudim se ujutro i nakon što sam pogledao na sat vidio sam da kasnim na posao.


Brzo sam se spremio i izašao van na ulicu gdje sam naletio na par poznanika te smo malo popričali. Zvali su me na piće, ali rekao sam im "drugi put kolege žurim na posao".


I sjeo sam u svoj auto i nagazio po gasu...


Ali sam naletio na policijski presretač.


Međutim uspio sam mu pobjeći, ali samo nakratko. kad sam odlazio s benzinske tamo su me dočekali u uhapsili.


Nakon što je netko platio jamčevinu za mene, uspio sam doći do radnog mjesta. I odma smo uhvatili kapitalca (procjenite sami) Koji dan  sm1jeh

Offline Cole™

Odg: NAGRADNA IGRA: Osvojite Gas Guzzlers Extreme
« Odgovori #2 u: Prosinac 22, 2013, 23:09:11 »
Čestitke kolega Praetorian.  hugCH

Mislim da je igra ipak zaslužila veći odaziv od ovoga, no kada vidim koliko je "gužve" bilo u redu za GT6 nagradnjaču ni ovo ne čudi...
Ostavi mi podatke svoje u privatnoj poruci, pa ćemo poslat igru u što skorijem roku...

 shyCH
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: NAGRADNA IGRA: Osvojite Gas Guzzlers Extreme
« Odgovori #3 u: Prosinac 22, 2013, 23:16:02 »
Prvi put da sam nešto osvojio  shy1

Za mene je dobro što nije bilo "gužve" jer onda vjerojatno nebi osvojio igru  ;D

Offline DogZy

Odg: NAGRADNA IGRA: Osvojite Gas Guzzlers Extreme
« Odgovori #4 u: Prosinac 22, 2013, 23:16:59 »
Čestitke Praet kuul

Šteta, ova igra nije zaslužila slab odaziv. Ali, nagrada je otišla u prave ruke.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: NAGRADNA IGRA: Osvojite Gas Guzzlers Extreme
« Odgovori #5 u: Prosinac 22, 2013, 23:45:36 »
Hvala  cheersCH

Offline manjamax

Odg: NAGRADNA IGRA: Osvojite Gas Guzzlers Extreme
« Odgovori #6 u: Prosinac 23, 2013, 00:08:32 »
Čestitam! cheersCH
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Montoya

Odg: NAGRADNA IGRA: Osvojite Gas Guzzlers Extreme
« Odgovori #7 u: Prosinac 23, 2013, 10:40:07 »
Prvi put da sam nešto osvojio  shy1

Eto ti ga na...

Čestitam  cheersCH
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"