Autor Tema: Televizori  (Posjeta: 58549 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Televizori
« u: Prosinac 23, 2013, 11:24:56 »
Da ne otvaram temu, može ovdje (ili ako ima prikladnija tema, slobodno netko prebaci) - došao ja iz Švedske sa svojim PS3 ali sada mi treba TV. Ne bih dao više od 3000kn ako nije potrebno za isti, a jedina namjena TV-u je spajanje PS3 (i možda u skorijoj budućnosti PS4) na njega i igranje + sekundarno - spajanje laptopa čisto radi većeg ekrana za povremeno pogledati film ili surfanje netom i sl.
Dakle, ne treba mi Smart TV da ima internet i to, ne treba mi mislim ni 3D (osim ako me uvjerite da je to super i da će mi igre sa 3D podrškom na PS3 biti čudo ako ih tako igram), ne treba mi dakle ništa osim da mi daje solidnu sliku dok igram. I da je minimalno veći od 82 cm - ne znam koja je sljedeća dijagonala no 82 mi je mrvicu premalo. Znači 90-100cm, kolko već.

Ja evo ovako random na nabavi vidio nešto poput ovih

Cijene za Grundig televizor VLE4324BF, 40", LED

Cijene za Sony televizor KDL-40R470AB, 40", LCD/LED

E da, i da ima 2 (ili više) HDMI-ja, no to mislim da svi danas imaju (za spajanje PS3 i laptopa odjednom)

Ugl, jel ovo gore valja, što ne valja sa njima, što bi trebao možda još gledati za gaming (potencijalno za PS4) itd.

Na nabavi sam unio u tražilicu kriterije 37-46" i FullHD te onda da mi izlista cijene od najjeftinijih prema najskupljima, pa eto kada se tako napravi, ima li na toj prvoj ili eventualno drugoj stranici neki koji bi bio bolji za kupiti? I koju firmu/zašto?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Televizori
« Odgovori #1 u: Prosinac 23, 2013, 11:59:41 »
Proizvodi :: Televizori :: LED TV :: 32" (82cm) :: LED TV Panasonic TX-L32E6E srebrni - Panasonic E-Store

Proizvodi :: Televizori :: LCD TV :: 32" (82cm) :: KDL-32W651 - Sony Center

E sad ti vidi koliko se poklapa sa tvojm željama.... Mislim ako je to TV za tvoju sobu, onda mi se 100 cm čini malo preveliko. Nedavno sam imao priliku staviti mislim 107 cm u svoju sobu. Nakon 5 minuta sam ga izbacio iz sobe jer definitivno se ne uklapa veliki TV u sobu, a drugo osljepit ću s vremenom
« Zadnja izmjena: Prosinac 23, 2013, 12:04:23 od Iceman »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Televizori
« Odgovori #2 u: Prosinac 23, 2013, 12:02:55 »
Prvi mi je premali, želim barem 90+cm, a drugi, ne znam ja, to je ono što sam rekao, ne kužim se u TV-e, ne pratim ih, i specifikacije mi ništa ne znače - ima sve što mi treba, a to je da je TV, FullHD i radi  cer1njo

Bitno mi je da ima dobru sliku, a to nemam pojma koji ima koji ne. AKo mi garantiraš da ovaj ima, ja sretan, možda ga i uzmem :D

EDIT:
Sad vidio, i taj drugi je 82cm, to mi malo  jaad

EDIT 2:
Zpravo serem, možda i nije, pogledat ću ga, imat ću na umu  thumbs1
« Zadnja izmjena: Prosinac 23, 2013, 12:06:38 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Televizori
« Odgovori #3 u: Prosinac 23, 2013, 12:06:07 »
Neću ti ništa garantirati jer se ni ja ne kužim. Po mojem mišljenju bilo bi dobro da odeš u ovako specijalizirane centre za tehniku (TV) i na licu mjesta vidiš što ti odgovara i odmah porazgovaraš sa trgovcem što je najbolje uzeti za te novce

Offline kengas

Odg: Televizori
« Odgovori #4 u: Prosinac 23, 2013, 14:39:19 »
Uzmi taj 40R470 Sony, kosta kao 32W650
32W650 Sony ima mal' input lag, ni 40R470 ne zaostaje puno.
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline DogZy

Odg: Televizori
« Odgovori #5 u: Prosinac 23, 2013, 14:46:33 »
Sony Bravia or death ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Televizori
« Odgovori #6 u: Prosinac 23, 2013, 15:19:23 »
Šta?  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline kengas

Odg: Televizori
« Odgovori #7 u: Prosinac 23, 2013, 16:58:45 »
 thumbs1
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline versus

Odg: Televizori
« Odgovori #8 u: Prosinac 23, 2013, 18:26:42 »
kod Sonyja sve odlično osim mijenjanja kanala
Bravia (neznam broj) se premišlja dobrih 4-5 sekundi. Izgleda malo, al je iritantno.

Netko je spomenuo Panasonic.
Po mojem iskustvu, Panasonic - ne.

Ja sam svoj Panasonic (plazmu) hvalio do pred neko vrijeme. Izvanredan TV, nikad ništa. No, čim je prošlo 2 godine (garancija) , crkla neka ploča, 850kn troška, guglao malo, poznat problem (svugdje u svijetu).

Šimi, imaš ili u Emmezeti ili u Technomarketu (Westgate) milion televizora izloženih, odeš pa pogledaš na licu mjesta.

Offline Wulf

Odg: Televizori
« Odgovori #9 u: Prosinac 23, 2013, 19:24:58 »
ak ćeš bit u westgateu nakon Božića dojdi do Zare pa odemo na kafu... Ja bum zaštitario tamo :P

Offline manjamax

Odg: Televizori
« Odgovori #10 u: Prosinac 23, 2013, 19:33:28 »
LG je,po meni,najbolji od 42" ili ti 106 cm,Plazma s 2 HDMI-a.Drži dulje od 2 godine.  shyCH
« Zadnja izmjena: Prosinac 23, 2013, 21:43:38 od manjamax »
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline kengas

Odg: Televizori
« Odgovori #11 u: Prosinac 23, 2013, 20:12:57 »
46 =117 cm
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline manjamax

Odg: Televizori
« Odgovori #12 u: Prosinac 23, 2013, 21:43:17 »
Ispravak:LG od 42",a ne od 46".
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Televizori
« Odgovori #13 u: Prosinac 24, 2013, 12:56:57 »




Ovaj:
Cijene za Sony televizor KDL-40R470AB, 40", LCD/LED

U Svijetu Medija za 2900kn, ja zadovoljan  sm1jeh
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Televizori
« Odgovori #14 u: Prosinac 24, 2013, 12:59:02 »
 ave1 ave1 Lijepo bome  hugCH