Autor Tema: Televizori  (Posjeta: 58562 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Televizori
« Odgovori #75 u: Svibanj 04, 2015, 21:33:54 »
Jako puno ljudi znam koji kažu nikad više Samsunga. I sam sam među njima. Kako se ond ai dalje tako prodaju? Fakin marketing  kava1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Televizori
« Odgovori #76 u: Svibanj 04, 2015, 21:35:36 »
Ali sa Panasonicom nemožeš fulat nikako. Ja da uzimam, nebi ni sekunde razmišljao.

NOT

Kupio Panasonic plazmu kad sam uzimao plejku. Nisam pretjerano birao, tražio sam samo da je kvalitetan i pouzdan, srednju klasu.
Crko je nakon 3 godine i nešto, par mjeseci nakon što je istekla garancija.

Offline CROKiXi

Odg: Televizori
« Odgovori #77 u: Svibanj 04, 2015, 21:50:52 »
Koliko vidim sve je to relativno.
Nekome malo nakon garancije krepa Samsung, nekome Panasonic, nekome Sony, a nekome  Vivax radi 7 godina bez greške  kava1
Ispada da se  ispod 3000 kn  ne isplati ništa kupiti, a TV-a ima s tom nižom cijenom ima, samo je pitanje koje su nijanse razlike među njima..
Ako gledamo tako onda bolje da nakon isteka garancije crkne ovaj za 2400kn, nego onaj za više od 3000kn  ;D
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Televizori
« Odgovori #78 u: Svibanj 04, 2015, 21:56:27 »
To ti je tako, nitko to neće priznati ali najkvalitetniji će ti biti oni no name odn ono što se smatra smećem. Već sma puno puta rekao o tome, neda mi se sad ponavljati ali današnji svijet funkcinoira tako. Vjerovao ti meni ili ne. A i osobno smo imali milion primjera. Quadro radi godinama, Samsung krepa odmah nakon garancije. Candy perilica krepa kroz par godina, Gorenje nikakvih problema.

Ako želiš da dugo radi, uzmi tako nešto Vivax, Quadro, kajgod. Ako želiš ipak fičre, dizajn i ostalo, uzmi neki brend no računaj da su ogromne šanse da će ti krepati brzo po isteku garancije.

Inače, vezano za temu, pogledaj tko daje najviše garancije u autima danas - Koreanci, po kojima su svi pljuvali prije ne tako puno godina, mnogi još pljuju  kava1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Televizori
« Odgovori #79 u: Svibanj 04, 2015, 22:04:18 »
samo garancija

tim se vodim zadnjih par godina. Tipkam ovo sa DELL laptopa, ne zato jer je to Dell, nego jer su mi dali 5 godina garancije. Najboljoj prijateljici, kad smo birali TV, odabrao sam Grundig jer je davao 5 godina garancije.

danas je sve zakurac, samo garancija mi daje neku....neku.....a garanciju jebote. Jebemti siromaštvo jezika  ;D

Offline manjamax

Odg: Televizori
« Odgovori #80 u: Svibanj 04, 2015, 22:21:33 »
NOT

Kupio Panasonic plazmu kad sam uzimao plejku. Nisam pretjerano birao, tražio sam samo da je kvalitetan i pouzdan, srednju klasu.
Crko je nakon 3 godine i nešto, par mjeseci nakon što je istekla garancija.
Smeće od televizora.
LG je odličan. Imam 2 plazme, jedna crkla poslije 8 godina, i popravilo se. Sada radi i igram PS3 na njoj. A druga isto LG-eva radi besprijekorno.
Panasonic je najgori TV koji sam ikada imao. Ograničavajuće datoteke koje mogu na njega (Ako nije u HD-u, možeš se slikat), loša slika, ušteda energije (ugasi TV sam od sebe, a isključili smo tu postavku.)
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline versus

Odg: Televizori
« Odgovori #81 u: Svibanj 04, 2015, 22:26:12 »
ne slažem se, Panasonic meni nije bio smeće
on je besprijekorno radio, svakodnevno, te 3 godine i nešto, slika odlična, sve štima
ali kad ti crkne odmah nakon isteka garancije, zakurac im i slika i postavke i sve

Offline manjamax

Odg: Televizori
« Odgovori #82 u: Svibanj 04, 2015, 23:02:23 »
A valjda svatko ima svoja iskustva. Meni je LG marka odlična. Poslije 7 godina nešto jeftino otišlo, 1000 kn popravak i radi. A ova sad je stara 3 godine, kao nova.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Televizori
« Odgovori #83 u: Svibanj 05, 2015, 23:18:59 »
Meni LG monitor krepao odmah po isteku gare. Acer pak radi već 2 godina nakon. Eto, budi pametan  kava1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline radici

Odg: Televizori
« Odgovori #84 u: Svibanj 05, 2015, 23:23:34 »
ma,vozi po onoj,što manje para i veća garancija,ostalo zanemari,uzmi ,2,3 u obzir i vagaj,nemreš fulat thumbs1

Offline Wulf

Odg: Televizori
« Odgovori #85 u: Svibanj 05, 2015, 23:34:37 »
Tek sad skužio da imam i ja svjedočanstvo  cer1njo
Kupio Philipsov monitor 19" sa 18 i prvom plaćom. Sad imam 26. Još uvijek radi  kuul
Mislio sam da je par puta krepao, ali to su bili kablovi ;D

Offline Thergothon

Odg: Televizori
« Odgovori #86 u: Svibanj 05, 2015, 23:35:58 »
Pravilo je da nema pravila.

Offline Boss302

Odg: Televizori
« Odgovori #87 u: Svibanj 06, 2015, 00:22:19 »
Imam Samsung monitor 22" vec 7 godina i jos radi...telku Samsung 32",stara 4 godine i jos radi
Tako da cer1njo cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Televizori
« Odgovori #88 u: Svibanj 08, 2015, 21:24:29 »
Ja imam samsunga i odličan mi je. Nisam puno morao ni riktati po opcijama. Malo sam smanjio blacklight i brigtness digao s 45 na 47 i slika mi je vrhunska za gaming. Jedino kad opet bum uzimao TV idem na 100 + cm :)
« Zadnja izmjena: Svibanj 08, 2015, 21:29:34 od Praetorian »

Offline manjamax

Odg: Televizori
« Odgovori #89 u: Svibanj 08, 2015, 22:11:16 »
Imam LG monitor 19'' od 2007.  cer1njo Samo adapter promijenio prije 2 godine.  cer1njo
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna