Virtual Racing > Racing filozofija

Koju kameru preferirate u racing igrama?

(1/17) > >>

Thergothon:
Izjasnite se u komentarima i pokušajte biti iskreni, barem zbog sebe i vlastite savjesti. Uvijek su svi hardkoraši, a dok im se zaključa online kamera kukaju  ;D
Ova anketa bi trebala biti interni indikator istinitosti Codemastersove teorije o zloglasnih 5% Navali narode!

Punisher:
COCKpit prevladava kod mene, ne znam, nekako mi je najveći gušt naučit vozit auto u toj kameri, najviše se ufuram u vožnju a pošto je mala preglednost zna nekad i pasivno povećati težinu igre što je definitivno + uz današnji AI. ^^

speedy56:
Kokpit, uvijek, kaj god igram.

Jednostavno mi bez njega nije to to.

DogZy:
Ther, doveo si me u dilemu.

Podijeljen sam između bumpera i cockpita.
Kad sam igrao online, ili ćeram rekorde - moj je izbor bio bumper, imao sam osjećaj da sam brži, preglednije je).
Kad sam vozio offline, preferirao sam cockpit kameru - uživancije radi, a ponekad sam izgasio i HUD, ako sam baš bio u elementu.

S pogleda Codemastersovih 5%, okinuo bih u anketu brzopotezno cockpit, ali jbg, većinu vremena sam provodio online.
 hmm

Da igram na PC-u, što i namjeravam, bez dileme bih kliknuo na cockpit.

Thergothon:
Nebitno, tko sam ja da sudim?  ;D
Glasaj za onu s kojom najviše voziš ili s kojom ti je veći gušt.
Dal je netko tko vozi s npr. hood kamerom (a puno je brži od ovog koji vozi s cockpit kamerom i brije si na strašni hardkor) manje vrijedan vozač? Ne  kadt1kažem

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju