Autor Tema: Kingdom Come: Deliverance  (Posjeta: 16557 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline the_prodigy

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #15 u: Veljača 02, 2018, 00:37:11 »
Francuski definitivno  thumbs1
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #16 u: Veljača 02, 2018, 23:33:40 »
Francuski definitivno  thumbs1

 thumbs1

 Totalno ide uz taje seting!

Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #17 u: Veljača 05, 2018, 09:50:29 »
Preview uz spoilere, iako već viđeno u trailerima i znamo šta će biti ipak upozorenje!
Na trenutke izgleda kao neki AAA naslov dok onda opet padne na indie AA...
Pokolj sela i pojava vojnika na brdu izgleda vrhunski...

KINGDOM COME: DELIVERANCE 🎮 Preview 3: MASSAKER und FLUCHT! - YouTube


____________________

Kingdom Come: Deliverance - Before You Buy!

Kingdom Come: Deliverance - Before You Buy! - YouTube


____________________

Kako se čitaju knjige

Na ovoj stranici ima video o alkemiji!  ave1
A i dobar članak za pričitat...

____________________

Ako svijet bude dobro realiziran neće me sekirat lošije facijalne animacije... Jer kao šta sam gore napisao ovaj preview napda na selo na trenutke izgleda vrhunski, a na trenutke se vidi da nema AAA studio budžeta!
Sve drugo djeluje odlično zamišljeno pogotovo armor sustav baziran na layerima! Onih par videa gdje pokazuju tri ili četiri načina za riješit određenu situaciju daju samo bolji dojam. Iako mislim da stealth animacije tj ponašanje prije samog početka animacije treba biti ispeglano i nadam se da je... Isto developer i dalje tvrdi da se igra može preći bez da ubijemo ikoga osim naravno par ključnih likova
A kao šta sam probao u onoj nekoj beti kretanje lika i same animacije kod kretanja su odlične i imaju težinu. Opet i za borbru kažu da je drastično promjenjena od te dvije godine stare bete...

Likovi u igri:
*koliko sam skužio korišten je motion capture, ali facijalne animacije su rađene posebno...

Kingdom Come: Deliverance Video Update #17: Cast & Cutscenes - YouTube


Tom Mckay - glumac po kojem je napravljen model Henrya; veliki prigovori studiju su da lik izgleda "obično", a ne poput nekog Geraltra ili slično na šta je i Warhorse studio ciljo...

____________________

Vidjet ćemo za tjedan dana no mislim da kupujem!
« Zadnja izmjena: Veljača 05, 2018, 11:10:06 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #18 u: Veljača 06, 2018, 15:46:53 »
 fpalm1

Video game designer Daniel Vávra is called racist by an SJW for not putting black people in a videogame about medieval Czech kingdom. Explains that this is because there were none.


Offline blowfish

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #19 u: Veljača 06, 2018, 15:50:11 »
 cer1njo Dok si ljudi zabriju da su u pravu, pa moraju forsirat do kraja.

Ja bum uzel ovo negdje krajem mjeseca, sam još ne znam dal za PC ili PS4. Vjerojatno PC zbog cijene.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #20 u: Veljača 06, 2018, 15:57:50 »
PS4 Pro gameplay; nema popinga kao kod nedavnih PC preview videa gdje je tip igrao na nižim detaljima i čini se da se dobro vrti...
Ali rekli su da će X1X i PC biti grafički kvalitetnije!

Samo neznam zašto uvije na jubitou završe videi tipova koji igraju kao ja kada sam imo 3 godine...

Kingdom Come: Deliverance | Exclusive CZ Gameplay on PS4 Pro | PlayStation Nation 2017 - YouTube


Inače, ova mapa i njen art je nešto najljepše u ovakvim igrama!
« Zadnja izmjena: Veljača 06, 2018, 16:03:44 od doktor1 »

Offline Thergothon

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #21 u: Veljača 06, 2018, 20:01:08 »
fpalm1

Video game designer Daniel Vávra is called racist by an SJW for not putting black people in a videogame about medieval Czech kingdom. Explains that this is because there were none.



Ove debile ne treba komentirati, ali i Vávra je konjina kaj se uopće upušta u takve rasprave i odgovara na svaki komentar.

Pratim razvoj od samog početka i planiram uzeti, ali tek na nekom popustu.

Offline blowfish

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #22 u: Veljača 07, 2018, 08:16:09 »
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #23 u: Veljača 07, 2018, 08:42:07 »
Ma to je kamera! Nema to veze sa bojama ingame!

Jučerašnji Q&A sa redita:

Can you use weapons from horseback?
Absolutely, including your bow as well

Hi all! I wanted to ask if the whole map will be available from the start, or will it be unlockable, or somehow divided into parts?
The whole map will be there, but most of it will be filled in with clouds, so you won't be able to see places until you explore them

Is the combat AI the same that it was in the beta or have you guys tweaked it at all for full release?
The combat AI has come a very long way since the beta. More fluid, better animations, better sound, etc

How much playtime can we expect? And will there be DLC’s or new features in the future?
Around 50. A thorough play-through can be 100+. We will continue to support our game after release

Will there be an alternative of making money to the usual business in RPG's, which is looting everything that has slight value and selling it?
There will be jobs (certain quests) where you can earn money, along with playing the dice mini-game and a few others too

Tell us: what makes your game special? What makes it different compared to other games in the same genre, what aspect of your game do you enjoy the most?
At your disposal is a diverse world full of endless options: use your reputation and charisma to investigate crimes and influence the inhabitants of the region to guide you on your quests. Overcome obstacles in multiple ways, either with diplomatic skills or with brute force. Use various weapons, craft supplies, take part in historical battles, participate in castle sieges or master sword-fighting. The path that awaits you is full of tough decisions, dirty quests, unexpected storyline twists, bloody conflicts and much more!

Can you speak to the relative difficulty of the game?
Difficult but easier than Darksouls

How does reading work when you're illiterate? Is it just an opinion modifier and players will still be able to read the text in books?
At first, when you try to read, the letters will be scrambled and it will be difficult to understand. The more books you read, the easier this will become!

Is there a cold/warmth system in the game?
Our game takes place in the Summetime, so it won't be cold. However, there will be rain and this will affect certain things in the game

What is the level cap of Henry?
20

Does the game have different difficulty settings?
No, if you want your life to be easier then you better train your character well.

Will the game have jousting tournaments in it?
There will be tournament arenas

Whats the performance like on PS4 PRO?
1080p, 30 FPS

Whats the performance like on PS4
990p and 30fps

Will Nvidia SLI be supported
Yes

Do the PC recommended system requirements, (Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz, AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz / Nvidia GPU GeForce GTX 1060, AMD GPU Radeon RX 580) mean 1080p at 60fps high settings?

Offline Cole™

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #24 u: Veljača 12, 2018, 19:56:58 »
Kingdom Come: Deliverance - In Nomine Patris (EU) - YouTube

Brutalno mi vuče na prve Thief igre...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #25 u: Veljača 12, 2018, 20:50:28 »
 sm1jeh


Offline the_prodigy

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #26 u: Veljača 12, 2018, 21:20:09 »
Roknuo si ju a, ajde bas me zanima
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #27 u: Veljača 12, 2018, 21:29:44 »
Šuma u igri  hmm ave1




Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #28 u: Veljača 13, 2018, 16:59:08 »
Zasada sa nekim stvarim ačak i pozitivno iznenađen!  thumbs1
Više dojmova večeras...

Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #29 u: Veljača 13, 2018, 18:59:23 »
4 sata u igri, niti jedan crash niti jedan bug...
Jedan video fantastičen atmosfere. Samo mi nije dobro snimilo zvuk jer je ton glasa skoro nepostojeć; tamo se Henry zadere na tipa hey i ovaj počne bježat, ali se uopće ne čuje!

Kingdom Come: Deliverance - YouTube


Ultra sa shadows na high kao i shader quality, opcije koje su najviše gladne! LOD tj daljina iscrtavanja objekata iznad ultra postavki, (može se podesit u advanced options)





Prvo šta mi je leglo je odlično kretanje lika te kako je izveden šprint, (igram sa gamepadom). Već sam govorio nakon probane bete, lik ima težinu, tijelo te imamo osjećaj da kontroliramo lika, a ne lebdeće ruke!
Nadalje tu su animacije - sve šta uzimamo ima animaciju kao i otvaranje vrata. Mnogo, nogo sitnih detalja!

Tada dolazim do cutscene u kojem se susrećemo sa ocem i osto sam izenanđen kako je dobar voice acting i ponašanje likova tj sama animacija jer sam očekivao puno goru situaciju! Isto se nastavlja sa svim glavnim likovima; sasvim dobar voice acting kao i sami modeli. Sporedni likovi su malo meh napravljeni no reko bi da je tako u svakoj igri. Pogotovo kada neka žena kao kip sjedi na klupici i bleji ko tele u šarena vrata. Sreća pa nisu svi NPCi kao ćorave kokoši!

Imao sam dvije borbe sa nekim jazavcima po putu - borba je puno bolja nego u beti i jednog tipa sam osakatio sa tri zamaha mačem - napad prema glavi koji blokira, udarac nogom u trbuh te sljedi slash po desnoj strani uz momentalni stab na ljevu stranu i lego je ko pokošen...
Nešto drugačije od buton mashinga i ja sam za!

Nisam daleko doguro, ali ja sam ugodno iznenađen jer nisam očekivao neku 4/5 igru i neke stvari su me jako ugodno iznenadile!
Ali definitivno igra nije za svakoga...
Međutim izgled igre, fantastični zvukovi i lijepa glazba su veliki plus ovim gore pozitivnim stvarima koje sam spomenuo