Autor Tema: Kingdom Come: Deliverance  (Posjeta: 16545 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #30 u: Veljača 15, 2018, 23:20:13 »
Dvoumim se dali da sačekam patch za deset dana ili da nastavim igrat... iako do sata nisam imao niti jedan bug...
Igra je jako imerzivna i stvarno je super igrati sa likom koji je nitko i ništa za razliku od klasičnih RPGa...
Razvoj lika je isto odlično napravlje - što više borbe to učimo skilove i poteze, što više korištenja luk i streijela to smo bolji u tom segmentu itd... Nema skill treea gdje dižemo statse po želji...

Svijet je odličan i stvarno je gušt doći na ulaz pred jedan poveći dvorac...



Neznam koliko je u to doba bilo stanovnika u takvim utvradam ali kao da fali koji komad više NPCa... Te zanimljivo, neznam zašto nisu stavili djecu...

Ali ono šta me najviše iznenadilo su likovi i voice acting! Isto tasko i Henry, djelovo je totalno generički lik no kada igramo sa njime ispada totalno simpa!
Ova scena dole je sa voice actingom i atmosferom u rangu Witchera 3!



Definitivno jako ugodno iznenađenje kojem je još falio koji mjesec peglanja da bude stvarno AA igra u AAA društvu!
No i ovako ima 76 ocjenu na metacriticu šta je vrlo dobro; bila bi i veća da nema jedne negativne recenzije od 40/100!

Vidjet ću još dali ću čekat patch ili pomalo igrat...

Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #31 u: Veljača 16, 2018, 12:05:01 »
Morao sam ići u lov...
E sada i u Originsu je lov zabavan samo šta tamo imamo orla koji sve skenira i šume nisu guste...
Evo gdje moram lovit zečeve:



I onda još treba biti tiho i šuljat se a bow nema crosshair...  kava1

Ko vidi zeca na ovoj slici  ;D



Totalni simulator života u medieval vrijeme...  cer1njo
Možeš igrat i snimat dokumentarac...
Mislio sam da imam bug jer mi se neka osoba nije pojavila za quest, ali stvar je šta nisam dobro slušo i onda napravio po svome...
« Zadnja izmjena: Veljača 16, 2018, 12:07:34 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #32 u: Veljača 17, 2018, 13:03:45 »
Citat:
Scenarij za Kingdom Come: Deliverance. Po ovome se vidi uložen trud u priču i dijaloge :)

  ave1 ave1 ave1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #33 u: Veljača 17, 2018, 13:49:28 »
Vidi se koliko je truda uloženo! Šteta šta nijedan moćan izdvač nije ovo uzeo! Jer tada nebi bilo bugova i ostalih sitnih stvari, (npr kada jašemo u grupi na konjima putanje NPCa su pod kutevima ne fluidne; doduše to sam vidio i u Originsu no ovdje me baš bode u oči)...
E  sada, igra dobiva prosječno 8/10 ocjene u recenzijama pa se samo može zamislit šta bi to bilo da su imali deset puta veći budžet! Naravno govorimo da igra zadrži sve svoje karakteristike a ne da bude poglupljena!
Ja nisam doživio niti jedan bug u 15 sati igranja. One neke animacije i gličevi viđeni u preview videima su popravljeni a pod time mislim na dolazak sa leđa u hvatanje NPCa bilo za ubit ga ili onesvjestit...
Henry je baš fantastičan lik; toliko nezanimljivo je izgledo u trailerima, ali kada se igra sa njime baš djeluje kao neka siromašna dobrica čemu doprinosi i voice acting...
A tako i igram; pošteni simpatični Henry...

Ali svijet je tako dobro napravljen...



Nakon podužeg traženja nekog lika u šumi dolazim u Uzhitz gdje su nekog tipa pribili na zid i izvadili mu organe...

Dozanjem da bi mi lokalni svećenik mogao nešto više reći ali je tvrdoglav i jednostavno ne želi reći ništa... Nalazim se navečer sa svećenikom u krčmi te imam izbor da se napijemo ili da odem.. Naravno odabirem prvu opciju i nakon lude noći, tučnjave, sexa, (da i svećenik), buđenja među ovcama i slično ujutro kada se budimo pijani dobivam njegovo povjerenje. No problem je šta mu je jako slabo da nemože niti odradit misu pa me moli da ja to odradim umjesto njega te da će mi ako uspijem reći informacije koje tražim...
E sada, tokom pijanke on mi je pričao o nekom propovjedniku iz Praga i imao je dosta moćan nastup kod demonstriranja njegove vizije... Ja ga tada baš nisam slušo...
Došavši u crkvu, on me predstavlja kao tipa koji je u Pragu slušo tog svećenika i tada moram kroz opcije baciti propovjedu koju je on meni rekao noć prije dok smo lokali...
Naravno, nisam uspio te mi je reko da se gubim ća... Tako da moram rješenje naći negdje drugdje...

Pijani odlazak na misu:


Tek sam nakon 15 sati u Uzhitzu naučio čitat a od oružja još nosim sjekiru...

Moj siramošni dobrica Henry:
« Zadnja izmjena: Veljača 17, 2018, 13:51:51 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #34 u: Veljača 17, 2018, 14:04:20 »
 cer1njo cer1njo

Kingdom Come Deliverance Finally a Proper RPG! Rant! - YouTube

Offline Cole™

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #35 u: Veljača 17, 2018, 16:30:21 »
Neke stvari u igri su identičan Oblivion!  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #36 u: Veljača 17, 2018, 18:13:07 »

Offline the_prodigy

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #37 u: Veljača 17, 2018, 18:26:00 »
Kako mali igra, nema nekih naglih pokreta, sve lijepo fluidno, ko na prezentacijama  cer1njo  thumbs1
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #38 u: Veljača 17, 2018, 18:33:15 »
Medieval simulacija  ;D
Treba i znat igrat igru koja brije na realnost...  cer1njo

Doduše ne hodam uvijek... Ali kada dolazim na novo mjesto, još kada izgleda ovako dobro...

Ništa od čekanja zakrpe, radnja me toliko zanima da sam odjebo čekanje... Ako ne naletim na neki bug...
Sporedni questovi su odlični; makar oje sam imao do sada, a malo sam ih imao  ;D
____________________

Interijeri su odlični, (koliko sam vidio samo na PCu - klik)



Također svaki zid ili prepreka koja je naputu se može preskočit - ovako:
Kingdom Come: Deliverance - YouTube


Mapa je isto super; osim šta mi je art fantastičan svi gradovi ili bitna mjesta se mogu ful zumirat te opet imaju svoj specifičan dizajn  thumbs1
Kingdom Come: Deliverance - YouTube


Kao šta sam već reko, da je ovo neka megakompanija podržala sa mislionima ovo bi bilo čudo!
Ali eto, igra se je već prodala u 500 000 primjeraka jučer je još bila prva na steamu!


navijam da prodaju šta više jer će nastavak biti još bolji! A i zato jer su napokon išli napraviti nešto šta nije mainstream i jebeno riskirali!

Ljudi mnoge stvari prozivaju bugovima a jednostavno neznaju da i trgovci idu spavat, da te konjica neće čekat dok dva tjedna šetaš mapom itd...
« Zadnja izmjena: Veljača 17, 2018, 18:53:25 od doktor1 »

Offline c0bra123

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #39 u: Veljača 17, 2018, 20:10:28 »
Ceka se popust, puno mi dat 450kn za igru opcenito.

Vrlo zvuci to sve. :D

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Praetorian

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #40 u: Veljača 17, 2018, 20:19:05 »
Nego se to men cini il sve djeluije pusto, kao da nema ljudi ?

Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #41 u: Veljača 17, 2018, 20:34:20 »
Malo je pusto... Npr u ovom samostanu sa videa nije, u utvrdama tj dvorcima nije... Selima nebi falio koji čovjek više, ali svaka kuća ima svog stanara...


Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #42 u: Veljača 21, 2018, 21:31:21 »
Iako igra izgleda odlično ovo je vjerovatno najveći downgrade ikad...  kava1

Sve slike sa sa istih lokacija...




Offline Cole™

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #43 u: Veljača 21, 2018, 21:40:17 »
Brijem da im je išla igra u 15 FPS-a tada.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #44 u: Veljača 21, 2018, 21:42:26 »
Ja sam maxo betu i radila je na cca 25-30 FPSa, ali uz abnormalan stuttering... Vjerujem da se je moglo to bolje odradit...
Ali opet kažem, i ovako izgleda odlično!