Autor Tema: V8 Supercars  (Posjeta: 25543 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: V8 Supercars
« Odgovori #45 u: Listopad 19, 2014, 13:19:53 »
Ko voli racing, tome nije problem naći vremena za pogledati utrku. Nisam ni ja baš imal vremena, 6 dana u tjednu na poslu, pa sam kroz tih tjedan dana uspel odgledati i ne žalim ni sekunde kad je vjerojatno najbolja utrka koju sam imal priliku gledati u životu.

Offline DogZy

Odg: V8 Supercars
« Odgovori #46 u: Listopad 19, 2014, 13:43:04 »
Čitao sam po drugim forumima da je utrka stvarno bila neponovljiva, dobila je sve moguće epitete.
Budem ju pohranio u arhivu i pogledao kad mognem. Imam želje, ali ne i vremena :P
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline speedy56

Odg: V8 Supercars
« Odgovori #47 u: Listopad 29, 2014, 22:45:51 »
Gdje vi gledate utrke?
Online (može link?  shy1) ili skidate?
Tnx  sm1jeh

Offline DogZy

Odg: V8 Supercars
« Odgovori #48 u: Listopad 29, 2014, 23:00:21 »
Imas na racingvolt youtube kanalu V8SC.
Ali da, i skidam...   ...rekorde, jel. cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline speedy56

Odg: V8 Supercars
« Odgovori #49 u: Listopad 30, 2014, 06:13:43 »
Tnx, bacim pogled kasnije

Offline ManTheRamparts

Odg: V8 Supercars
« Odgovori #50 u: Listopad 30, 2014, 15:42:45 »
http://motorsport.servebeer.com:17992/index.tmpl

Trenutno u fazi gledanja Gold Coasta. thumbs1

Offline speedy56

Odg: V8 Supercars
« Odgovori #51 u: Listopad 30, 2014, 17:44:11 »
http://motorsport.servebeer.com:17992/index.tmpl

Trenutno u fazi gledanja Gold Coasta. thumbs1

uuuuu, to je to, vidim ima svega, zima neće biti dosadna  kuul

Offline DogZy

Odg: V8 Supercars
« Odgovori #52 u: Listopad 30, 2014, 21:15:07 »
Ovaj vikend se častim sa 6h Bathursta, konačno našao vremena.

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: V8 Supercars
« Odgovori #53 u: Listopad 30, 2014, 21:16:01 »
Samo probaj čim manje spoilati si. thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: V8 Supercars
« Odgovori #54 u: Studeni 02, 2014, 21:14:04 »
Još samo Phillip Island ovaj i Sydney drugi mjesec do kraja sezone.

Surfers Paradise - odlične obadve utrke.

Offline DogZy

Odg: V8 Supercars
« Odgovori #55 u: Studeni 02, 2014, 21:26:46 »
Pogledao Bathurst do negdje 60.-og kruga, nastavljam vjerojatno večeras nakon F1. Što sam gledao, bilo je dobro, nadam se da će biti još bolje do kraja.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: V8 Supercars
« Odgovori #56 u: Studeni 02, 2014, 21:31:33 »
Kak vam se da gledati F1 još uvek? To je odavno otišlo kvragu.

Offline speedy56

Odg: V8 Supercars
« Odgovori #57 u: Studeni 03, 2014, 11:06:50 »
Kak vam se da gledati F1 još uvek? To je odavno otišlo kvragu.
Najviše još zbog Alonsa i još par ljudi, ovo ostalo sve tak...

Utrke su još ok, ali čovječe kolko tamo stvari treba popraviti to nije normalno

Offline DogZy

Odg: V8 Supercars
« Odgovori #58 u: Studeni 03, 2014, 12:51:56 »
Da napišem odmah, nakon F1 sam mislio hoću li ili neću gledati još 4h Bathursta, ali bilo bi mi previše.

A F1 pratim zbog tehnologije oko nje najviše. Prije sam bio više samo pratio utrke i ništa drugo me nije zanimalo, no kako sazrijevam, mijenjaju mi se pogledi i afiniteti. Tako da iako znaju utrke biti loše kao i cjelokupna situacija (zbog vodstva), uvijek ima stvari koje će mene zainteresirati.

To vrijedi i za svako drugo natjecanje. Sad kad razmislim, ne znam puno o V8SC... shy1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: V8 Supercars
« Odgovori #59 u: Studeni 17, 2014, 13:24:19 »
Odličan vikend za Volvo, prve 2 utrke katastrofalne za Van Gisbergena - u prvoj je vozil ko najveći početnik (još i gaf u kvalifikacijama), debil čak. U 3. kolko-tolko popravil situaciju. Whincup zasluženo osigural naslov prvaka. Zadnja runda - Sydney.

I da - GT je popil kajlu samo takvu. cer1njo

V8 Supercars Phillip Island 2014 Race 3 Finish