Autor Tema: Pomoć u vezi kupnje PS3-a  (Posjeta: 8871 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Pomoć u vezi kupnje PS3-a
« Odgovori #15 u: Svibanj 08, 2014, 20:32:54 »
manjamax budeš pao na dupe kad vidiš kak gta v izgleda, ja nisam mogao vjerovat kad sam vidio. Nije sad grafika tipa Metro, ali ta veličina mape i živi svijet. Rockstar zna posao. Nadam se da ćeš što prije uzet ps3. I idi na slim, nemoj riskirat s fatom.

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk
« Zadnja izmjena: Svibanj 08, 2014, 20:34:49 od Praetorian »

Offline manjamax

Odg: Pomoć u vezi kupnje PS3-a
« Odgovori #16 u: Svibanj 08, 2014, 23:17:38 »
A meni će svaka igra na PS3-u izgledati, onako, Next-Gen, zato što sve igre na PC-u moram na Low igrati. Jedva čekam da počem igrati, pretpostavljam, odmah dan nakon završetka škole kupim, da mogu igrati.
I, naravno, Slim verzija.
A kasnije kupim i RDR, iako sam ga prešao (imao sam PS3, ali imam i starijeg brata, tako da znate što se dogodilo). Ma jedva čekam. :)
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline manjamax

Odg: Pomoć u vezi kupnje PS3-a
« Odgovori #17 u: Lipanj 09, 2014, 19:28:43 »
Čini se da ću morati uzeti FAT verziju, nažalost, jer me brat zajebao. Uzeo je mobitel koji sam trebao prodati. A ništa, imao sam već FAT verziju, pa se nikada nije kvarila. Probati ću naći neku s najviše Gb, ali mislim da će mi 120 Gb biti dovoljno.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline hendrix

Odg: Pomoć u vezi kupnje PS3-a
« Odgovori #18 u: Prosinac 26, 2015, 13:45:30 »
Ne znam di pitat pa cu pitat ovdje.

Trebala bi mi pomoc. Dopazi mi necak iz Chilea (9 god) i zelio bi Playstation. I uzet cemo mu PS3 pa me zanima hoce ga moc uzet tamo i igrat normalno, prvo sam pitao za struju kakvu imaju i imaju isto kao i mi 220v.

Jel ima kakvih region lock ili tako nesto zbog cega mu nece radit mozda? Molim vas pomozite :)
Ferrari''Company that produces dreams''