Autor Tema: Novosti  (Posjeta: 37868 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speedy56

Odg: Novosti
« Odgovori #75 u: Siječanj 05, 2016, 09:09:06 »
Fakat je nevjerojatan  ave1
Sainz je drugi dan zaredom imao probleme, ovaj put je zbog problema s elektronikom motora (stao je) izgubio nekih 12-13min. Dobro je, ako Sainz ne može (a može ako lavić izdrži do kraja) onda mi je drago da Loeb pokazuje ovakav ritam.

Offline CROKiXi

Odg: Novosti
« Odgovori #76 u: Siječanj 06, 2016, 10:59:01 »
I SS3 je osvojio.
Ako ga posluži auto i malo sreća mislim da imamo izglednog pobjednika. :)

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline speedy56

Odg: Novosti
« Odgovori #77 u: Siječanj 06, 2016, 13:50:47 »
Danas je prva maratonska etapa, prosj. nadm. vis 3500m, Al Attiyah je između redaka govorio da bi danas trebao napasti i da je ovo ključ ostatka Dakra.
Treba vidjeti kako će se snalaziti po dinama u pustinji (a i navigaciji s Elenom, ipak im je ovo prvi put), ovo dosad mu je bio domaći, wrc teritorij (o čemu svjedoči i dobra dosadašnja forma Hirvonena), ali kako god ovo završi, dao mi je dovoljnu potvrdu da se radi o najvećem živućem vozaču danas  ave1 šofe1

Offline DlxWrecker

Odg: Novosti
« Odgovori #78 u: Siječanj 06, 2016, 15:13:31 »
ima neki stream di se moze ovo pogledati?

Offline speedy56

Odg: Novosti
« Odgovori #79 u: Siječanj 06, 2016, 15:33:04 »
ima neki stream di se moze ovo pogledati?

Ne, barem kolko je meni poznato, možda neka lokalna televizija ima ekipu pa imaju live ubacivanje na startu/početku etapa. U pravilu se prate Eurosportovi polusatni sažetci kasno navečer istog dana, ili ujutro dan nakon etape.
Ako loviš britanski Eurosport imaš komentare Carlton Kirbya, meni je on jako dobar, komentira i biciklizam pa sam se već naviknul na njega, ali je teško ugurati sažetke 4 klase, par znamenitosti mjesta kroz koje prolaze i reklama u pola sata pa na kraju to baš i ne ispadne odlično :/

Možeš pratiti stanje na službenom live timingu (ako imaš sreće da ti se stranica svako malo ne smrzne ili ti ne pokazuje motore kad ti odabereš automobile) ARGENTINA BOLIVIA DAKAR 2016

Offline ManTheRamparts


Offline speedy56

Odg: Novosti
« Odgovori #81 u: Siječanj 16, 2016, 17:31:50 »

Kao što i slika govori, Peterhansel je uzeo 12. pobjedu, odn. trebao bi uzeti 12. pobjedu ako od Minijevog protesta neće biti ništa (naime, Peterhansel je tankao gorivo tamo gdje nije trebao i nije dobio kaznu, Mini se žalio).
Drugi je Al-Attiyah, a treći de Villiers koji je fakat dobro vozio. Hirvonnen je na prvom Dakaru završio četvrti, sljedeći Peugeot je sedmi (Despres), a Loeb je deveti. Sainz je (nakon kaj je konačno vodio s lijepih 7minute nakon svih problema koje je imao) odustao zbog problema s mjenjačem. Moram reći da mi je baš žao  jaad bio je najbolji Peugeot ako se mene pita, ali ne ide ga zadnjih godina na Dakaru nikako.
One Al-Attiyahove izjave prije početka da Peugeot još nije u potpunosti spreman su imale dobre temelje, Peterhansel je bio jedini koji nije imao nikakve mehaničke kvarove, ostala trojica su imala i gubila sate na nekim etapama.

Motore je uzeo Toby Price, njegova prva pobjeda, ujedno i prva za Australca. Marcos Patronelli je pobjedio u quadovima, a Gerard de Rooy u klasi kamiona

Offline CROKiXi

Odg: Novosti
« Odgovori #82 u: Siječanj 16, 2016, 19:16:17 »
Nije mi baš drago za Peterhansela jer znam da mu nije ovo prva pobjeda koji nije "čista"  hmm
Dražen Ćurić, Hrvat koji je nekoliko puta nastupio na Dakar Rallyu na jednom susjednom forumu je cijelo vrijeme komentirao rally po etapama.
DRAZEN CURIC DAKAR - Page 66 - Auto sport Srbija - Rally - Kruzne trke - Brdske trke
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline speedy56

Odg: Novosti
« Odgovori #83 u: Siječanj 16, 2016, 20:14:00 »
Nije mi baš drago za Peterhansela jer znam da mu nije ovo prva pobjeda koji nije "čista"  hmm
Dražen Ćurić, Hrvat koji je nekoliko puta nastupio na Dakar Rallyu na jednom susjednom forumu je cijelo vrijeme komentirao rally po etapama.
DRAZEN CURIC DAKAR - Page 66 - Auto sport Srbija - Rally - Kruzne trke - Brdske trke

odlično tekstovi!  thumbs1 pročitao sam 2 posta već sam dobio dosta info, šteta kaj nisi prije postao, baš bi bilo zanimljivo pratiti uz komentare nekoga tko ima ranijih iskustva s face-of-the-place

Offline speedy56

Odg: Novosti
« Odgovori #84 u: Siječanj 28, 2016, 09:08:29 »
BMW-ova livreja povodom 100. rođendana

Neće niti trebati paliti svjetla po noći  :P

Offline DogZy

Odg: Novosti
« Odgovori #85 u: Siječanj 31, 2016, 20:59:40 »


Kakav finiš nakon 24h! ave1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Novosti
« Odgovori #86 u: Siječanj 31, 2016, 21:39:37 »
 ave1

A daj...
Hoću highlightse pogledat, pa mi linkajte ako imate volje potražit.
I hoću taj video tog finiša; brutala!!!
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline speedy56

Odg: Novosti
« Odgovori #87 u: Veljača 01, 2016, 11:07:36 »
Evo kolega video Mattzel89 on Twitter: "Video of the two #Corvette's going at it in the final laps #Rolex24 @CorvetteRacing https://t.co/jnWhS7c14L"
Na mobu ssm pa jos nemam nista bolje

Edit:
Evo zadnjih 12min
! No longer available
« Zadnja izmjena: Veljača 01, 2016, 18:58:26 od speedy56 »

Offline speedy56

Odg: Novosti
« Odgovori #88 u: Veljača 04, 2016, 17:41:23 »
Da ne editiram po drugi put prošli post,
ovdje će biti stream 12h Bathursta
2016 Bathurst 12 Hour - LIVE! #B12Hr - YouTube

Offline Wulf

Odg: Novosti
« Odgovori #89 u: Veljača 04, 2016, 18:34:03 »
To sad u Subotu?

Sent from the den