Autor Tema: Novosti  (Posjeta: 37714 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Iceman

Odg: Novosti
« Odgovori #15 u: Listopad 26, 2014, 11:24:01 »
Prije će u WRC nego NASCAR

Offline Wulf

Odg: Novosti
« Odgovori #16 u: Listopad 28, 2014, 10:37:50 »
Stavit ću ovdje jer mi nema smisla negdje drugdje stavljati... A i fotke su samo u pitanju...
Naime, Ferrari ima na piku LMP1, ali smo vidjeli nešto slično, ali sa LaFerrariem u igri. Ovo su sad novi renderi lmp1 bolida.
Moram priznati da mi se jako sviđa i da mi je čak ljepši












Offline DogZy

Odg: Novosti
« Odgovori #17 u: Studeni 12, 2014, 19:13:45 »
Kad bi tako bilo...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Novosti
« Odgovori #18 u: Prosinac 14, 2014, 08:59:46 »
Prati neko Race of champions?  šofe1

Kristensen dere sve živo  kuul


Race of Champions: Tom Kristensen, Petter Solberg win Nations Cup - Other news - AUTOSPORT.com

The Nordic team of Tom Kristensen and Petter Solberg won the Race of Champions Nations Cup in Barbados, defeating the British entry in the final.

The battle came down to a deciding race in the best-of-three final using Ariel Atoms around a special two-lane configuration of the Bushy Park circuit, with Kristensen leading home David Coulthard by almost three seconds. Coulthard was in the hunt until the final corner, when he ran wide into the gravel, handing Kristensen a clear run to the chequered flag.

Kristensen had earlier won the opening heat of the final, beating Susie Wolff with both driving the Audi R8 LMS. Coulthard then levelled the tie by beating World Rallycross champion Solberg in a race using the Volkswagen Polo RX by over two seconds, setting up his head-to-head with Kristensen. The Nordic team reached the final by defeating French pairing Romain Grosjean and Esteban Ocon in the previous round.

Nema mu kraja ave1 ave1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline speedy56

Odg: Novosti
« Odgovori #19 u: Prosinac 14, 2014, 12:49:02 »
A Lopez objasnio  cer1njo
Jose Maria "Pechito" Lopez Rolls Stadium Super Truck Race Of Champions Barbados 2014 - YouTube

Grosjean ga je odlično zadržao (na videu)

Zanima me dali ja slagal takve face i u Wecu


Danas ja glavna stvar u 17h po našem, na uk Motorstv ima prijenos

Offline speedy56

Odg: Novosti
« Odgovori #20 u: Prosinac 14, 2014, 20:50:01 »
Coluthard dobio na kraju  šofe1

Zaslužio je, jedino ga je Kristensen jučer 1 dobio, ostalo je pobijedio sve

U finalu je dobio malog Wehrleina (Dtm fura)

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti
« Odgovori #21 u: Prosinac 18, 2014, 19:45:49 »
Flying Lizard od iduće sezone prelazi na Mclaren.  hug1

Dok su bili na Porscheu su mi bili uber, Audi im nikak nije stajal nakon toga. Mclaren u drugu ruku - bomba.

Flying Lizard Motorsports: TUDOR United Sportscar Championship Racing Team

Offline DogZy

Odg: Novosti
« Odgovori #22 u: Prosinac 18, 2014, 20:11:25 »
Sjećam se tog Flying Lizarda iz Forze 4, kad si ti radio slike s njim, ili su bile forumske utrke pa sam zapamtio zeleni 997 mk1. Siguran sam da će 650S biti dobar.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Novosti
« Odgovori #23 u: Prosinac 18, 2014, 21:17:54 »
Sjećam se tog Flying Lizarda iz Forze 4, kad si ti radio slike s njim, ili su bile forumske utrke pa sam zapamtio zeleni 997 mk1. Siguran sam da će 650S biti dobar.

 ;D

FM4 CSR Online: Thergothon (Flying Lizard) VS. ManTheRamparts (Team Falken) - YouTube

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti
« Odgovori #24 u: Prosinac 24, 2014, 15:03:30 »
Spyker je đenja.

Offline DogZy

Odg: Novosti
« Odgovori #25 u: Prosinac 24, 2014, 15:24:09 »
Nije da sad nesto posebno zalim. Puno je ruku kroz njega proslo, a Saab ga je unistio.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline CROKiXi

Odg: Novosti
« Odgovori #26 u: Siječanj 02, 2015, 23:25:14 »
Još 2 dana  kuul
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline speedy56

Odg: Novosti
« Odgovori #27 u: Siječanj 03, 2015, 20:28:26 »
Za koga?
Ja po starome - vamos Carlos  šofe1 , ako on ranije završi kao lani onda bih htio da Peterhansel dobi
čudna situacija za mene, svi moji igrači u kolima koja ne volim (Sainz u Peugeotu, Alonso u Hondi, Loeb u Citroenu...  cer1njo)

-------------------

Schumiju je danas rođendan, 46.

Mogu si mislit kroz šta su ti ljudi prošli zadnjih godinu dana, od samog incidenta do onih tikvana kaj se oblače u svečenike, kradu podatke...

Offline speedy56

Odg: Novosti
« Odgovori #28 u: Siječanj 09, 2015, 11:07:51 »
Sainz out  :(


Kolko sam skužio iz španjolskoih twitova, ovaj kamen ih je izbacio

Offline CROKiXi

Odg: Novosti
« Odgovori #29 u: Siječanj 09, 2015, 11:20:15 »
Problem je bio kaj su imali kalavariju na 4. etapi s nekim kvarom i došli su u cilj u 3h ujutro i odmah bez spavanja su krenuli na 5. etapu.
Ipak je on već u godinama i mislim da njegovo tijelo teže podnosi napore pod tim uvjetima.
Mislim da Peterhansel još ima velike šanse za postolje jer među prvih 10 nisu velike razlike, cca. u 30 minuta su.Neki kvar ili malo jače zakapanje u pjesak i opet su svi u minuti .
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1