Virtual Racing > Multiplayer

Dobra dusa

(1/2) > >>

ZliBurek:
Evo, ako ima neka dobra dusa da se javi da bi ovako u slobodno vrijeme vozila rFactor i takmicila se iz zabave nek se javi, prioritet su hillclimb utrke!
Mogla bi se cak i pokrenut neka mala liga cisto iz zajebancije.
Sutra cu objavit TS server pa ako oce ko proc nek dodje ;)

the_prodigy:
Ja nisam dugo vozio rf1, pozdravio sam se s njim odkad je izasao rf2, uz njega vozim Asseto Corsu, GSC i RBR tu i tamo.
Ali nisam bas primjetio neku aktivnost ovdje na forumu vezanu za neke lige, takmicenja i slicno na PC-u. Nas par usporedjujemo vremena na Assetto Corsi, ovi drugi su na konzolama, Gran turismo / Forza.

Thergothon:
Bez brige, vozi se sve bitno kod mene (najviše trenutno RBR) - jedino je AC i pCars na čekanju do daljnjeg tj. dok ne nabavim bolji PC.
Za MP sranja nisam zainteresiran jer su ljudi neozbiljni i svaki pokušaj neke organizacije je neuspješno prošao i nema šanse da ikad više nešto na ovom forumu (ili bilo kojem domaćem) organiziram  kava1

DogZy:
(N)ikad ne reci (n)ikad ;D kadt1kažem

Btw, ne vozim trenutno ista.

igzyy:
StvArno ne kužim,  ja sam imao čak malu gtr2 ligu ljudi su se prijavljivali a nisu dolazili a ovdje pak ima brdo satro racera.

Evo kod nas je F1 aktualna,  ozbiljni smo godinama, zašto Nebi došao i vozio?



Evo jedan kod nas je novak,  vozio je sve osim f1 i momak je uporan i nagadjamo da će sredinom sezone biti konkurencija.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju