Autor Tema: Dobra dusa  (Posjeta: 4857 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ZliBurek

Dobra dusa
« u: Travanj 01, 2014, 23:36:27 »
Evo, ako ima neka dobra dusa da se javi da bi ovako u slobodno vrijeme vozila rFactor i takmicila se iz zabave nek se javi, prioritet su hillclimb utrke!
Mogla bi se cak i pokrenut neka mala liga cisto iz zajebancije.
Sutra cu objavit TS server pa ako oce ko proc nek dodje ;)

Offline the_prodigy

Odg: Dobra dusa
« Odgovori #1 u: Travanj 01, 2014, 23:45:01 »
Ja nisam dugo vozio rf1, pozdravio sam se s njim odkad je izasao rf2, uz njega vozim Asseto Corsu, GSC i RBR tu i tamo.
Ali nisam bas primjetio neku aktivnost ovdje na forumu vezanu za neke lige, takmicenja i slicno na PC-u. Nas par usporedjujemo vremena na Assetto Corsi, ovi drugi su na konzolama, Gran turismo / Forza.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Thergothon

Odg: Dobra dusa
« Odgovori #2 u: Travanj 01, 2014, 23:56:44 »
Bez brige, vozi se sve bitno kod mene (najviše trenutno RBR) - jedino je AC i pCars na čekanju do daljnjeg tj. dok ne nabavim bolji PC.
Za MP sranja nisam zainteresiran jer su ljudi neozbiljni i svaki pokušaj neke organizacije je neuspješno prošao i nema šanse da ikad više nešto na ovom forumu (ili bilo kojem domaćem) organiziram  kava1

Offline DogZy

Odg: Dobra dusa
« Odgovori #3 u: Travanj 02, 2014, 08:18:48 »
(N)ikad ne reci (n)ikad ;D kadt1kažem

Btw, ne vozim trenutno ista.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline igzyy

Odg: Dobra dusa
« Odgovori #4 u: Travanj 02, 2014, 13:14:04 »
StvArno ne kužim,  ja sam imao čak malu gtr2 ligu ljudi su se prijavljivali a nisu dolazili a ovdje pak ima brdo satro racera.

Evo kod nas je F1 aktualna,  ozbiljni smo godinama, zašto Nebi došao i vozio?



Evo jedan kod nas je novak,  vozio je sve osim f1 i momak je uporan i nagadjamo da će sredinom sezone biti konkurencija.


Offline ManTheRamparts

Odg: Dobra dusa
« Odgovori #5 u: Travanj 02, 2014, 13:50:39 »
Pri meni se Forza redovito vrti, tu je glavni problem da su ljudi neozbiljni i svaki pokušaj organizacije nečega je osuđen na propast (bilo na konzolama, bilo na PC-u). Svi 100% dolaze, a dok je okupljanje iskrsnulo je ovo, iskrsnulo je ono, neki pak drže organizatore za budale i vele da nemru dojti, a u vreme dok bi se trebalo voziti su na forumu itd. Čast iznimkama normalno.

GTR2 i rFactor su prave stvari, ali meni idu na uha van i nemrem više videti onaj odvratni gmotor 2 s obzirom da sam ih vozil godinama svakodnevno. Na PC-u bi jedino vozil AC i rfactor 2, ali PC mi je preslabi za njih.

Offline igzyy

Odg: Dobra dusa
« Odgovori #6 u: Travanj 02, 2014, 18:34:29 »
DA!


baš to...


a gle, je da engine je loš i dosadan a šta kad nema niš a ekipa koju imaš te jednostavno neda na miru, moraš vozit...  moraš vozit  thumbs1

kužiš..


bilo bi dobro kad bi i ti navratio