Gran Turismo > Nissan GT Academy 2014

Nissan GT Academy 2014 - opće rasprave

(1/9) > >>

Thergothon:

Introduction - GT Academy - gran-turismo.com

Počela je šesta sezona GT Academy natjecanja, a online kvalifikacije traju od 21.04. do 16.06.
Više ne dolazi kao zasebna aplikacija, nego je potrebno posjedovati GT6 kroz čiji izbornik se pristupa natjecanju.
Hrvatska i dalje nije službeno podržana zemlja, što znači da bez obzira na ostvareno vrijeme ne možemo ući u daljnji krug natjecanja.




U ovoj temi raspravljajte o svemu vezanom uz ovogodišnju GT akademiju.

Dooms_Day_Racer:
je počeo je i prva utrka je potpuno sranje, daju ti Nissan Leaf G na Brands hatch-u (onaj kraći polumjesec) i onda te stave na comfort hard gume dakle grip 0 bodova, postigo sam vrijeme sa 10 stotinki (0.010) zaostatka za zlatom i nakon jedno 50-ak pokušaja sam ih stero tam gdi sunce ne sja, GT6 je potpuno sjeban što se tiće kontrole auta osim ako imaš sprts soft gume ili bolje

ManTheRamparts:
Ja sam sad nakon 3-4 kruga odvozil 1.05.075. cer1njo

Thergothon:
Nije nikakva novost da je simulacija guma u GT-u daleko od savršenog, ali budimo realni - Leaf, vražji LEAF je u pitanju  cer1njo
Pa sve iznad comfort hard je pretjerivanje i ne zahtijeva ni mrvicu skilla na takvom autu. Ipak se radi o kompetitivnom natjecanju, a na takvim underpowered autima o konačnom rezultatu odlučuje samo idealna putanja, koja je opet povezana s kontrolom na lošijim gumama.

ManTheRamparts:
Još sam malo odvozil kad sam prvo zabil TC isključiti i krug mi je sad nekaj sitno ispod 1:04.500. Razlika s TC i bez skoro da ne postoji jer se auto vozi sam od sebe. cer1njo

BTW - ne znam kak neko more ozbiljnije igrati GT na dual shock, mene ruke počnu boleti jako brzo kolko je neudoban.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju