Autor Tema: GRID Autosport  (Posjeta: 23998 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: GRID Autosport
« Odgovori #45 u: Lipanj 26, 2014, 22:02:51 »
flešbak  kava1

Offline Iceman

Odg: GRID Autosport
« Odgovori #46 u: Srpanj 01, 2014, 19:44:35 »
A što reći?

J....... pas mater krkanima u Codemastersu koji su se sjetili staviti 16 Pastora Maldonada u igru. AI mi uletava na moju trkaću liniju redovito 200-300 metara prije zavoja. Kada se uspijem naći usporedno s njim pred zavojem (a da me ipak nije uspio 200-300 metara prije trknuti/izgurati/j..... u šupak), onda me redovito trkne u zavoju. A jel moram spomenuti one morone iz Ravenwest-a koji se ponašaju kao da su bogovi na stazi? Jel moram spomenuti da ako oni voze BMW i ja vozim BMW, da njihov BMW ipak brže ubrzava na izlasku iz zavoja? Jel moram spomenuti da ako kreten McKein iz Ravenwest-a pogriješi i izleti van staze i onda se ja nađem usporedno s njim, da će me on lupiti pod svaku cijenu ?
A da ne spominjem onda debilizam od penalty-ja, koji me redovito usporava ak malo sjećem zavoj.
Jbt kao da sam otišao online i igram sa moronima. Ne znam kad me zadnji puta igra tako uspijela razjebat.

Al inače igra je sasvim OK.....

Offline Luckyluke

Odg: GRID Autosport
« Odgovori #47 u: Srpanj 02, 2014, 01:16:25 »
Dobra je igra, za nekakvih 80/100 maksimalno po meni. Sviđa mi se open wheel kak su napravili, odmah mi je proletila misao kako će sljedeća Codemastersova F1 izgledat. Zbilja sam iznenađen grafikom, sve se ljepo vrti na Ultra, a izgleda čisto, bez nekakvih filtera... Usporedivši je sa prošlim GRID-om ovo izgleda duplo bolje. Još vidim ima i HD teksture za skinut. Stvar koja me živcira i skroz mi je neshvatljiva... zašto neke staze moram voziti 2 x za redom ? Dođe neka staza koju preko k*rca odvozim, i onda ju moram proć još jednom. Totalno nelogično, u čemu je štos ?

Offline Cole™

Odg: GRID Autosport
« Odgovori #48 u: Srpanj 02, 2014, 09:59:30 »
Glupa odluka developera. Vec sam vidio par puta takovu odluku...


Sent from my iPhone using Tapatalk
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: GRID Autosport
« Odgovori #49 u: Srpanj 02, 2014, 10:56:01 »
Tijekom touring prvenstva je to normalno, samo u drugoj utrci nastupa obrnuti redoslijed.

Nakon 2 dana me totalno prošla volja za igrom. Nije problem u igri niti Codemastersu nego u meni. Pekla me prije dosta savjest jer sam jako brzo odustao od prvog GRID-a, misleći da sam u ono vrijeme si previše zabrijavao na HC pristup, volane, postolja i heel and toe dok mi se noge ne ukoče  cer1njo

Ipak nije u tome problem jer klasične arkade me mogu jako dobro zabaviti čak i dugoročno. Najviše me muči što igra (općenito njihove igre) površinski daje dojam ozbiljnog racinga. Od treninga, kvala, stvarnih staza i općenito racing atmosfere i podsvjesno zaboravim o kakvoj je igri riječ. No nakon starta se samo gorčina u ustima skuplja i glavni problem mi je taj vozni model, makar sam svjestan da je tako oduvijek u njihovim igrama i da rade dobar posao u onome na što su se fokusirali. Jednostavno se ne mogu prisliliti na daljnje igranje, al ajd, barem za split-screen bude poslužilo tu i tamo.

Offline Praetorian

Odg: GRID Autosport
« Odgovori #50 u: Srpanj 02, 2014, 19:34:56 »
ja nisam ni probavo igru, a i uz gt6 nema ni smisla

Offline manjamax

Odg: GRID Autosport
« Odgovori #51 u: Srpanj 02, 2014, 21:27:25 »
ja nisam ni probavo igru, a i uz gt6 nema ni smisla
+1
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Cole™

Odg: GRID Autosport
« Odgovori #52 u: Srpanj 02, 2014, 22:53:12 »
Shvacate koliko besmisleno zvucite?


Sent from my iPhone using Tapatalk
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: GRID Autosport
« Odgovori #53 u: Srpanj 03, 2014, 01:58:07 »


 cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Luckyluke

Odg: GRID Autosport
« Odgovori #54 u: Srpanj 03, 2014, 06:09:04 »
Apples to oranges, kako bi to Američani rekli... Dobra je igra, baš kako sam pretpostavljao, za popunit ove ljetne dane će fino poslužit. Ne treba očekivat čuda, niti uspoređivat sa GT i Forzom, ali definitivno valja probat.

Offline Thergothon

Odg: GRID Autosport
« Odgovori #55 u: Rujan 22, 2014, 16:02:51 »
Vani je Touring Legends DLC, nudi 5 novih auta, 2 staze, nova prvenstva i achievemente.

Touring Legends // GRID Autosport



Volvo 850 Estate Touring Car
Alfa Romeo 155 Touring Car
Audi A4 Quattro Touring Car
BMW E30 Touring Car
Ford Sierra RS500 Cosworth Touring Car



Silverstone (Six Configurations)
Donington Park (Four Configurations)



Offline Cole™

Odg: GRID Autosport
« Odgovori #56 u: Rujan 22, 2014, 17:38:55 »
Dokle si dogurao u igri?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: GRID Autosport
« Odgovori #57 u: Rujan 22, 2014, 19:34:40 »
Svega par sati me igra držala, ne igram više.

Tu i tam s Rampartsom pokrenem u split-screenu.

Offline Montoya

Odg: GRID Autosport
« Odgovori #58 u: Listopad 17, 2014, 17:52:01 »
Igral neko vrijeme dok sam imal PS3, vozni model je "tak", natjecanja su previše dosadna u smislu ponavljanja staza i jednog te istog.
Grafički lijepo izgleda, ima malo tog TOCA štiha i pozitivno/negativnu stvar - season pass izgleda dosta dobar.
Nisam ga imal, no znam kaj donosi, malo iznad je Touring Legends, a vidim da uskoro izlazi i Drag mod.
Prije njih je još izašel Sprint pack.

Ak dobro funkcionira s volanom, da se onda tu potrošiti vremena uz MP i custom kupove, a svakako je pohvalan i split screen, koji je danas sve više zapostavljen, nažalost i s razlogom.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: GRID Autosport
« Odgovori #59 u: Listopad 17, 2014, 19:02:27 »
Ja nemogu podnjet da vozim utrku nakon utrke, a obje iste, makar bilo 2 kruga, jednostavno mi je to preretardirano.
Još one tri runde drifta što zna biti na ispadanje je okej koncept, ali ovo je valjda najgora odluka deva ikad...

  fpalm1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB