Autor Tema: Pro Evolution Soccer 2014  (Posjeta: 9730 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline CROKiXi

Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #30 u: Rujan 21, 2013, 11:45:17 »
Uzmite našu repku  fpalm1 Mađžkajić, Plikoso, Suira  cer1njo
Nije mi jasno. Manđo je u Bayernu, a tu stave Madžkajić...pa hebem ti licence..
Dobro to se lagano sredi uz patch, ali opet..
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Praetorian

Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #31 u: Rujan 21, 2013, 11:57:14 »
za ovo s našom repkom je kriv Šuker, pohlepan je...

Offline CROKiXi

Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #32 u: Rujan 21, 2013, 11:58:26 »
Znam, s Fifom je ista situacija..
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Kole

Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #33 u: Rujan 21, 2013, 13:41:12 »
Stigao mi orginal. Počinje rokanje  thumbs1

Offline the_prodigy

Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #34 u: Rujan 22, 2013, 01:11:17 »
Izbacili su neke stvari iz Master lige zbog koje mi je ista bila zanimljiva, nema više Pes pointsa, kupovanje osobnih trenera, opreme i sličnih stvari, nisam vidio nijednu cut scenu prije derbi utakmice ili razgovor kapetana sa managerom. Šteta. Dolazi mi samo utakmica za utakmicom i to je to, nema ništa zanimljivog za raditi između tekmi..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ares

Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #35 u: Listopad 23, 2013, 00:34:01 »
Napokon nabavio igru za Xbox i počeo igrati, pa da napišem neki svoj dojam o igri. Pa kome nije mrsko nek baci oko na tekst  kava1

Krenuo sam odma sa MLom, nikakve mečeve, a ni treninge nisam prije toga radio. Doduše igrao sam na demu par utakmica, nije mi se dalo kroz sve to ponovo prolaziti pa sam se odlučio da u hodu pohvatam mehaniku. Prva stvar koja se primjeti u MLgi je da je ona maksimalno pojednostavljena, transfere je mnogo lakše obaviti, nema nikakvih cut scena, nema kalendara, utakmice se igraju jedna za drugom kao na pokretnoj traci, nema prestavljanja novog igrača pred novinarima... 50% stvari su izbaciili iz MLa. U neku ruku to je i dobro, u PES 2013 mi je bilo to sve zanimljivo prvu sezonu, eventualno dvije sezone, ali kad odigraš 4,5,6... sezona počne da smara. Ovo malo utakmica što sam odigrao nisam imao ni jednu povredu igrača, vjerovatno su i to sveli na minimum.

Ono što je interesantno za ML je da kad dodje dan isplate(na kraju ljetnog prelaznog roka) mozeš otiči u minus, koliki minus može biti ne znam. Ali ja sam bio u minusu 3mil i to sam nadoknadio kroz naredne 3 utakmice. To govorim jer u 2013ci ako odeš u minus igra ti automatski briše igrače iz rostera da bi kompenzirala taj minus. Dobar novitet je da možeš mjenjati timove u MLu i da možeš voditi reprezentaciju, kako to izgleda ne znam, još nisam došao do toga, ali djeluje zanimljivo.

Licence mi nikada nisu predstavljale problem u PESu. Nakon izlaska igre u roku od mjesec dana izlazi patch koji sve to popravlja. Krenuo sam ML da igram sa Juventusom, na svu sreću njihov stadion je licenciran, a većinu gostujućih utakmica sam igrao na Konami stadionu. Svakako da bi bilo bolje da ima više stadiona, ali meni dovoljno što ima Juventusov :P

Grafika, kao i uvjek u PESu je fantastična. Fejlali su sa odredjenim dijelom igrača što se tiče njihovog izgleda, ali ostatak je odlično napravljen. Animacije u igri nikad bolje. Gameplay mehanika, kretanje lopte i igrača takodjer nikad bolje. Aliii Konami je odradio Mission Impossible-Još gori golman od predhodnika!!  fpalm1 Nekad odlično brani, a nekad se ni ne pomjeri. Ono što je odlično kod golmana je da prati igru maksimalno i svaki put kad treba istrcati da pokupi loptu to i uradi, ostalo sve paff. Ima još mnogo noviteta unutar igre koje tek treba da otkrijem, način driblanja su dosta promjenili i teško se naviknuti. Nova mehanika izvodjenja prekida mi se ni malo ne svidja. Još me jedna stvar oduševila u igri, a to je izvodjenje auta. Ako je igrač blizu lopte prilikom auta igra se ne prekida nego igrač automatski ide po loptu i odma je baca u igru. ako je predaleko od lopte onda se pravi prekid.

Čitao sam mnogo da ljudi imaju problema sa padom frameova, ja to jedino primjetim u meniu, ali tokom igre nikada. Sve u svemu, najbolji PES od šestice, . Igra djeluje u nekim djelovima nedovršeno, vjerovatno je to rezultat novog enginea i ograničenosti konzola. Optimističan sam što se tiće sljedećih nastavaka, fox engine može puno da ponudi samo treba vremena da sve to dodje na svoje mjesto.  hug1


Offline hendrix

Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #36 u: Travanj 10, 2014, 13:09:20 »
Skinuo sam PES 2014 sa PS+ Storea,

e sad me zanima,pošto me živciraju oni glupi dresove i kdaijdvoij imena, vidim da je moguće skinuti option file i ubacit ga u igru da on popravi sve te nedostatke. Zanima me da li je netko imao iskustva s time, jel može šta zeznuti taj pothvat i da li mogu igrati online kad to naravim?

« Zadnja izmjena: Travanj 10, 2014, 13:12:41 od hendrix »
Ferrari''Company that produces dreams''