Autor Tema: FIA World Endurance Championship  (Posjeta: 66896 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: FIA World Endurance Championship
« Odgovori #30 u: Travanj 20, 2014, 22:11:15 »
Uu svidja mi se reklama!

Lijep osvrt, eto, ja sam cijeli vikend out tako da mi je ovo bilo super za procitat.

Drago mi je da je Audi u komi, mora biti malo promjene ipak. Ali napisao si da su bili sudari zbog kojih su bili van utrke, tako da ih ne treba otpisati. A ako se ne varam, Porsche je bio najbrzi na testiranjima, dakle Spa im vise odgovara nego Audiju.

Go Webber! kuul
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline speedy56

Odg: FIA World Endurance Championship
« Odgovori #31 u: Ožujak 28, 2015, 20:28:35 »
Mali update s novim pilama
Audi (digli su se u 4MJ klasu)



Toyota (ostaju u 6MJ)




Porsche u 3 livreje (crveni i crni su na Spa i Le Mansu)

Oni su u 8MJ klasi i lete na službenom dvodnevnom testiranju

Offline speedy56

Odg: FIA World Endurance Championship
« Odgovori #32 u: Travanj 12, 2015, 19:27:45 »
wooow!
Dogzy kupuj karte odma!  thumbs1

Najbolja utrka ove sezone, baš mi ja žal kaj nisam odgledal svih 6h  cry1


Audi #7 na kraju uzeo Na startu je stao, pao ful iza, radio najbrže krugove vratio se do vodećih, neko vrijeme bio bez telemetrije i zadnjih 20min dobio (glupu bezveznu) stop/go kaznu. Imao je i vrhunski dvoboj s Porscheom nekih 3-4h do kraja (to sam vidio, vjerojatno je još toga bilo). Porsche je heben s 8MJ, u Spa, Bahreinu, Le Mansu, Kini... mislim da će biti malo jači. Upotpune VAG 1-2  :)
Webberov Porsche je imao problema i odustao, šteta, Mark je ponovno dokazao da je vrhunski na Silverstoneu, vodio je dosta vremena

Najjača stvar od svega je kaj 3 potpuno različita prototipa nakon 6h vrhunskog, pravog utrkivanja završe unutar 20s i ovi hibridi su puno napredovali od prošle godine. Najbolje vrijeme utrke Audija je bilo nekih 1:40:8x, najbrži krug Hamiltona prošle godine 1:37:1...  kava1

Bird je dobio u P2, drago mi je zbog njega (njega znam  cer1njo), i Brunni počeo braniti naslov pobjedom u GTE Pro


Offline DogZy

Odg: FIA World Endurance Championship
« Odgovori #33 u: Travanj 12, 2015, 22:52:55 »
Dat cu sve od sebe da idem. kuul
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: FIA World Endurance Championship
« Odgovori #34 u: Travanj 13, 2015, 00:27:24 »
Af corse 458ice izgledaju ko skittles :/
Gledo ja povremeno i vidio dvoboj... iz zavoja u zavoj su se izmjenjivale pozicije.. super je bilo, bas je gust bio gledat.
Dempsey nesto stekao, ali zavrsio predzadnji. Porsche ogroman napredak s obzirom na proslu godinu i mislim da ce ova sezona biti zanimljiva jako..
Takodjer vremena zavrsetka odnosno gap... osto iznenaden kad sam vidio kolko je mali gap izmesu prva tri

Offline speedy56

Odg: FIA World Endurance Championship
« Odgovori #35 u: Travanj 13, 2015, 21:53:26 »
Evo ovaj Duvalov prolaz o kojem sam gore govorio, podsjetilo me na Hakkinena na Schumija u Spa  =D>
Nije bilo za poziciju, ali su oba vozila kao da je bilo

2015 WEC Round 1 - 6 hours of Silverstone [HD] - YouTube

Cijela utrka na videu. Da sam penzić ili da imam cijeli tjedan frei pogledao bi ovo u komadu  :)

I (jako) mali dio fighta između Fasslera i Janija

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>


I jedan zanimljiv friški tekst > WEC vs F1 - Formula 1, Sports Cars - Motor Sport Magazine
Baš bi htio vidjeti usporedbu LMP1 vs F1 na 6h. Mercedes je na testiranjima u jednom danu vrtio po 150 krugova, ovi u 6h 200, malo detuniranja motora, prčkanja po set upu i mislim da bi bilo zanimljivo (a i ne vjerujem da bi bila velika razlika.
Nego... Malo sam računao... Audi je odvezao 201 krug (1184km) + kvale i FP u subotu (mislim da je to sve na jednom PU).
U F1 imaju 4 PU na 20 (točnije 19 utrka), nek je utrka 305km (+/-) i to izađe 1486km + (najćešće, nekad se promijeni) kvale i FP3

Offline Wulf

Odg: FIA World Endurance Championship
« Odgovori #36 u: Travanj 13, 2015, 23:02:34 »
KAko Porsche bježi na ravnici e  ave1
ogromna razlika  s obzirom na prošlu godinu... Jedva čekam ostatak sezone

Offline Wulf

Odg: FIA World Endurance Championship
« Odgovori #37 u: Svibanj 02, 2015, 14:26:45 »
evo dečki ko opće pratit...
sad je formation lap  šofe1


Offline speedy56

Odg: FIA World Endurance Championship
« Odgovori #38 u: Svibanj 02, 2015, 16:38:52 »
Hartley može svim sucima u kontroli utrke ljubit noge da su mu za onu idiotariju dali samo 15s stop/go... komotno su mogli poklonit crnu zastavu  kava1
guess what - Webber opet imao problem s autom, taman kad je trebao uči ovi guraju prototip u garažu  cer1njo cry1
Zasad nije tolko zanimljivo kao Silverstone, ali se očekuje kiša oko zadnjeg sata (iako se na Spa nikad ne zna) pa bi to moglo popraviti situaciju, također, ako #7 Audi ulovi vodeči Porsche moglo bi biti zanimljivo

E: zaboravio sam... Wurz u Eau Rogue  ave1 ave1 ave1

Offline Iceman

Odg: FIA World Endurance Championship
« Odgovori #39 u: Svibanj 02, 2015, 16:42:46 »
speedy imaš kakav dobar stream?

Offline speedy56

Odg: FIA World Endurance Championship
« Odgovori #40 u: Svibanj 02, 2015, 16:45:17 »
Ovaj Wufov s official site-a, i ovaj MotorsTv-a, imam ga u rezervi jer mi je po ovakvom vremenu signal Motorstv-a lošiji s2k_skyline2's Channel - Streamup

Offline Iceman

Odg: FIA World Endurance Championship
« Odgovori #41 u: Svibanj 02, 2015, 16:53:57 »
Hvala!  thumbs1

Offline speedy56

Odg: FIA World Endurance Championship
« Odgovori #42 u: Svibanj 02, 2015, 18:26:31 »
Kakav posao radi Lotterer  ave1

Offline speedy56

Odg: FIA World Endurance Championship
« Odgovori #43 u: Svibanj 02, 2015, 20:07:12 »
Koja legenda...  cer1njo




I Hartleyeva glupost...


Edit: ovaj skoro zgazi 7 sudaca dobi 15s, AF Corseu guma padne u boksu i dobi 1min  fpalm1
« Zadnja izmjena: Svibanj 02, 2015, 20:28:06 od speedy56 »

Offline Nexus

Odg: FIA World Endurance Championship
« Odgovori #44 u: Svibanj 02, 2015, 20:38:47 »
Ni meni nije jasna tolika kazna...glupost.
Kako se ovaj Audi izvuče to je nevjerojatno.