Autor Tema: Call of Duty: Advanced Warfare  (Posjeta: 5857 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Call of Duty: Advanced Warfare
« u: Svibanj 02, 2014, 16:50:37 »
Official Call of Duty®: Advanced Warfare Reveal Trailer - YouTube

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovori #1 u: Svibanj 02, 2014, 17:16:43 »
Zadnji Cod kojeg sam preso bio je Cod Mw 2.
Preskacem i ovaj, izgubio sam interes za ovaj serijal. Svake godine stancat jedno te isto, jednostavno covijeku dopizdi to igrat.

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline Cole™

Odg: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovori #2 u: Svibanj 02, 2014, 17:21:14 »
Znači nisi igrao Black Ops, onaj prvi?
Šteta zaobić tu igru.

 hmm
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovori #3 u: Svibanj 02, 2014, 17:26:45 »
Odigrao sam i njega, dobar mi je bio. Sta je on izaso nakon mw2?
Ja mislio da je prije...

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline Wulf

Odg: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovori #4 u: Svibanj 02, 2014, 22:32:22 »
Cer1njo
Kae CoD? Male smo si Elysium?

Sent from the den


Offline Luckyluke

Odg: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovori #5 u: Studeni 02, 2014, 20:16:46 »
Haha, a jesu humoristični... Još jedan razlog da je ne nabavim.


Offline Zsadist

Odg: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovori #6 u: Studeni 03, 2014, 15:47:48 »
Pa i nije tolko loš kolko se očekivalo da bude...
CPU: Intel i5 4690k 3,50 GHz | MB: MSI Z97 Gaming 5 | GPU: ASUS ROG STRIX GTX 1070
| RAM: DDR3 16GB (4x4GB) HYPER X Savage, 2400Hz | SSD: Samgung 850 EVO 250 GB Kingston 120GB + WD Black 1TB+ WD 1TB | PSU: Corsair RM650W | Soundcard/Headphones:Asus Strix 7.1
| Monitors: Asus vg248 | OS: Windows 10pro x64
| Gamecontroler: T500RS +Loadcell ver.2 l Keyboard: Logitech 510s + Logitech G700s miš

Offline Cole™

Odg: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovori #7 u: Studeni 03, 2014, 21:11:57 »

Prešao sam igru i vjerovali ili ne trebalo mi je 7 sati i 12 minuta. Da da, ovo je vjerovatno i najduži Call of Duty na moju veliku sreću. Od promotivnog materijala si nisam ništa htio spojlat, tako da efekt iznenađenja je bio potpun. Prvo da nahvalim grafiku koja u gotovo maksimalnim detaljima radi u skoro stabilnih 60 FPS-a. Vidio sam sneak peek svih misija Killzone: Shadow Fall-a za PS4 i odigrao sam BF4 te moram priznat kako meni ova igra izgleda bolje. Nemojte se odmah uhvatit kamenja da bacate po meni, ali ovdje mi je level design prebrutalan, futurizam je pogođen na najjače. Plus ono što me najviše veseli je interakcija s okolišem te konstantno mjenjanje razina pomoću exo suita. Lokacije su prelijepe i što je najbitnije meni raznolike. Ima tu svega pa uz trajnost koja je pun pogodak, kampanja djeluje prebogato. Audio vizualna poslastica uz eksplozivnu kampanju, rijetko koga će ostaviti ravnodušnim. Najveća šteta je to što i COD i još par izravnih konkurenata ima već futurističke pokušaje, koji su prošli neslavno, no bila bi prava šteta zbog toga izbjegnut i ne isprobat ovaj naslov. Najimpresivnije od svega su mi animacije, koje neznam da li su CGI ili neka nova luda tehnologija motion capturinga ili šta već, ali animacija nikad u niti jednoj igri nije izgleda tako prokleto dobro. Nije ni čudo da igra zauzima gotovo 50GB. Grafika je dakle top notch i vrlo je bitno da se vrti vrlo glatko na mojoj kartici. Nažalost po one sa slabijim karticama, no već je bilo vrijeme da next gen dođe do izražaja.

Misije su prebrutalne i već dugo nisam uživao tako u nekom COD-u. Raznolike misije i lokacije uz exo skelet, odnosno odjelo je pravo osvježenje ne samo za serijal, već i za žanr. Mogučnosti koje imate i koje ovise o vrsti misije uz par exo poteza djeluju zabavno i vrlo atraktivno. Inače ne volim hi tech wallhack, no ovdje je baš nekako savršeno napravljen i samo potiče da se osjećate kao jebeni muškarac koji je OP za sve šljamove koje će te obuć u drvenu pidžamu. Sviđa mi se što se igra odmakla od standardnih animacija i što su čak i izbacili klasičan animacija melee kill. Isto tako nema više i "nevjerovatnih" obrata, koji još pale samo kod dijece. Sledgehammer Games točno zna što hoće te su napravili igru koja ne srlja. Tehnički savršena igra, nula zamjerke po tom pitanju. Niti jedan bug, sve ide glatko i vrlo stabilno. Napucavanje je odlično izvedeno i ono što me najviše raduje je količina metaka koje sada moraju neprijatelji popiti, jer ono prije je bilo presmješno. A čini mi se da je i hit detekcija dobila značajan napredak. U par navrata sam neprijatelja pokosio u nogu i ruku i primjetio sam prirodnu reakciju na to, a ne kao u svim dosadašnjim igrama u serijalu, gdje je bilo kakvo ranjavanje rezultiralo uvijek identičnom reakcijom gdje je protivnik stunan (ošamućen). Oružja, pametne neubojite i ubojite granate su apsolutni vrh. Daleko najimpresivniji arsenal dosada. Ima stvarno svačega, da se zadovolje svi ukusi. Likovi su mi prosječni, dosta ne upečatljivi što je šteta, budući da je priča dobra i da je ista u koheziji sa odličnim gameplayom, settingom, audiovizualnom prezentacijom. Kevin Spacey zato krade show i svaka njegova pojava u igri je 10/10. Savršenog su lika uzeli.

Od svega što mi se sviđa u igri, najslabiji dio mi je zadnja misija i polovica prije toga. Nezz, budući da je igra stvarno spektakl i da je jedna od jako rijetkih koje po njezinom završetku krećem igrat isponova. Velike pohvale za grafičke opcije u PC verziji i bit će brutalno ovo pokrenut na još jačoj konfiguraciji od ove moje, jer mi dosta tih stvari nisu na najvišoj postavci, a igra izgleda i tako nevjerovatno dobro. Na dežurne hejtere neću ni trošit vrijeme, meni je igra sijela kao budali šamar i trenutno ju smatram sigurno među samim vrhom FPS ponude. Naklon Sledgehammeru na ekspolozivnoj kampanji od sedam sati. A sada bi bilo lijepo da uđemo u DeLorean i vratimo se u WW2.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovori #8 u: Studeni 04, 2014, 21:21:06 »
Pretjeruju! Nesmije više ovo!
Vrijeme je za novi engine i napredne tehnikalije!! Ovo je više nedopustivo!

Igra izgleda ljepo, vjerovatno pređem SP kamapnju radi ovog SF štiha, ali engine je prastaro govno!!


Offline doktor1

Odg: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovori #9 u: Studeni 05, 2014, 09:51:47 »
Ako zanemarimo prastari engine, (i da igra na trenutak može izgledati NEVJEROVATNO loše; iako 90% vremena izgleda jako dobro) kampanja mi je odlična! Najbolja koju je ponudio jedan COD naslov. Ovaj tjedan sam igrao Ghosts da mogu malo usporedit i mogu reći da je ono teško sranje naspram ovoga, (u pogledu kampanje).

Pohvalno je šta na apsolutno maksimalnim postavkama u HD rezoluciji radi na 60 FPSa uz pokoji pad na 50! A uz to igra zbilja izgleda jako ljepo te je motion blur i DOF efekt odlično iskorišten da imamo prezentaciju kao da gledamo Bayov film...
Sve inagme slike, ne cut scene




Offline Cole™

Odg: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovori #10 u: Studeni 05, 2014, 23:08:22 »
Prešao kampanju?
Čujem okolo da ju dosta hvališ, meni je definitivno najbolja COD kampanja i među dražim FPS-ovima zadnjih godina.
Futurizam je odlično pogođen i nemogu nać jednu stvar koja me baš smetala.
Makar mi je i Ghost jako dobar. No ja sam military bitch.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovori #11 u: Studeni 06, 2014, 00:12:01 »
Ja upravo prešao..

JE-BE-NO  ave1

Ali kratko.. da je još sat-dva više bila bi top.
Grafički odlično izgleda, predobro u nekim dijelovima, one CGI animacije su isto odlične, u nekim trenucima lica izgleda skroz realno, odlično su to napravili. Nisam igrao Ghosts, ali ovo mi je veliki napredak u grafici naspram zadnjeg CoDa kojeg sam igrao, mislim da je bio Black Ops 2.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovori #12 u: Studeni 06, 2014, 06:41:19 »
Bas mi je drago da se i vama svidja.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovori #13 u: Studeni 06, 2014, 08:15:20 »
Još pet chaptera mi je ostalo... Vjerovatno večeras...
Prvi COD kojeg igram na Veteran... Taman...



Ma dužina igre mi se čini taman... Ima svega...
A zvukovi su fantastični!

Offline Zsadist

Odg: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovori #14 u: Studeni 06, 2014, 11:39:26 »
Slažem se Cole sa tvojom recenzijom..igra izgleda odlicno,jedina zamjerka mi je u MP..ja sam naučen igrat slušalicama i na zvuk pokreta protivnika.Tu je exo prebučan i gotovo je nemoguće čut odakle protivnik dolazi.Za neke modove je nebitno ali recimo za search and destroy totalno s.......
CPU: Intel i5 4690k 3,50 GHz | MB: MSI Z97 Gaming 5 | GPU: ASUS ROG STRIX GTX 1070
| RAM: DDR3 16GB (4x4GB) HYPER X Savage, 2400Hz | SSD: Samgung 850 EVO 250 GB Kingston 120GB + WD Black 1TB+ WD 1TB | PSU: Corsair RM650W | Soundcard/Headphones:Asus Strix 7.1
| Monitors: Asus vg248 | OS: Windows 10pro x64
| Gamecontroler: T500RS +Loadcell ver.2 l Keyboard: Logitech 510s + Logitech G700s miš