Autor Tema: Quantum Break  (Posjeta: 38860 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Quantum Break
« Odgovori #120 u: Svibanj 06, 2016, 12:04:47 »
A ni men graficki ne izgleda nest posebno. Doktor je cijelo vrijeme hvalio teksture a ruku na srce nisu nest posebno. Zmuljane i prikrevene raznim filterima i sl. Al ovo sta Cole kaze prica i likovi se cine dobri za odigrat do kraja.

Offline doktor1

Odg: Quantum Break
« Odgovori #121 u: Svibanj 07, 2016, 11:55:15 »
Stabilizirajte se oba!  cer1njo
Igra ima najbolje teksture ikad na PC platformi!
Ja neznam koji kurac je vama zamuljan!!  cer1njo  cer1njo

O čemu pričamo; iako su 4k slike to ne umanjuje činjenicu da igra sa teksturama jebe sve druge postojeće igre po kratkom postupku!!






Offline Praetorian

Odg: Quantum Break
« Odgovori #122 u: Svibanj 07, 2016, 12:31:23 »
Onda je men nesto do kompa jer mi izlgeda zamuljano pricam o 1080p i u drugim igrama sam vidio daleko bolje teksture. Ovjde su nabacali filtera i gluposti  i meni izgleda zamuljano da me jebes!
i ko igra na 4k  ;D
« Zadnja izmjena: Svibanj 07, 2016, 12:39:40 od Praetorian »

Offline Cole™

Odg: Quantum Break
« Odgovori #123 u: Svibanj 07, 2016, 13:21:30 »
Meni tak ne izgleda igra.  cry1 Budem se danas/sutra poigrao sa grafičkim postavkama.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Quantum Break
« Odgovori #124 u: Svibanj 07, 2016, 14:05:41 »
Ni men tak ne izgleda. Izgleda mi ko oni doktorovi screensi sto je ranije u temi stavljo. Ni vrag da na 4k tek dobro izgleda...
Al opcenito su teksture dost lose u igrama. Fallout 4 ista stvar

Offline Praetorian

Odg: Quantum Break
« Odgovori #125 u: Kolovoz 11, 2016, 12:52:04 »
Ajd stize igra i na Steam..kako kaze kolega Hexfire kad bude 5 eura uzima se

Offline Cole™

Odg: Quantum Break
« Odgovori #126 u: Listopad 03, 2016, 11:57:03 »
Quantum Break


Nikada ne suditi knjigu po koricama; nakon jednog trenutka, ova igra postaje remek djelo igraće industrije, kapa dolje svima u Remedyu.



Prvi puta kada sam kretao u prelazak ove igre i to preko Windows Storea, nisam baš bio zadovoljan optimizacijom i performansama, pa čak ni stilksoj prezentaciji. Sada kada sam igru upogonio preko Steama, optimizacija je sijela na svoje mjesto. Malo mi je falilo za ugodnih 60 FPS-a na vrlo visokim detaljima. Sama grafička prezentcija mučila me do negdje pola igre, jer mi cijeli prikaz dijelovao zmuljano i baš se nikako nisam mogao opustiti i uživati u ovom čudu. Briga za detalje u igri je zapanjujuća. U dva navrata sam doslovce ostao paf i počeo čitat razno razne materijale u igri, poput onog timelinea u Monarchovoj zgradi. Svaki mail u igri vrijedi pročitati, jer kroz pozadinu dobijemo potpunu sliku šta se to tu dešava.

Na prvi dodir s igrom, nisam bio najsretniji s konceptom igre + epizodnih serija pogotovo ne ubačenih između ACT-ova. No nasreću sve se savršeno uklapa u mozaik, jer je i igra te serija u vrhunskoj produkciji, tako da na moju sreću ovo je bio vrlo uspiješan i iznenađujuć eksperiment od ljudi iz Remedya. Pošto sam već dva put počinjao igru i stigao po drugi puta do početka trećeg akta, nisam bio nešto lud za igrom, no to se odmah po trećem aktu promjenilo  i sve dalje je išlo ka još jednom gaming dragulju i remek djelu. Igra me po tom obratu jako podsjetila na Spec Ops: The Line, gdje sam također bio mlakih dojmova, do pred kraj, kada je sve sjelo na svoje mjesto zbog fantastične priče i storytelinga. Priča u ovoj igretini mi je možda i najbolja ikad, preimerzivno iskustvo, gdje se gameplay stopio, sa fantastičnom idejom, realizacijom te ideje i audiovizualnom prezentacijom koja se i više nego sjajno uklopila u ovu koheziju. I dalje me smeta što povremeno u igri, po rubovima tijela našeg lika je prikaz zbluran i zamuljan, no naviknuo sam se. Može biti da igra zbog prenaprednog techa i mora biti takvog filtera i tako kodirana. Kada sam već spomenuo napredni tech ove igre; on je jednostavno čudo! Što reć za sve one scene stutteringa i ostalih anomalija koje se tako sjajno vrte na mojoj konfiguraciji, jednostavno sam u nekim scenama ostao bez teksta. Po mnogim stvarima ova igra je od sadašnjeg current gena, upravo next gen. Dugo godina smo kroz dosta igara bili svjedoci kojekakvih usporavanja vremena, bullet time-ova itd, ali ovaj tech i ove anomalije u igri su tehnološko virtualno čudo.

Priča. Moram se vratiti na nju. Ajme. Predobra. Drugi dio igre sam maznuo u jednom dahu, iako nije to nešto impresivno budući da se radi o 7 sati od ukupnih 14 koliko sam potrošio na igru. Likovi su toliko upečatljivi i sjajno karakterno napisani, da sam osjetio nevjerovatno povezanost između svih njih. Baš su onako believable. Ni sam neznam, da li želim da ova igra dobije sequel ili bi htio da ostane standalone igra poput Red Dead Redemptiona za kojeg smatram da stvarno netreba nastavak. Općenito pola casta iz igre pratim ili sam gledao preko popularnih serija i vrlo su mi dragi glumci, tako da sam igrajući zapravo samo uživao u njihovim ulogama. Uz priču, moram se još dotaknuti jednom i fenomenalnog grafičkog prikaza i pohvalit gotovo savršen level design, koji me je oduševio. Mislim kako neću dugo čekat krenut prelazit igru i drugi puta, odnosno treći put započet new game. Zbog alternativnih odluka koje utječu i na priču i na kraj, pa na kraju krajeva i drugačije, odnosno malo izmjenjene epizode serije na koje ste utjecali svojom odlukom u igri. Preporuka apsolutno svima, ovakav storyteling se jednostavno mora odigrat! Napucavanje s kombinacijama moći koje naš Joyce ima je full zabavno i drago mi je da nisu ništa komplicirali s tim, nego je core mehanika poprilično vrlo jednostavna i brzo se da isprakticirati. Ljudi koji tek kreću u igranje, samo savjet; čitajte sve živo, isplati se...


Klikom na sliku, otvara se Flickr galerija
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Quantum Break
« Odgovori #127 u: Listopad 03, 2016, 12:06:31 »
Motion capture kao da je zapeo u deset godina staroj igri, a ne tako velikom AAA naslovu.

 cer1njo

Neznam kada će koja sljedeća igra imati ovakvu priču i likove...
Potvrđenih čistih Č/10 šta se mene tiče  ;D

 kava1

Offline Cole™

Odg: Quantum Break
« Odgovori #128 u: Listopad 03, 2016, 12:11:53 »
 ;D ;D ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Quantum Break
« Odgovori #129 u: Listopad 03, 2016, 12:20:55 »
Malo kopiraš moje dojmove zapisa i timelinea  kava1  cer1njo  :P

Offline the_prodigy

Odg: Quantum Break
« Odgovori #130 u: Listopad 03, 2016, 12:26:43 »
tip je cuvao ta dva citata negdje na hardu i samo cekao tvoju recenziju :)
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Quantum Break
« Odgovori #131 u: Listopad 03, 2016, 12:42:47 »
Malo kopiraš moje dojmove zapisa i timelinea  kava1  cer1njo 
Nisam ubrao. Napisao sam iz šusa post.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Quantum Break
« Odgovori #132 u: Listopad 03, 2016, 12:53:53 »
tip je cuvao ta dva citata negdje na hardu i samo cekao tvoju recenziju :)

Na prošloj stranici su...
A baš se sjećam njegovog njurganja po pitanju prezentacije kod ove igre  cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Quantum Break
« Odgovori #133 u: Listopad 03, 2016, 19:58:09 »
Uzo frend na Steamu igru ja tu i dalje ne vidim jebeno dobre teksture koje se spominju da su nesto najbolje na ovom forumu...Sve zmuljano i zblurano ko i forsbite engine u NFS igrama...
Al bar sad igra radi kak spada, kad padne ispod 5 eura uzimam.

Offline doktor1

Odg: Quantum Break
« Odgovori #134 u: Listopad 03, 2016, 20:14:06 »
ja tu i dalje ne vidim jebeno dobre teksture koje se spominju da su nesto najbolje na ovom forumu


Ajde daj ne seri...

Ovo je jebna oglasna ploča u igri




Pogledaj ovo





Daj se stabilizirajte sa sranjima i ne serite!!