Autor Tema: Quantum Break  (Posjeta: 39491 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Quantum Break
« Odgovori #75 u: Travanj 08, 2016, 20:12:45 »
Meni to ni najmanje ne smeta, dapaće - ako sve savršeno radi. Ako ne, onda hejtam!
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Quantum Break
« Odgovori #76 u: Travanj 08, 2016, 21:10:07 »
Ja sam popustio pa sam snimio uplay radi SC. Servis ko servis radi super.
Ali zasto ja moram imam 15 servisa za 16 igara?? Moglo je sve bit na jednom mjestu ko i na PS sto je npr i super bi bilo.

Offline Cole™

Odg: Quantum Break
« Odgovori #77 u: Travanj 08, 2016, 21:30:29 »
Možda zato, jer je to sve nekome u interesu?  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Quantum Break
« Odgovori #78 u: Travanj 10, 2016, 20:48:18 »
Motion capture kao da je zapeo u deset godina staroj igri, a ne tako velikom AAA naslovu.

VRIJEME JE ZA PUCANJE - igramo Quantum Break #1 | HCL - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Quantum Break
« Odgovori #79 u: Travanj 10, 2016, 21:51:50 »
Pogledao do 2 minute..daj s onim kompom igra na medium  fpalm1
Optimizacija za kurac,al i igra se takva cini. Buckuris svega plus s onim usporavanjem vremena sve izgleda jadno.

Offline doktor1

Odg: Quantum Break
« Odgovori #80 u: Travanj 12, 2016, 15:09:53 »
Nećkam se uzet ovo ili Tomb Raiddera...
Možda speglaju do sljedećeg mjeseca...
Ovdje mi se čini odlična priča i likovi...
Neznam...

Offline Praetorian

Odg: Quantum Break
« Odgovori #81 u: Travanj 12, 2016, 15:16:55 »
TR uzmi

Offline blowfish

Odg: Quantum Break
« Odgovori #82 u: Travanj 12, 2016, 15:18:25 »
Nećkam se uzet ovo ili Tomb Raiddera...
Možda speglaju do sljedećeg mjeseca...
Ovdje mi se čini odlična priča i likovi...
Neznam...

Ako je to dvojba - dvojbe nema.

Doduše, ovo sam upalio na 10 minuta, ali ničime me nije privukla. Lara je pravi primjer dobrog nastavka igre i ako ti se "prvi" svidio, ovaj će ti biti jednako dobar ili bolji. Uz to, čujem da je Quantum Break "dug" tek kojih 9 sati od čega doslovno pola vremena otpada na one filmiće, a s Larom imaš kvalitetnih 20 sati, a ako zagrizeš i više. Priča nije neka, ali je dovoljna za ovaj tip igre.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline bartul_9

Odg: Quantum Break
« Odgovori #83 u: Travanj 12, 2016, 15:37:57 »
Nezz zasto svi ne volite ovu igru, ocito vam ne sjeda ovakva prica i gameplay, a mene osobno fasciniraju i mislim da bi mi ovaj QB legao kao budali pleska.Ja sam gledao prvih 35 min od igre i prica i nacin kako je ispricava je brutalna.Napucavanje je jebeni show, znaci konstanta akcija, ubrzano totalno, skoro pa i nema covera, to jest ima al nije onakav kakav smo navikli gledat.

Doslovno je svako rekao za pricu i napucavanje da su odlicni, a to je i cjela bit ove igre + malo platforminga, setanja, odlicnih cut scena i dobijes remek djelo od 10 sati, koje cu ja osobno odigrat kad tad.Prava igra za ubit jednu pravu gamersku noc i izgustat se ko prasac.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline doktor1

Odg: Quantum Break
« Odgovori #84 u: Travanj 19, 2016, 13:48:38 »
Odigrao malo...
Prvo prezentacija...
Igra uglavnom izgleda odlično dok su likovi i njihove facijalne animacije i kretnje vrhunac! Zbilja odlično! I to je to, teksture su odlične i sa grafičke strane ova igra izgleda odlično.
Performanse? Igram na medium, (low / medium / max) sa zaključanim FPSom na 30; to su X1 postavke te sam samo digo kvalitetu osvjetljenja iznad toga. GTX 980 + kartice su za ultra postavke koje dodaju jako malo detalja naspram mediuma!





Ali ono šta meni osobno daje veliki, ali veliki plus je nevjerovatno dobar voice acting, likovi i radnja. Za sada mi se čini mix Matrix filma i Max Payne igre. Toliko sam uživo u otvaranju igre da je to za +5, a Littlefinger mi se čini da bi mogao biti jedan od najboljih negativaca u zadnje vrijeme; njegov lik je tako uvjerljiv da je to čudo.. Da ne spominjem njegov fantastičan voice acting za kojim ne zaostaju ni ostali likovi! Još nisam došo do onih mini serija od 25 minuta tako da moram vidjet kako će mi to leć, no siguran sam da bi rađe da je to sve u ingame engineu odrađeno!
Tako da po pitanju likova i radnje ova igra je vrhunska..

Gameplay...
Malo sam iskusio no ima zanimljivih mogućnosti manipulacije vremenom... Fali mi bolja kontrola lika; mogućnost čučnja i manualnog ulaska u zaklon u koji naš lik automatski ulazi kada se nalazi na uz neki zid!
Općenito mi se čini da bi stealth mogućnost i polagano košenje jazavaca bilo genijalno... Možda posle se i dobije kakv prigušivač i slično no neimanje crouch opcije mi ne daje nadu... No možda ja previše tražim?



Treba još vidjet jer sam prošo sami početak no dojmovi su pozitivni nakon čitanja mnogo negativne kritike po internetu.

No ljudi su htjeli napravit nešto drugačije; izmiksat par stvari i stavit u jednu igru! Kako im je usjelo prosudit ću kada prođem igru.

Sada će se odigrat Dark Souls 3 pa možda i pustim igru do kraja godine, početak sljedeće kada dođe nova kutija...

EDIT:
Pogledo jednu epizodu.. Očekivo sam veliki thrash i naravno to nije neki Breaking Bad, ali je dosta dobro odrađeno!
Zanimljive kombiancije ima ova igra  thumbs1
« Zadnja izmjena: Travanj 19, 2016, 15:33:23 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Quantum Break
« Odgovori #85 u: Travanj 19, 2016, 16:21:10 »
Odigro sam Act 1 i počeo drugi...

Meni je igra vrhunska i neka kaže tko šta hoće.. Nije Č/10 ali je odlično!
Port je mogao i trebao biti bolji ali ako GTX 960 2GB može gurat medium/high sa lockom na 30 to je OK...
Destrukcija i interakcija sa okolišem i predmetima je također dosta dobra; interijer neke knjižnice su na početku sravnali sa zemljom raznim bombama te kada sam poginuo sve je bilo na mjestu jer AI nije koristio bombe, dakle nije skriptiranmo!



Ovo je prvenstveno avantura koja se jako, ali baš jako fokusira na priču, (uz mnogo cut scena i 25 minutne serije nakon acta ima i tona toga za pročitat i proučit) te u kojoj razne moći i manipulacije vremenom koristimo kod platformiranja i eliminacije neprijatelja. Šteta šta stealth nije bolje odrađen, da je definitivno bi dao igri Č/10!
Kontorle sa gamepadom su vrhunske!

I vidim kako mnogi njurgaju da nema Quit tipke... Digne se miško na vrh i dobijemo klasični X od Windowsa za zatvorit prozor... Alt+F4, Alt+Tab rage je svuda oko nas



Sada moram ići spavat pošto sam noćna, ali kako sam sutra i prekosutra slobodan vjerovatno ću preći igru...

Offline Cole™

Odg: Quantum Break
« Odgovori #86 u: Travanj 19, 2016, 16:21:54 »
Quantum Break Pc DX12 Maxed Out AMD Fury X FPS Performance Test - YouTube

Nakon ovog gameplay videa, po prvi put mi se igra sviđa!
Ali ostavit ću ju za vrijeme kada ću i sa svojom karticom moć imat super performanse.
Ovo izgleda jako jako dobro...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Quantum Break
« Odgovori #87 u: Travanj 19, 2016, 16:25:52 »
Ali ostavit ću ju za vrijeme kada ću i sa svojom karticom moć imat super performanse.

Tvoja kartica je nešto jača od moje jer imaš 4GB video memorije i možeš igru igrat na medium/max detaljima.
razliku između maksimalnih i medium detalja moraš tražit povećalom na 4k rezoluciji osim lighting qualitya koji je na high mnogo bolji i kojeg bez problema staviš iznad medium bez gubitka performansi..
A sa 4GB možeš i teksture na maks iako razlika između medium i high je.... pa ono... ne vidim ju...

Offline bartul_9

Odg: Quantum Break
« Odgovori #88 u: Travanj 19, 2016, 17:10:38 »
Pa ljudi ja vam cjelo vrjeme govorim da ovoj igri treba dat priliku.Pogledao sam act1 na netu i kad sam vidio kako je prica ozbiljno i dobro napravljena pao sam na koljena.Da ne govorim koliko mi se gameplay svida.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Thergothon

Odg: Quantum Break
« Odgovori #89 u: Travanj 19, 2016, 19:38:22 »
Vjerujem da bi me igra zbog priče vjerojatno zadržala, ali ova mehanika koja se vrti oko manipulacije vremenom mi djeluje skroz OP i neprivlačno.