Autor Tema: Boks, MMA i ostali borilacki sportovi  (Posjeta: 42034 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Boks, MMA i ostali borilacki sportovi
« Odgovori #15 u: Travanj 23, 2017, 17:49:09 »
Nova poslastica za ljubitelje boksa dolazi 29.4. odnosno iduću subotu:



Taj Joshua mi je vratio vjeru i nadu u budućnost teške kategorije, jako dugo nije bilo takvog eksplozivnog udarača. Klitschko bi mogao pozobati dobre batine.  ;D

2017 ANTHONY JOSHUA ALL KNOCKOUTS 18-0 - YouTube

Offline radici

Odg: Boks, MMA i ostali borilacki sportovi
« Odgovori #16 u: Travanj 25, 2017, 22:00:52 »
ja bum ga nazval pitbul,nema cicimici,kad osjeti navali dok ne padneš,bit će to dobar fajt,impresivnih svih 18 bum tras thumbs1

Offline c0bra123

Odg: Boks, MMA i ostali borilacki sportovi
« Odgovori #17 u: Travanj 25, 2017, 22:04:29 »
Još 4 dana shy1 shy1 hug1

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline c0bra123

Odg: Boks, MMA i ostali borilacki sportovi
« Odgovori #18 u: Travanj 29, 2017, 23:47:10 »
Krajj !!! Antony Joshua novi Svjetski Prvak!!

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline the_prodigy

Odg: Boks, MMA i ostali borilacki sportovi
« Odgovori #19 u: Travanj 29, 2017, 23:52:23 »
Odlican mec. Joshua je zvijer, samo da kondiciju jos malo sredi.

A ovaj Mavrovic se nalizao Klickovih jaja ko nikad.. molio sam samo da mu crkne mikrofon sto prije

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline c0bra123

Odg: Boks, MMA i ostali borilacki sportovi
« Odgovori #20 u: Travanj 29, 2017, 23:56:35 »
Hahah da, samo ga hvali vise nego brat mu.

Predobar meč, srčan Kličko, malo mi ga žao. 3x puta se dizao sa poda, svaka mu čast, ali su godine uradile svoje. Joshua živina!

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Thergothon

Odg: Boks, MMA i ostali borilacki sportovi
« Odgovori #21 u: Travanj 30, 2017, 00:30:09 »
Odlican mec. Joshua je zvijer, samo da kondiciju jos malo sredi.

A ovaj Mavrovic se nalizao Klickovih jaja ko nikad.. molio sam samo da mu crkne mikrofon sto prije

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Jebem ti sve, užas od komentara i pristranosti. Mavroviću se nakon konačnog Kličkovog pada glas promijenio kao da će zaplakati od žalosti.
Ekipa u studiju još veći užas, kao da je završio sprovod, a ne jedan od najboljih mečeva u zadnjih ohoho godina. Mislim svaka čast Kličku i kao čovjeku i sportašu, impresivna forma i izdržljivost pogotovo za te godine, ali ne možeš mi to raditi i Joshui ne odati priznanje i naklon do poda dok je na ovakav način sprašio dugogodišnjeg vladara teške kategorije, nego samo Kličko jebo vas on. Totalno umanjuju ovu pobjedu, jebem ti takve stručne komentatore pristrane.

Offline Cole™

Odg: Boks, MMA i ostali borilacki sportovi
« Odgovori #22 u: Travanj 30, 2017, 00:35:19 »
Mrtvi debili.  cry1 cry1 cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Boks, MMA i ostali borilacki sportovi
« Odgovori #23 u: Travanj 30, 2017, 03:45:14 »
Jebem ti sve, užas od komentara i pristranosti. Mavroviću se nakon konačnog Kličkovog pada glas promijenio kao da će zaplakati od žalosti.
Ekipa u studiju još veći užas, kao da je završio sprovod, a ne jedan od najboljih mečeva u zadnjih ohoho godina. Mislim svaka čast Kličku i kao čovjeku i sportašu, impresivna forma i izdržljivost pogotovo za te godine, ali ne možeš mi to raditi i Joshui ne odati priznanje i naklon do poda dok je na ovakav način sprašio dugogodišnjeg vladara teške kategorije, nego samo Kličko jebo vas on. Totalno umanjuju ovu pobjedu, jebem ti takve stručne komentatore pristrane.


Potpisujem.

Pogledao mec,  Joshua je "taj" koji dolazi jednom u generaciji. Apsolutno cudo prirode s razornim udarcima. Svidja mi se njegova osobnost, u presudnoj rundi kad je uputio nekoliko udaraca na samom pocetku runde, nije nasrtao ponovo, nego je cuvao energiju, drzao distancu i onda u zadnjoj minuti nasrnuo ko zivina na Klicka.

Kondicija definitivno treba jos bolja biti, no prvi put se borio tako dugo i vec je imao bolju kondiciju nego Bellew i Haye zajedno nakon 11 rundi. Pametno prica, stalozen, pokazao postovanje prema Klicku, jedino je tamo u 6. rundi udario nisko (ali mi se nije cinilo u slabine) kad je uhvatio Klicka kako bi izbjegao knockdown.

Klicko me iznenadio, kao i ostale, no kad se razmisli, njegov pristup i taktika se cinila u potpunosti smislenom. Bio je na dosta visoj razini nego prijasnjih godina, no nedovoljno visokoj da pobijedi Joshuu, iako je imao sansu u 6.rundi.

Osim toga, savrsena borba pred 90,000 ljudi. Impresivno je bilo slusati publiku kad je Klicko padao 2 puta u 11. rundi, jezio sam se.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Boks, MMA i ostali borilacki sportovi
« Odgovori #24 u: Travanj 30, 2017, 10:06:14 »
"Ma to je velika greška suca! Kličko se u tim trenucima brani  svim silama, bori se do zadnjeg atoma snage da ostane u meču, nije srušen i sudac tu nikako nije smio prekinuti meč, tim više što je to kraj 11. runde. S obzirom na cijeli meč, bilo bi pošteno da je Kličko dobio priliku u toj zadnjoj rundi, zaslužio ju je i zato je ovo velika greška suca", rekao je Božić i zaključio: Za mene je Kličko moralni pobjednik!'
S njim se složio i Filip Hrgović.


Božić je tijekom svoje karijere očito popio koji udarac previše, ne znam kako drukčije objasniti ovakve izjave.
Da se nije radilo o Kličku, sudac bi prekinuo borbu nakon što se drugi put u 11. rundi stropoštao na pod ko klada, a završnu situaciju na konopcima bolje ne komentirati. Sudac mu je spašavao živu glavu i nema šanse da bi dočekao 12. rundu. U redu je da navija za Klička i žali što je izgubio, ali daj se suzdrži dok si na televiziji i sagledaj situaciju objektivno.

Offline gamelaker

Odg: Boks, MMA i ostali borilacki sportovi
« Odgovori #25 u: Travanj 30, 2017, 12:01:22 »
Joshua definitivno zasluženo, jedan od boljih mečeva u zadnjih 5 godina. Kličku kapa do poda, gledali smo ga u najboljem izdanju još tamo od 2009-10. Čista fina borba bez puno klinčeva kako smo inače navikli kod njega.

No da se malo osvrnem na komentare naših stručnjaka; Mavrović je definitnivno malo pretjerao s navijanjem to se slažem, ili recimo ova nebuloza da sudac nije smio prekinut meč ej  cer1njo 3 puta je na podu bio i završio bi i po četvrti put da sudac nije uskočio, a u boksu (i ostalim borilačkim sportovima) glasi ono zlatno pravilo; "bolje prekinuti dva udarca prerano nego jedan prekasno". 

No po meni je Kličko do te 11. runde bio u bodovnoj prednosti barem dvije runde, tako da sam mišljenja da je borba išla na bodove Kličko bi bio pobjednik. Al' kako sam rekao Joshua apsolutno zasluženo, ogromna srčanost i respektabilnost prema protivniku. Malo ga stamina jebe, dosta je uspuhan bio tamo u šestoj/sedmoj rudni no mlad je i ima vremena za napredak. Novi vladar teške kategorije sigurno.

Vladimir zreo za mirovinu sada, pokazao je da nije za staro željezo, jako jako impresivno je izgledao sinoć, al 41 godina je na leđima, i nakon dva uzastopna poraza mislim da nema više što tražiti. Bio je i ostat će legenda ovog sporta.




Offline Thergothon

Odg: Boks, MMA i ostali borilacki sportovi
« Odgovori #26 u: Travanj 30, 2017, 12:15:58 »
Malo ga stamina jebe, dosta je uspuhan bio tamo u šestoj/sedmoj rudni
No po meni je Kličko do te 11. runde bio u bodovnoj prednosti barem dvije runde, tako da sam mišljenja da je borba išla na bodove Kličko bi bio pobjednik.

Upravo zbog toga je ova pobjeda još impresivnija, treba smoći nakon svega toga fizičku i psihičku snagu da završiš borbu i ne predaš se sucima na milost i nemilost.
Impresionirao me i karakterno nakon pobjede, ostao je skroz prizeman i proslavio kao gentleman bez cirkusiranja.

Offline gamelaker

Odg: Boks, MMA i ostali borilacki sportovi
« Odgovori #27 u: Travanj 30, 2017, 12:37:13 »
Joshua je oduvijek imao respect kod mene kao boksač i kao čovjek. Jako simpatičan i skroman momak

Al isto tako i Vladimir, bez obzira na neke silne klinčeve i "dosadnu" borbu za što su ga mnogi optuživali, al oduvijek je bio gospodin u i izvan ringa.

Offline Thergothon

Odg: Boks, MMA i ostali borilacki sportovi
« Odgovori #28 u: Travanj 30, 2017, 12:43:39 »
Slažem se i poštujem ga, ali njegov stil i način borbe koji je prezentirao kroz sve ove godine nije po mom guštu.
Tehnički je fenomenalno potkovan i ima znanja, ali previše je igrao na sigurno i mrcvario čak i inferiorne protivnike do razine negledljivosti sa sigurne distance.

Offline gamelaker

Odg: Boks, MMA i ostali borilacki sportovi
« Odgovori #29 u: Travanj 30, 2017, 12:55:17 »
To da, već odavno ga nismo vidjeli u izdanju u kakvom je bio sinoć.

Drugačiji je bio do onog zadnjeg poraza prije Fury-a, tamo 2004. otkad se više okrenuo defanzivnom stilu boksanja i držanja protivnika na distanci bez puno davanja prostora za naprijed.
Jbg, nije atraktivno al je efektivno, kao jedan Floyd Mayweather recimo.

Al eto, Joshua zasluženi pobjednik, sada vjerovatno ide na Puleva (službenog izazivača za IBF pojas) kojeg je Kličko nokautirao 2014. A kasnije bi ga volio vidjeti protiv Wildera pa nakon protiv Tysona Furya ukoliko se konačno odluči na povratak.